Coronavirus: انگلستان اطفال شروع به بازگشت به آموزش فردی از هفته آینده

حدود 30 انگلستان کرکت بازان مرد را به بازگشت به آموزش فردی از هفته آینده به بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا اعلام کرد اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی خود بازیکنان و مربیان است.

از دوشنبه مرکزی قرارداد پرتاب کنندگان و دعوت county پرتاب کنندگان آغاز خواهد شد برنامه های طراحی شده در محیط های کنترل شده در هفت سالن در سراسر کشور در خط دولت و نخبگان ورزش بازگشت به آموزش راهنمایی. پس از یک دوره دو هفته ای یک بار پرتاب کنندگان برتر مورد نظر خود را بارگذاری تلاش های اختصاص داده شده ضربه و wicketkeepers خود را شروع خواهد کرد برنامه ها به صورت فردی با چهار زمینه مورد استفاده قرار گیرد.

کار مورد نیاز برای بازی مناسب یک کاسه نیاز است که بیشتر و تخصصی تر. اگر اولین سناریو از 8 جولای شروع از یک سری تست در برابر غرب هند می آید به ثمر این شش هفته منجر خواهد شد و ایده آل برای seamers و ریسندگی به reacquaint خود را با مهارت خود را و ساخت تا دوام با اور دگرگون و در یک شبکه, حتی اگر رقابتی عمل خواهد بود فاقد جلوتر از آنچه که ممکن است خسته کننده چند ماه اگر همه چیز به برنامه ریزی. این پرتاب خواهد شد بزرگتر برای پوشش آسیب برای خالص بولینگ اهداف و رفتن به جلو برای تمرین و مسابقات است.

30 و یا به طور برداشت خواهد بود تصمیم توسط کمیته ای از مدیر عامل مردان کریکت اشلی Giles, عملکرد, مدیر Mo Bobat سر مربی کریس Silverwood و انتخاب. جایلز بود مشتاق به استرس جوخه ها معادل به “انگلستان انتخاب”. “این بچه ها با یک توپ قرمز تمرکز که ممکن است یا نه ممکن است که در سیستم ما این زمستان و قبل از که ما می خواهم به بازگشت به آموزش”. یک لیست کامل از بازیکنان منتشر خواهد شد در هفته آینده.

جلسات را مبهوت با پایبندی به اجتماعی فاصله و بهداشت با معتدل تست پروتکل برای بازیکنان و کارکنان قبل از آموزش است. آنها را منبع و صندوق تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای افسران پزشکی برای انجام این بررسی. کسانی که پزشکی و یا ماموران شهرستان physios خواهد بود در حضور و غیاب به همراه یک مربی و بسته به در دسترس بودن قدرت و مطبوع مربی. هدف به عنوان Giles متحده است به اطمینان حاصل شود “آن را امن تر برای بازگشت به تمرین از آن است که برای رفتن به سوپر مارکت”.

حدود 30 انگلستان کرکت بازان مرد در حال بازگشت به آموزش (گتی)

اتاق پانسمان, همراه با محل دیگر امکانات بسته خواهد شد به این معنی بازیکنان و کارکنان باید در خود کیت های آموزشی.

“من در حال حاضر صحبت به تعدادی از مدیران اجرائی در سراسر کشور ما در حال تلاش برای دریافت کمک از آنجا که در اوایل این مرحله ما نمی خواهیم بچه ها رفت و آمد زیادی ما می خواهیم آنها را به قطار خود را در محلی محل” گفت: Giles. “ما تا به حال بسیاری از پشتیبانی بزرگ است که وجود دارد یک جبهه متحد بر این و من فکر می کنم هر کس می داند اهمیت به بازی گرفتن کریکت بین المللی در این سال از اقتصاد نقطه نظر.

“ما قطعا باید به بسیج کمک برخی از شبکه ما مربیان که فوق العاده است. به عنوان مثال در یک محل بچه ها ممکن است قطار به صورت جداگانه اما با همان مربی, یک مربی برای چهار یا پنج پرتاب کنند.”

که بسیج را شامل جلب مربیان و در واقع برخی از بازیکنان که furloughed توسط خود استان ها در دولت تنه زدن احتباس طرح. بانک مرکزی اروپا را مجبور به پرداخت برای زمان خود را به طوری که آنها نمی نقض شرایط خود را کردند و با خود خاص و کارفرمایان. “وجود دارد یک هزینه برای قرار دادن کریکت در” mused در Giles “اما وجود دارد یک مقدار بزرگتر هزینه به بازی کریکت در حال حاضر است.”

در حالی که بازیکنان اعتراف به درجه ای از بیم و هراس در آینده با جس Buttler بیان کرد در روز چهارشنبه که او “طبیعی دلهره” در مورد چشم انداز از بازگشت به منزل آموزش هفته آینده هیچ بازیکن حکومت خود را تا کنون. اطلاعات و تضمین شده و ثابت از بانک مرکزی است و هیچ فشاری بر روی بازیکنان برای شرکت در این جلسات باید وجود داشته باشد هر گونه نگرانی بیش از ایمنی.

“در نظر افراد وجود دارد opt-outs – ما قرار نیست با زور کسی را به بازگشت به آموزش و یا اگر آنها راحت نیست. که از طریق فیزیکی و روانی فرآیند غربالگری ما علت سعی و کوشش و ببینید که در آن افراد هستند. در این فاز اول این باید یک محیط امن تر از رفتن در مورد زندگی روزانه آن را به عنوان است – خرید و غیره. ما نیز در خارج که در آن ما می دانیم که خطرات به مراتب کمتر است.

“اینها شرایط مختلف و وجود خواهد داشت بدون تعصب. آن است که آنچه در آن است آن را به یک انتخاب فردی, اما من امیدوارم که ما می تواند قرار دادن همه چیز در جای خود و در یک محیط است که به اندازه کافی امن برای بچه ها به ما اعتماد است که آنها می توانید بروید و کسانی که اولین مراحل آزمایشی به کریکت.”

دراز مدت اهداف مربوط به ایجاد چه Giles توصیف به عنوان “یک خانواده از 35 بازیکنان و کارکنان” به موجب آن در پشت درهای بسته آزمون مسابقات را می توانید در مکانهای امن است که اجازه می دهد بازیکن برای شرکت وجود دارد و بدون بیش از حد بسیاری از محدودیت ها – فقط به عنوان یک خانواده را در مورد به صورت عادی در خانه های خود. بسیاری از آن است که وابسته به دولت مشاوره در کاهش مستند تغییرات درآمده است.

جایلز است انگلستان مدیر عامل مردان کریکت (گتی)

امید است که همه چیز ممکن است پیشرفت به یک مرحله که در آن بازیکنان می آیند و می روند از امن حباب آزمون زمینههایی که به هر Ageas کاسه یا اولدترافورد به جای صرف تا سه ماه در محل هتل ها به صورت سری در برابر غرب هند و پاکستان همراه با یک روز سری با ایرلند و استرالیا است. که بهتر است برای همه بازیکنان و به خصوص کسانی که با خانواده های جوان و مثلا تست کاپیتان جو ریشه است که در انتظار تولد دومین فرزند در ماه جولای.

“این است که در اطراف کاهش خطر چقدر خطر وجود دارد در آن است ؟ این ایده هنگامی که ما در پشت درهای بسته – اگر این چیزی است که مرحله 3 به نظر می رسد – این است که ما در حال تلاش برای ایجاد یک بزرگ خانواده است. به عنوان ما در حال حاضر با چهار در این خانواده وجود دارد ممکن است یک خانواده از 35 بازیکنان و کارکنان در داخل و اطراف که تست تیم ملی. هنگامی که آنها در آن محیط و تست شده و روشن ما امیدواریم که آنها می تواند بسیار عادی وجودهای.”

“گرفتن آنها راحت با پشت (پشت درهای بسته) و یا بودن در آن محیط برای مدت طولانی از زمان, ما باید به دنبال راه هایی که در آن ما می توانیم بازیکنان را به خانه. این نرمال نیست. در حالی که این افراد استفاده می شود برای تور برای شاید سه یا چهار ماه این نیست شرایط عادی و با آنچه که از طریق این کشور از مردم می خواهید برای دیدن خانواده های آنها در حال رفتن به می خواهم به خانه و دیدن بچه های خود را.”

“ما بازیکنان را از انجام هر کاری که آنها می توانند برای دریافت این رفتن. ما خوب دسته از بازیکنان است. اما انتظار واقع بینانه آنها را در یک حباب برای 10 هفته. ما یا باید به صورت هوشمند با چگونه ما می توانیم بچه ها در داخل و خارج از آن محیط زیست است. تست و ردیابی و پیگیری خواهد شد که تغییر جهنم خیلی آن است که باید به ما کمک کند. در غیر این صورت ما در حال رفتن به باید هوشمند با انتخاب.”


در میان این همه Giles باقی مانده از غرب هند سفر به انگلستان با وجود کریکت غرب هند اجرایی جانی قبر اعلام بازیکنان هستند “بسیار عصبی” در مورد تور. تلاش قرار داده و به allaying ترس از خانه بازیکنان نیاز به تکرار 10 برابر وقتی که می آید به متقاعد کردن این سفر از کارائیب. در گفتگو با مدیر اجرایی سطح امیدوار کننده بوده است و هر چند Giles می گوید او و بانک مرکزی تمرکز اصلی باید بر “مبارزه با خود سوزی” است و درک وجود دارد که این بار چه اتفاقی می افتد بعدی این است که یک جمعی یکی.

یک بخشی از کار من است که در تلاش برای دریافت کریکت و عملکرد وجود دارد جنبه های آنچه ما چه که برنده شدن و بهترین بودن اما من هم یک مسئولیت به عنوان همه ما در سراسر جهان در حال حاضر, ما باید مسئولیت برای کسب و کار ما و سعی کنید به کریکت رفتن. است که به امن و آن را به سمت راست و من فکر نمی کنم ما هرگز سازش ایمنی از بازیکنان ما و مردم ما است.

“اما در حال حاضر من با اعتماد به نفس مسیر ما هستند. چه کسی می داند آنچه انگلستان را مانند نگاه در دو یا سه ماه زمان و یا جهان است. ما امیدواریم که ما را نمی شیب دیگر که مجموعه همه ما بازگشت اما اگر ما در ادامه این مسیر امیدوارم ما را در شرایط که در آن ما می توانید برخی از بازی تست کریکت.

برای هم بودن, انگلستان زنان بازیکنان pencilled به رزومه آموزشی خود را در اواخر ماه ژوئن. و به عنوان بخشی از بانک مرکزی مستمر در گفت و گو با 18 کلاس اول استان ها, امید است برای برخی از وضوح در زمانی که بازیکنان داخلی می تواند بازگشت به آموزش در فضای باز با چشم انداز از پشت بسته-درب T20 انفجار بعد از آن در تابستان است.

وجود خواهد داشت بیشتر اطلاعیه در دو مرحله آموزشی خواهد بود که در آن اعمال شده توسط دولت در رابطه با بانک مرکزی اروپا تیم پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>