Coronavirus: Dyson دریافت سفارش برای 10,000 هواکش از دولت

دولت دستور داده است تا 10,000 پزشکی هواکش طراحی شده در سرعت فوق العاده خطرناک توسط خلاء ساز Dyson, موسس, James Dyson گفته است که این کشور در تلاش برای افزایش تعداد دستگاه های موجود برای درمان coronavirus بیماران.

نخست وزیر در پیش بینی از موارد اوج در بریتانیا در هفته های آینده ساخته شده بود درخواست فوری برای تولید کنندگان به عرضه خدمات بهداشت ملی و نیز استفاده از دستگاه های از بیمارستان های خصوصی و منابع دیگر.

“ما دریافت سفارش اولیه 10000 واحد از دولت بریتانیا که ما عرضه خواهد شد در یک کتاب باز اساس” James Dyson گفت: در یک ایمیل به کارکنان دیده می شود خبر داد.

“ما همچنین به دنبال در راه ساخت آن را در دسترس در سطح بین المللی.”

دولت نمی نظر در Dyson ایمیل.

بریتانیا شده بود در گفتگو با بیش از 3 ، 000 کسب و کار در مورد تهیه هواکش به سرعت افزایش خدمات بهداشتی ظرفیت نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در اوایل روز چهارشنبه.

اما او تاکید کرد که هر گونه طراحی خواهد نیاز به تصویب قانونی.

این کشور موجود انبار در حدود 5,000-8,000 هواکش ناکافی است اگر موارد پرش به عنوان پیش بینی کرد. تعداد coronavirus مرگ و میر در انگلیس افزایش یافت 41 به 465 روز چهارشنبه.

آقای Dyson گفت: پس از دریافت یک تماس از آقای جانسون 10 روز پیش یک تیم بزرگ از مهندسین در شرکت او کار کرده بود محکم به طراحی و ساخت کاملا جدید ونتیلاتور های CoVent.

آن را مستقر و تخصص خود را در هوا حرکت موتور, سیستم های قدرت, تولید و عرضه زنجیره ای به دست آمده از محصولات خود مانند تصفیه کننده هوا و طرفداران به عنوان به خوبی به عنوان پاک کننده برای توسعه ونتیلاتور از ابتدا.

این شرکت که انقلابی جارو برقی در بازار با آن bagless سیکلون دستگاه در 1990s گفت: این امر کار با رگولاتور و دولت به اطمینان حاصل شود که محصول و فرآیند تولید تصویب شد.

آقای Dyson گفت که “به وضوح یک زمان از قبر بین المللی بحران” و او را در نتیجه کمک مالی از 5000 واحد بین المللی تلاش 1,000 که خواهد برود به انگلستان.

به طور جداگانه, انگلیسی, مهندس Babcock گروه بین المللی Plc گفت: آن را به حال نیروهای با یک پیشرو در تجهیزات پزشکی شرکت به طراحی و عرضه هزاران مراقبت ويژه هواکش.

تعدادی از شرکت های دیگر تا به حال به عضویت نیروهای بالقوه توسعه و ساخت یک دستگاه تنفس مصنوعی از جمله ایرباس, Smiths Group Plc, Ford Motor Co و مک لارن.

رویترز گزارش داده بود قبلا که با صنعت انتظار می رود دولت به رفتن پیش رو برای مواقع اضطراری طرح توجیهی تولید ونتیلاتور در روز چهارشنبه.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im