Coronavirus اقتصاد بازدید زنان مسن تر

پس از آن رمان coronavirus آغاز شده ، Borenstein کارفرما تعیین شده او ضروری کارمند و او را مطمئن باشید همه چیز خوب خواهد بود.

سپس آن نبود.

کارفرما اجازه دهید او برود. در حال حاضر Borenstein, 58, زندگی کردن بیکاری است. با معلم او را از بازنشستگی او می تواند خوب — اما از دست دادن درآمد مختل برنامه های خود را برای امن تر بازنشستگی.

“من می توانم زنده کردن حقوق بازنشستگی من اما من نمی خواهد که مقدار زیادی از اضافی” Borenstein گفت. “دیگر من از کار سخت تر از آن خواهد بود به عقب بر گردیم در بازار کار است.”

ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل به بالاترین ماهانه از دست دادن شغل در ضبط. نرخ بیکاری برای هر دو جوان و مسن کارگران شروع به پریدن کرد به دو رقمی. برای زنان بیش از 55 نرخ بیکاری افزایش یافته و به 15.5 درصد در ماه آوریل تا از 3.3 درصد در ماه قبل از آن با توجه به AARP سیاست عمومی موسسه آخرین آمار اشتغال هضم است.

“اعداد واقعا ویرانگر” گفت: سوزان Weinstock, AARP معاون رئیس جمهور برای انعطاف پذیری مالی برنامه نویسی.

وجود دارد یک trifecta اثر برای بیکاران زنان Weinstock گفت. آنها با تبعیض سنی هستند به احتمال زیاد بیکار دیگر در رکود و زمانی که آنها در نهایت زمین کار — آنها اغلب قابل توجهی را قطع پرداخت.

هنگامی که شخصی و فنی برگزار می شود ثابت بیکاری زنان 18 درصد کمتر احتمال دارد برای پیدا کردن کار جدید در سن 50 تا 61 در سن 25 تا 34. در 62 ساله یا مسن تر هستند 50 درصد کمتر احتمال دارد به rehired با توجه به تحقیقات توسط موسسه شهری.

با فرصت های شغلی و درآمد کاهش می یابد بیکار اغلب ضربه بزنید صندوق های بازنشستگی خود را اگر آنها را — ترک کمتر به زندگی در زمانی که آنها تصمیم به بازنشسته و یا مجبور به توقف کار به دلیل مسائل مربوط به سلامت. تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون کارگران کمتر از 59½ می توانید coronavirus مربوط به توزیعهای تا 100.000 دلار بدون تحمیل معمولی 10 درصد اولیه-خروج مجازات است.

“اگر آنها با داشتن مشکل مالی که عالی امنیت شبکه” Weinstock گفت. “اما اگر شما یک کارگر شما یک مقدار زیادی زمان کمتر را که از شما اگر شما یک جوان کارگر.”

ضمنا Weinstock اشاره کرد اگر شما به دنبال برای کار AARP یک کار هیئت مدیره در jobs.aarp.org. در حال حاضر اداره کسب و کار کوچک است که به دنبال استخدام وام متخصصان برای پردازش برنامه های کاربردی برای چک حفاظت از برنامه ایجاد شده تحت مراقبت در عمل برای کمک به کسب و کار خود را نگه کارگران شاغل در این بیماری همه گیر.

الیزابت سفید می داند آنچه در آن مانند به 55 و بیکار. در طول رکود بزرگ او از دست سودآور مشاوره قرارداد که او را “محکم در شش رقمی است.” او فکر او تجربه کار در بانک جهانی و پیشرفته تحصیلی از دانشگاه جانز هاپکینز و هاروارد به او کمک کند به سرعت پیدا کردن شغلی جدید.

او اشتباه بود.

و بدتر سفید قبلا تخلیه شده خود را پس انداز در تلاش برای اجرای یک کسب و کار خرده فروشی است که در نهایت شکست خورده است.

در حال حاضر 66 سفید به دست آورده است مقدار زیادی از چشم انداز است که می تواند کمک بسیاری دیگر از کارگران مسن تر در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول بیماری همه گیر.

سفید نوشت: در مورد تجربه خود را از داشتن “پایین سقوط با هیچ نردبان صعود به بالا.” کتاب “55, Underemployed و Faking عادی” است که در این ماه رنگ پول کتاب انتخاب شده است.

یکی از اولین اقدامات سفید توصیه می کند که تشکیل یک “انعطاف پذیری دایره” است که یک شبکه از افراد که با آنها شما می توانید صادقانه در باره چالش های زندگی بر درآمد محدود به دلیل از دست دادن شغل. او در مورد چقدر مهم است به کوچک به سرعت. و او اخطار می دهد که اگر شما یک بالا بگير با یک کار قابل توجه عنوان “دست خود تاج و تخت” به معنی شما ممکن است به حل و فصل برای کار است که شما به طور معمول نمی کنند.

“ما در حال رفتن به اجازه رفتن از این مفهوم است که ما ارزش ها و ارزش ها صرفا بر اساس عناوین درآمد و مشاغل,” او می نویسد. “ما در حال رفتن به اجازه رفتن از ما غرور و افتخار.”

سفید نوشت: این کتاب قبل از همه گیر, آمار, اما, مشاوره برای کارگران بی انتها است. او نوشتن به عنوان یک رفیق در مبارزه است. او یک داستان از “عذاب و دل تنگی” اما از تشویق برای کارگران مسن تر در تلاش برای ایجاد یک زندگی جدید در حالت عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de