Coronavirus منحنی نشان می دهد بسیاری از اروپا می تواند ایتالیا-مانند افزایش در هفته

Hayoung Jeon سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اعضای پارلمان آلمان نشستن جدا از یکدیگر.

برلین —
برخی از کارشناسان برتر جهان ردیابی گسترش این رمان coronavirus پیش بینی است که در چند هفته بسیار از اروپا می تواند رو به افزایش موارد شبیه به یکی که قفل شده, ایتالیا غرق بیمارستان های آن در شمال آورده و این کشور از 60 میلیون به وقفه.

مدلهای ریاضی طراحی و توسعه توسط اپیدیولوژی برای پیگیری این ویروس نشان می دهد ناگهانی مسیر از عفونت ها در اسپانیا و آلمان و فرانسه و بریتانیا است. اسپانیا که اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه نشان داد به خصوص در مورد رشد نمایی ،

این افسران در اروپا می گویند مشابه arc است که به احتمال زیاد در ایالات متحده, اما پیش بینی گسترش مشکل تر ساخته شده است با فقدان گسترده تست. مقامات ایالات متحده در حال کار با 50 دانشگاهی مدلسازی گروه اما هیچ پیش بینی منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا کاخ سفید را coronavirus نیروی کار. یک مدل برای انجمن بیمارستان های آمریکا, پروژه های مورد بدترین سناریو از صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر.

“ایتالیا است که حدود دو هفته جلوتر از انگلیس و بقیه اروپا گفت:” فرانسوا Balloux مدیر ژنتیک موسسه در دانشگاه کالج لندن است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/coronavirus-restrictions-turn-milan-and-venice-into-ghost-towns/2020/03/12/8152e2ed-1737-49c7-8325-fa3d6ef93048_video.html

مشاهدات توسط اپیدیولوژی نشان می دهد که اگر بدون کنترل تعدادی از عفونت های دونفره تقریبا هر پنج روز با افراد آلوده قادر به عبور از این ویروس به طور متوسط حدود 2.5 مردم است.

“آنچه که ما شاهد علم موشک نیست” Balloux گفت. “شما باید دو مورد پس از آن چهار و سپس هشت سپس 16.”

اپیدیولوژی می گویند که اقدام قاطع لازم است به تغییر نرخ عفونت و “صاف منحنی.” که واقعیت به نظر می رسد غرق در برای برخی از رهبران سیاسی در ایالات متحده و اروپا این هفته به عنوان کشورهای بسته و مدارس و تشویق کار از خانه ممنوع اجتماعات بزرگ و اعمال جدید محدودیت های مسافرتی. فرانسه وزارت بهداشت مدیر کل ژروم Salomon گفت: فرانسه باید آماده سازی خود را برای “ایتالیایی سناریو.”

[اروپا blindsided با مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی با بسیاری از دیدن انگیزه سیاسی]

هنوز هم برخی از کارشناسان نگران هستند که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کاهش نرخ انتقال تا موارد لازم را به صورت تصاعدی افزایش می یابد و پایمال کردن سیستم های بهداشتی. عدم ضرورت در هفته گذشته ممکن است اتلاف وقت ارزشمند آنها می گویند.

http://www.washingtonpost.com/video/world/airports-empty-out-as-coronavirus-fears-slam-airline-industry/2020/03/13/626b98aa-6e8c-48cf-85b1-95d67d9032b1_video.html

روز جمعه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “اروپا در حال حاضر تبدیل به کانون همه گیر با بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین است.”

ایرلندی پزشکان روز جمعه هشدار داد در نامه ای به مجله پزشکی بریتانیا که این کشور “دقیقا 14 روز پشت ایتالیا.” آنها گفتند: تنها اقدامات سختگیرانه می تواند سر یک بحران پزشکی مانند ایتالیا و تولید بیشتر کنترل شیوع مانند کره جنوبی.

در آغاز شیوع کارشناسان می گویند گسترش ویروسی می تواند موجود با جدا کردن افراد و ردیابی آن در تماس است. اما زمانی که موارد شروع به پدیدار شود که در آن عفونت منبع ناشناخته است, به عنوان آنها را در بخش هایی از اروپا و ایالات متحده توده تغییرات رفتاری و اجتماعی فاصله به نظر می رسد بهتر است استراتژی است.

ایتالیا یک کشور است که تا به حال به شرایط به سرعت نیاز به اقدام شدید. تنها سه هفته پیش از آن نیست و یک coronavirus مشکل است. در حال حاضر آن را تا به حال بیش از 15000 مورد تأیید. نخست وزیر جوزپه کونته تمدید یک مستند در یک تعداد انگشت شماری از روستاهای کوچک به گسترده عصری سراسر شمال ایتالیا در صبح روز یکشنبه و پس از آن به کل کشور دوشنبه شب. روز چهارشنبه او رفت و حتی بیشتر, با اعلام تعطیلی بسیاری از فعالیت های تجاری.

[ایتالیا coronavirus مستند upends اساسی ترین روال و شادی]

ایتالیا ممکن است به خصوص ضربه در بخشی به دلیل این ویروس گسترش در جامعه برای چند هفته بدون کنترل و دولت تا به حال به بازی گرفتن.

خنجر Brockmann یک استاد در دانشگاه هومبولت در برلین که آیا عفونی-بیماری های مدل سازی برای آلمان رابرت کخ موسسه فدرال آژانس وظیفه کنترل بیماری گفت: به دنبال در تعداد موارد تایید شده در یک لحظه خاص می تواند گمراه کننده — اگر مردم فکر می کنم آن است که فقط چند هزار مورد در اینجا وجود دارد.

“این تقریبا مانند گرفتن یک تصویر از اتومبیل در یک بزرگراه; آن چه به شما بگویم هر چیزی,” او گفت:. “آن را در مورد چگونه اعداد را تغییر دهید.”

فعلی لحظهای ممکن است به اندازه دو هفته با توجه به این زمان ممکن است برای این ویروس به علت علائم و برای بیماران آزمایش می شود و تشخیص داده شد.

بریتانیا ارشد علوم, مشاور پاتریک blue palace hotel گفت: پنج شنبه که بریتانیا تا به حال 600 موارد تایید شده که او گفت: بدان معنی است که 5000 تا 10 ، 000 نفر وجود دارد احتمالا آلوده هستند.

اگر ویروس همچنان آلوده مردم در آن زمان رای دادن است که نه یقین یک کشور اروپایی مانند اسپانیا با 3000 موارد می توانید ببینید 250,000 افراد آلوده در حدود یک ماه بر اساس دو برابر شدن زمان پنج روز.

“آن دسته از اعداد است که اپيدميولوژيستها در حال انتظار” گفت: روی اندرسون استاد بیماری های عفونی در امپریال کالج لندن است.

“من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد همه ما در راه ایتالیا” در هفته های آینده, او گفت:.

[Coronavirus پیش بینی در حال گریم: ‘آن را به بدتر’]

آیا caseloads منفجر خواهد شد بستگی دارد در بخش بهداشت عمومی و کنترل تصمیمات توسط دولت و کسب و کار و اقدامات فردی این بیماری افسران می گویند.

http://www.washingtonpost.com/video/world/merkel-warns-70percent-of-german-population-could-contract-coronavirus/2020/03/11/073a4742-0d85-42d9-9d31-2042fd55829e_video.html

بسیاری از مردم بودند ناگهان زمانی که آنگلا مرکل روز چهارشنبه هشدار داد که 60 تا 70 درصد از جمعیت آلمان از 83 میلیون می تواند قرارداد این بیماری است.

اما عفونی-بیماری متخصصان می گویند که کاملا ممکن است.

“اگر دولت هیچ چیز و یا چیزهایی که موثر نیست و مردم هیچ کاری نمی کند و سپس شما قطعا می توانید ببینید 60 درصد از جمعیت آلوده” اندرسون گفت.

برخی از کشورهای اروپایی به نظر می رسد به “دست کشیدن از تلاش برای مهار این بیماری همه گیر” گفت: جیووانی Toni مدیر بیماری های عفونی بخش در موسسه ملی بهداشت.

“ما در حال استفاده از اقدامات بسیار سختی” در ایتالیا, او گفت:. “اما در کشورهای دیگر که در آن حوادث از این بیماری در حال افزایش است, آن را مانند آنها به دنبال در لومباردی” او اضافه کرد: با اشاره به ایتالیا بدترین ضربه منطقه است.

“برای دیگر کشورهای اطراف ما, ما باید یک درس است. آنها می دانند که این ویروس وجود دارد, به طوری که آنها باید در عمل بی درنگ” Toni گفت.

برای ایالات متحده Toni گفت: هنوز هم وجود دارد یک “پنجره فرصت” به تلاش برای مهار این ویروس با توجه به منطقه جغرافیایی بزرگ و جدا شیوع است.

