Coronavirus مرگ و میر می رسد از 500 ، 000 در سراسر جهان

نیم میلیون نفر در حال حاضر با درگذشت coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

گریم کل رسیده بود در همان روز تعداد شناخته شده عفونت در سراسر جهان گذشت 10 میلیون. پنج میلیون نفر باید از بهبود از این بیماری است.

از آن می آید فقط 21 روز پس از تعداد کل مرگ و میر گردآوری شده توسط دانشگاه ردیاب رسیده 400,000. در زمان جهانی موارد در ایستاده بود 7 میلیون.

واقعی مرگ و میر از این ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال گذشته اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی بالاتر است. کارشناسان می گویند که به خصوص در اوایل بسیاری از قربانیان از Covid-19 بدون اینکه تست شده برای آن است.

در اطراف یک بار در چهار مرگ و میر محسوب جهانی شمارش بیش از 125,000 – گزارش شده در ایالات متحده, که در آن موارد همچنان به رشد در ایالات متحده از جمله می سی سی پی و تگزاس و فلوریدا.

در تگزاس که در آن بیش از 149,000 عفونت های تایید شده اند دولت فرماندار گرگ ابوت اذعان کرد این ویروس تا به حال “گرفته شده بسیار سریع و بسیار خطرناک به نوبه خود” و پس از او اجازه کسب و کار به بازگشایی است. روز جمعه وزارت امور خارجه یک بار دیگر تعطیل کافه ها و رستوران ها در حالی که ممنوعیت برخی از اعمال جراحی الکتیو.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که صحبت می کرد در یک رویداد در کنار آقای ابوت روز یکشنبه افزود: “پوشیدن ماسک در هر کجا که آن را نشان داد و یا هر کجا که شما قادر خواهید بود برای تمرین به نوع اجتماعی فاصله که جلوگیری از گسترش coronavirus.”

این کشور با بالاترین مرگ و میر است که برزیل با بیش از 57,000 و یا در مورد یکی از در نه از جهان مرگ و میر.

این کشور رئیس جمهور Jair Bolsonaro بارها عنوان خطر ویروس – و در هفته گذشته مجبور شد توسط یک قاضی به پوشیدن ماسک در حالی که در فضاهای عمومی.

دو کشور انگلستان با بیش از 43 ، 000 مرگ و میر ایتالیا با بیش از 34000 نفر و فرانسه با بیش از 29 ، 000.

داشتن شده است در بدترین مبتلا سازمان ملل زمانی که اروپا یک کانون برای همه گیر هر سه باید پس تقریبا به طور کامل برداشته مستند اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>