گلن شکار سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

خدمه پرواز در محافظ ماسک صورت در فرودگاه بریزبن در استرالیا در روز جمعه. تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به حدود 10000 با بیش از 213 مرگ و میر ثبت شده در چین.

تعداد مرگ و میر مرتبط با coronavirus افزایش شیوع بالای 200 را در چین, وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها به سفر به این کشور و توصیه می شود کسانی که در چین در نظر گرفتن خروج. در اینجا آخرین به روز رسانی:

●ایالات متحده صادر کرده است یک “سطح چهار” مشاوره سفر هشدار چین به بالاترین سطح خود از احتیاط بیش از این به سرعت در حال گسترش شیوع

●سفر مشورتی به زودی در ژاپن که خواست شهروندان برای جلوگیری از غیر فوری سفر به چین در مجموع نه فقط هوبئی استان که در آن ویروس سرچشمه

●سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس جهانی بهداشت عمومی اورژانس که نیاز به متحده به سطح شیب دار تا پاسخ به شیوع بیماری

●چین وزارت امور خارجه می گوید که آماده پرواز چارتر به ووهان ساکنان خارج از کشور به این شهرستان با استناد به “عملی مشکلات” مواجه می شوند به خصوص در خارج از کشور

●در هنگ کنگ تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به 12 به عنوان ساکنان مواجه با کمبود فولاد ماسک و لوازم دیگر

که اعلام اورژانس جهانی | آمریکا در گزارش اولین فرد به فرد انتقال | تهمت تحت فشار در حال رشد | آمریکا در فرودگاه صفحه نمایش مسافران | نقشه گسترش

دلار هنگ کنگ — وزارت امور خارجه آمریکا اواخر روز شنبه با صدور مشاوره سفر اصرار آمریکایی ها به دیدار از چین به بالاترین سطح خود از احتیاط است که در جای خود در برابر تنها تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله عراق و افغانستان و تعداد کسانی که آلوده به ویروس مرگبار کرونا ويروسی در ادامه به افزایش می یابد.

سفر مشورتی تحلیلگران می گویند نشان دهنده یک واکنش قوی از سوی ایالات متحده در میان رقابت با چین و فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کسب و کار برای شیفت تولید در بازگشت به خانه. در این مرحله است که به احتمال زیاد به پیامدهای قابل توجهی برای اقتصاد چین حتی اگر هشدار اجباری نیست برای مسافران به رعایت و در حال حاضر به دنبال مشابه درخواست از ژاپن برای شهروندان خود را به تاخیر, سفر به چین است.

تعداد افراد آلوده در چین شده است افزایش قابل ملاحظه ای افزایش ده برابر در فقط یک هفته به حدود 10000 با توجه به آمار رسمی. که بیش از این در سراسر جهان در مجموع کسانی که مبتلا به سندرم حاد تنفسی یا سارس که ویران چین و بخش هایی از آسیا در سال 2003. این کشور دارای بیش از 15000 موارد مشکوک با 213 ثبت مرگ و میر.

دولت آمریکا تنظیم بیشتر پروازهای هفته آینده به تخلیه آمریکایی ها از ووهان پایتخت هوبئی استان و کانون شیوع.

اما جیمز زیمرمن شریک در پکن از قانون شرکت پرکینز Coie دفتر و رئیس سابق اتاق بازرگانی آمریکا در چین گفت: در حال خروج آرایش به وزارت امور خارجه هشدار سفر به نظر می رسد “،”

آن است که “زودرس و گمان و زیاده در بهترین حالت” او گفت:. “مشورتی روشن است بازتابی از چه ترس و عدم اعتماد می تواند اطلاعات موذی ترکیبی.”

سفر مشورتی به دنبال سازمان بهداشت جهانی اعلام وقوع به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی. این حرکت قرار دادن چین تحت فشار برای اجرای اقدامات است که می تواند کنترل گسترش پاتوژن فراتر از محدودیت های مسافرتی در حال حاضر در محل و به صورت شفاف تر در همه آن موارد است.

در یک صدای جیر جیر, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo اشاره کرد که مشاوره به عنوان مبنایی برای افزایش سفر مشورتی. مشاوره اضافه می کند که آمریکایی ها در حال حاضر در چین “باید در نظر خروج با استفاده از تجاری به معنی” که تمام کارکنان دولت باید تسلیم غیر ضروری سفر به این کشور است.

توماس پیتر

ایسنا

یک مادر و پسرش وارد از استان هوبی در یک ایست بازرسی در جیوجینگ پل رودخانه یانگ تسه در جیوجینگ چین در روز جمعه.

در حال حاضر خرید اینترنتی شده است و قابل توجهی را برای مسافران چینی در سطح جهان است. تقریبا 50 شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به این کشور و شرکت های بزرگ خواسته اند که کارکنان خود را به دور ماندن. از ایتالیا به فیلیپین هتل ها و پورت شده اند و اعراض شهروندان چینی — به جای آن فقط از هوبئی — بیش از ترس که آنها ممکن است آلوده.

هند روز جمعه آماده شد برای تخلیه اتباع خود در ووهان از طریق هواپیما. بیش از 350 نام برجسته در لیست کشیده شده توسط مقامات. دستورالعمل ارسال شده به سرخپوستان توسط سفارت این کشور در پکن اشاره کرد که آنها تنها مجاز به هیئت مدیره پس از یک ارزیابی پزشکی توسط هر دو چینی و هندی مقامات.

هند تا کنون تایید یک مورد از coronavirus از یک زن جوانی که به تازگی در بازگشت از ووهان.

مقامات چینی در ضمن در حال آماده سازی برای ارسال پروازهای چارتر خارج از کشور به بازگرداندن شهروندان از ووهان بود که چپ چین قبل از سفر مشاوره در محل با استناد به “مشکلات عملی” آنها مواجه می شوند در خارج از کشور.

در اعلام بهداشت و درمان اضطراری در ژنو در روز پنج شنبه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus ستایش چین برای سرعت که با آن شناسایی ویروس و توالی ژنوم آن خواستار اقدام “قابل توجه و فراتر از کلمات” و تبریک این کشور برای خود “اقدامات فوق العاده” را به کنترل شیوع.

هنوز ترک کرده اند به نظر می رسد در چین را شدیدا کنترل حوزه عمومی. در رسانه های اجتماعی شهروندان — ترس حوصله و محدود در داخل خانه — انتقاد حزب کمونیست پاسخ. در یک پست در سایت میکروبلاگینگ Weibo بر این که اعلامیه یک کاربر در پاسخ به سوال که چرا بیمارستان ها در ووهان در حال اجرا از منابع و پرسید که چرا دولت چین تا به حال اعلام نشده این بیماری زمانی که مقامات کشف آن در ماه دسامبر.

“من اهدا پول برای خط مقدم کادر پزشکی در ووهان اما نه به آن خراب شده و مقامات با قلب سیاه و سفید!” کاربر نوشته است.

کاربران دیگر با انتقاد از آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک فرصت برای غرب برای تضعیف چین در میان افزایش استراتژیک رقابت و اختلاف تجاری با ایالات متحده است.

اداره ویلبر راس صحبت کردن در فاکس کسب و کار در روز پنج شنبه گفت: coronavirus می تواند “راهنما” را برای ایالات متحده به دلیل شرکت خواهد بود عملیات حرکت به دور از نهفته مناطق.

“من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به آمریکای شمالی و برخی به [این] آمریکا و احتمالا برخی به مکزیک به عنوان” راس گفت.

سیمون Denyer در توکیو تیفانی لیانگ در هنگ کنگ و Niha Masih در دهلی نو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de