عفونی-بیماری متخصصان می گویند ممکن است مورد اعداد در نیمکره شمالی افزایش می یابد در ماه مارس و پس از آن شروع به پایین رفتن اگر coronavirus ثابت می شود فصلی مشترک آنفلوانزا که به تولید کمتر عفونت های گرم تابستان ماه.

دولت بریتانیا به خصوص به نظر می رسد به امید عفونت رای دادن قطره در آوریل و مه اما تا کنون هیچ مدرکی برای حمایت از این خوش بینی.

[Coronavirus ممکن است یک چرخه فصلی اما این بدان معنا نیست که آن دور خواهد شد و این کارشناسان هشدار می دهند]

در شمال ایتالیا که در آن بخش در حال اجرا هستند از تخت برای تمام covid-19 بیماران و پزشکان و گزارش آنها در حال مبارزه خارج از کنترل انتقال است.

قبلا گروهی از پزشکان ایتالیایی ارسال درخواست خود به همکاران شاغل در بخش مراقبت های واحد در اروپا است.

“آماده” آنها نوشت.

آنجلو تابه سر از بیماری های عفونی در سخت ضربه بیمارستان در کرمونا ایتالیا هشدار داد که بدون موثر مهار اقدامات یک سناریوی مشابه می تواند پیش برای فرانسه و آلمان و احتمالا ایالات متحده است.

“این فقط یک ماده از زمان است.” “من فکر می کنم ما فقط شاید 10 روز آینده.”

[به عنوان coronavirus موارد رشد و بیمارستان در شمال ایتالیا در حال اجرا هستند از تخت]

بنیامین مایر که Brockmann پژوهش شریک در موسسه کخ رابرت است رسم عفونت منحنی از کشور در اروپا و آسیا است که دیده می شود شیوع بیماری.

اسپانیا نشان می تازد رشد نمایی او گفت: در حالی که انگلیس و آلمان و فرانسه هنوز در شیب مسیر.

“شما می توانید ببینید که بسیاری از کشورها را به دنبال خواهد داشت و ایتالیا به عنوان مثال اگر از آنها پیروی نمی دقیق و سختگیرانه تر اقدامات” مایر گفت.

کسانی که اقدامات می تواند تاثیر قابل توجهی در چگونه بسیاری از موارد توسعه. Brockmann و مایر بررسی اپیدمیولوژیک منحنی شیوع این بیماری در چین است. اگر چه هوبئی استان در ابتدا نمایی رشد نرخ دولت مهار تلاش های مربوط به اجباری تغییر رفتار موفق به کاهش میزان عفونت است.

کره جنوبی که از گسترده تست شناسایی کرده تقریبا 8,000 موارد اما تعداد عفونت های جدید در حال کاهش تدریجی خاموش. سنگاپور و مالزی و ژاپن نیز دیده می شود تملق رشد.

برای آن دسته از کشور ها رو شیب دار را افزایش می دهد در هفته های آینده همه از دست داده است گفت: الکساندر Kekulé یک virologist که ریاست موسسه میکروب شناسی پزشکی در دانشگاه هلی.

اقدام در پیشبرد و نه در واکنش به اعداد است که تاخیر در پشت تصویر بر روی زمین توسط هفته او گفت که می تواند یک تفاوت بزرگ.

[اجتماعی فاصله می تواند خرید ایالات متحده در وقت با ارزش در برابر coronavirus]

“این واقعا تصمیم می گیرد اگر شما برنده این نبرد و یا شما از دست دادن آن,” او اضافه شده است. برای هفته Kekulé علنا خواست آلمان به عمل به سرعت و با اقدامات به ممنوعیت توده رویدادهای نزدیک مدارس و آزمون هر کسی که دارای علائم شبه آنفولانزا.

اما چین سریع و اقدام شدید تر است از یک چالش در دموکراسی های غربی.

سیاستمداران در اروپا و آهسته بوده است به فعال تصمیم گیری است که می تواند نجات بخش تا زمانی که خطر غرق شده در عمومی گفت: Kekulé معنی آنها در واکنش به جای گرفتن جلوتر از منحنی.

این واقعیت که وزیر بهداشت ینس Spahn توصیه می شود حوادث با بیش از 1000 نفر بود متوقف شد و در همان روز که برای اولین بار ملی آلمان درگذشت نداشت تصادف, او گفت:.

“این همیشه مشکل از یک سیستم دموکراتیک; شما باید به خودتان توضیح دهید که به شما رای دهندگان در این که چرا این اندازه گیری است که گرفته می شود,” او گفت:. “شما باید صبر کنید تا آن را به صدمه زدن به.”

موریس گزارش از برلین و میلان. غرفه گزارش از لندن است.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im