Coronavirus: مردم مرده در حال دریافت $1,200 محرک چک و خانواده خود را نمی دانم چه باید بکنید

تعداد بی حد و حصر مردم مرده را دریافت تا $1,200 از دولت به عنوان وزارت خزانه داری شروع به ارسال coronavirus محرک چک از طریق واریز مستقیم این هفته است.

ترین — اگر نه همه — از محرک پولی است که پرداخت شده است به طور تصادفی به آمریکایی که به تازگی درگذشت به نظر فرستاده شده اند که قبلا به حساب های بانکی مشترک متوفی و خود را بازمانده عزیزان از زمانی که آنها در زمینه مالیات به طور مشترک.

سرویس درآمد داخلی (IRS) با استفاده از پرداخت مستقیم اطلاعات از اظهارنامه مالیاتی از عنوان دور برگشت به عنوان 2018 به ارسال حدود یک چهارم از یک تریلیون دلار در پرداخت های مستقیم به واجد شرایط آمریکایی ها.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری نشان داد که گروه را راهنمایی بیشتر در روز پنج شنبه برای آنچه که اعضای خانواده از مردم مرده که دریافت پرداخت های مستقیم باید انجام دهید.

کنتاکی کنگره توماس Massie یکی از اولین چهره های عمومی برای برجسته کردن این موضوع از مرده مردم دریافت پرداخت های مستقیم از دولت تویت کردن یک اسکرین شات از یک متن از یکی از دوستان که گفت: پدر خود که فوت در سال 2018 در حال دریافت $1,200 از دولت است.

“خوب این دیوانه است, اما فقط نوک کوه یخ است. این یک مستقیم متن به من از یک دوست. من به نام به تایید این در واقع فقط اتفاق افتاده است” آقای Massie توییتی همراه با اسکرین شات.

آقای Massie یک جمهوریخواه بود تنها عضو کنگره علیه $2.2 trn بسته محرک در ماه مارس که مجاز به پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در میان ده ها تن از دیگر مفاد اضطراری برای تسکین اقتصادی برای افراد مبتلا به عواقب ناشی از بحران بهداشت و درمان.

دیگر کاربران توییتر نیز نوشت که آنها با باز کردن حساب های بانکی خود در روز چهارشنبه و شد شگفت زده برای پیدا کردن اضافی $1,200 اعتبار خود را به تازگی ترک عزیزان.

“شوهر من گذشت در ماه مه 2018 و من [a] محرک چک برای او سپرده به حساب من. من نه پر من 2019 مالیات هنوز” یک نفر توییتی در پاسخ به مستقل خبرنگار صدای جیر جیر در مورد خزانه داری سیار پرداخت به مردم مرده.

زن دیگری توییتی که او بیوه در مارس 2019 و ظ او 2019 مالیات به عنوان ازدواج مشترک پر اما که شوهر او مرده.

“من فقط 2400 دلار از بسته محرک… چه اتفاقی می افتد به زنان بیوه مثل من که در حال گرفتن $2400? آیا آنها می خواهند به 1200 دلار بازگشت ؟ ” زن پرسید.

این است که به سختی اولین بار دولت فدرال به طور تصادفی پرداخت gobs از پول نقد به مرحوم.

دولت فدرال زباله میلیون ها دلار در هر سال در چنین پرداخت و یارانه.

مشکل این است که بد از آن چیزی است که به ارمغان آورده است که دموکرات ها و جمهوری خواهان با هم: ممکن است آخرین سناتور گری پیترز نماینده دموکرات امنیت داخلی و امور دولتی کمیته معرفی یک لایحه دو حزبی برای کمک به محدود کردن فدرال پرداخت به مردم مرده از طریق برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی سرمایش و گرمایش لایحه رفاه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی و یارانه برای کشاورزان است. پس از 1990s به بخش کشاورزی پرداخت شده و بیش از $1bn به مرده کشاورزان است.

در طول دوره دولت اوباما از اجرای محرک آن معامله در سال 2009 اداره تامین اجتماعی پرداخت بیش از $18 متر به حدود 72,000 مردم مرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات