‘Coronavirus مراقبت می کند اگر شما مستند’: AOC ریل در برابر زندان کار ما بهداشت و درمان و کودک بی خانمانی در Q&A

اسکندریه Ocasio-کورتز است بر اهمیت یک سیستم بهداشت و ایمنی-net برنامه به نیویورک چهره تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد است.

در یک زندگی Instagram پرسش و پاسخ جلسه با پیروان مترقی نیویورک کنگره گفت: این قابل فهم است که بسته شدن این شهر عظیم سیستم مدارس عمومی خواهد بود “آخرین چاره” تصمیم گیری است که می تواند به خطر اندازد کودکان دچار بی خانمانی و یا کودکان از خانواده های فقیر که تکیه بر وعده های غذایی مدرسه بدون معنی دار بهداشت عمومی در پاسخ به مراقبت از آنها.

او همچنین گفت: افراد فاقد مدارک باید قادر به دسترسی به بهداشت و درمان با وجود فشار برای جلوگیری از هشدار مقامات به وضعیت خود: “Disincentivising ما مهاجر از همسایگان به دنبال بهداشت و درمان اشتباه است …, بهداشت و درمان است که یک حق انسانی برای همه مردم است. Coronavirus مراقبت می کند اگر شما مستند و یا مستند نشده.”

اسکندریه Ocasio-کورتز تصویر در طول یک ظاهر مهمان در ABC ‘نمایش’ (ABC از طریق گتی ایماژ)

بیش از 170 نفر تایید شده اند در دولت و 2000 ساکنان شهر تحت قرنطینه به مقامات وزن پاسخ خود را برای مبارزه با شیوع در یک شهرستان از 8.6 میلیون نفر که بسیاری از آنان با تکیه بر حمل و نقل عمومی. بیش از 100 از این موارد در Westchester County, شمال شهر.

Ms Ocasio-کورتز گفت: در حالی که یک فرد وجود دارد خطر ابتلا به عفونت “بیش از آن است که وجود ریسک سیستماتیک جزء” که در مورد “یک بیماری است که منجر به مرگ خواهد شد به شما” اما چگونه این کشور در پاسخ به سر می برند و به اندازه موسسات از جمله بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

او خواست نیویورکی به در نظر گرفتن تشویق و چینی رستوران آسیایی که او گفت: با آن مواجه اند “مستقیم نژادپرستی” در پی این ویروس از ظهور چین و برای غذا خوردن به صورت محلی و نکته به خوبی به عنوان شیوع است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی تاثیر نوک دستمزد کارگران که نمی دریافت پرداخت می شود بیمار را ترک کنند.

او Q&A رفت و زنده به عنوان نتایج از سه شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی trickled با جو بایدن اعلام پیروزی در چندین ایالت از جمله میدان نبرد میشیگان که رقیب خود را برنی ساندرز دقت برنده در سال 2016 اولیه.

Ms Ocasio-کورتز که مبارزات انتخاباتی برای آقای ساندرز در سال 2016 و 2020 گفت: “هیچ قند-پوشش آن است. امشب شب سختی.”او با اشاره به “استارک” نسل شکاف در حزب دموکرات — در میشیگان خروج زود هنگام انتخابات نشان داد که نزدیک به 70 درصد از رای دهندگان که به حمایت از سناتور ورمونت بودند زیر 45. اما او همچنین با اشاره به خروج سنجی نشان داد که در اکثر اولیه متحده تا کنون که اکثریت رای دهندگان تا حد زیادی موافقم با آقای ساندرز’ امضا سیاست از جمله مدیکر برای همه و سبز آمریکا برای مبارزه با بحران آب و هوا.

این نماینده کنگره گفت که رای دهندگان احساس دلسرد نتایج — که به معاون سابق رئیس جمهور تعیین کننده سرب نیز احساس صدای خود را از سمت چپ اولیه به خصوص در کشورهای که در آن آرا بازیگران دیرتر در سه شنبه مقدماتی.

اما “ما مقدار زیادی از کار را ما باید انجام دهید در حال حاضر” او گفت:.


به عنوان او را برای آرمان های سیاسی او گفت: “من می خواهم به سطح با همه شما… من نه کسی که در طلب آن موقعیت. من آرزوی یک ماموریت. ما باید بسیاری از مسائل در کشور ما در حال حاضر ما نیاز به رسیدگی به این مسائل است. ما نمی توانیم نوسان از یک نجات دهنده خود را به دیگری.”

پاسخ به “چه کسی ما را نجات دهد” این است که “شما” او گفت:. “اگر شما فکر می کنم دموکراسی است که یک مجموعه و فراموش کردن آن نوع از چیزی که … که نه ذهنیت لازم را برای ما به واقع برنده شدن در مسائل واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de