Coronavirus مرگ و میر پیش افتادن از 300 ، 000 در سراسر جهان

جهانی مرگ و میر از coronavirus رسیده است بیش از 300,000 به عنوان نزدیک به 85,000 مردم در ایالات متحده رخ Covid-19-بیماری های مرتبط با ظرف چهار ماه از شیوع است که آلوده بیش از 4 میلیون نفر است.

مرگ و میر در ایالات متحده بیش از دو برابر شده در عرض یک ماه از حدود 40,000 در اواسط ماه آوریل به بیش از 84,000 توسط 14 مارس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اولین coronavirus مرتبط با مرگ در ایالات متحده گزارش شد و در اواخر فوریه. تا پایان مارس, ما تا به حال تحت الشعاع چین با بالاترین گزارش مرگ و میر در جهان است. پس از آن ما تا به حال ثبت شده حدود 3,400 مرگ یک شکل است که به اتحاد رسید و بیش از 25 بار.

ایالت نیویورک باقی مانده است ویروسی epicentre ضبط نزدیک به 28,000 مرگ و میر

ما حساب برای نزدیک به یک چهارم از تمام جهانی موارد است. با وجود افزایش در مرگ و میر بسیاری از ایالات در ایالات متحده در حال کاهش قرنطینه و اقامت در خانه محدودیت با بسیاری از آمریکایی ها به عنوان بازگشت به کار به عنوان اقتصاد کشور sputters به رکود بزرگ-سطح بیکاری است.

مرگ و میر در انگلستان در صدر بیش از 33 ، 000 و به دنبال آن ایتالیا است که از ثبت نزدیک به 32,000 مرگ و میر پس از ظهور به عنوان یکی از مرگبارترین کشورها در اروپا سخت ترین ضربه توسط ویروس.

چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و گزارش کرده تقریبا 4,600 مرگ و میر هر چند تعداد کسانی که اختلاف شده اند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تغییر پیش بینی مرگ عوارض در آمریکا ادعا ماه گذشته است که ما را تجربه 60,000 مرگ و میر و سپس 75,000 در آغاز ماه مه — در حال حاضر نشان می دهد به عنوان بسیاری از 110,000 زندگی می کند از دست خواهد رفت.


در کره جنوبی که در آن تعداد موارد تایید شده منفجر شد و در پایان ماه فوریه و مارس از چند صد تا چند هزار نفر ثبت کرده است کمتر از 300 مرگ و میر به عنوان ملت هشدارهای زودهنگام و بسیج سلامت سیستم در تقابل کامل با کشورهای دیگر است که تلاش کرده اند به سرعت گسترش ویروس.

در یک نقطه کره جنوبی و آمریکا تا به حال همان تعداد مرگ و میر, اما کره جنوبی به طور موثر موجود در آن شیوع آن را به عنوان شروع به بلند کردن برخی از اقدامات قرنطینه.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>