Coronavirus بحران: PFA حمله لیگ برتر را 30 درصد پرداخت-برش پیشنهاد در بیانیه قوی

حرفه ای بازیکنان فوتبال’ انجمن انتقاد لیگ برتر بیش از طرح های پیشنهادی خود را در چهره coronavirus بحران بازجویی مزایای لیگ 30 درصد کاهش پرداخت در به شدت دقت کرد.

این PFA نام در لیگ برتر به اهدای بیش از آن پیشنهاد 20m پوند به خیریه برای رفتن بیشتر در حمایت از فوتبال انگلیسی لیگ برتر و لیگ ملی و به ارزیابی مجدد چگونه کاهش دستمزد بازیکنان تاثیر درآمدهای دولت.

به وزیر بهداشت مت Hancock این هفته به نام برای لیگ برتر بازیکنان به قطع پرداخت به منظور “خود” و در روز جمعه باشگاه پیشنهاد 30 درصد کاهش برای بازیکنان در سراسر بالا پرواز از طریق ترکیبی از کاهش و deferrals. اما اتحادیه بازیکنان اشاره کرد که حقوق و دستمزد کاهش می طور قابل ملاحظه ای کاهش مالیات کمک در زمانی که بیمه خدمات درمانی نیاز است.

یک PFA بیانیه به نمایندگی از لیگ برتر بازیکنان بخوانید: “بازیکنان آگاه است که به عنوان پایه کارکنان ترکیب مالیات بر حقوق خود است که سهم قابل توجهی را به بودجه ضروری خدمات عمومی – که به ویژه مهم در این زمان. در نظر گرفتن 30% حقوق و دستمزد کسر هزینه خواهد شد خزانه مبالغ قابل توجهی. این امر می تواند مخل به ما بیمه خدمات درمانی و دیگر دولت بودجه خدمات.

“پیشنهاد 30% حقوق و دستمزد کسر بیش از یک دوره 12 ماهه برابر است با بیش از £500 متر در دستمزد کاهش و از دست دادن در مالیات سهم بیش از £200 متر به دولت است. چه اثر کند و این از دست دادن درآمد به دولت معنی بیمه خدمات درمانی? این در نظر گرفته شده در لیگ برتر پیشنهاد و آیا وزیر بهداشت مت Hancock این عامل در زمانی که درخواست بازیکنان برای گرفتن حقوق برش ؟

“ما به استقبال این فرصت را به بحث در مورد این با لیگ برتر امروز و ما خوشحال هستند برای ادامه مذاکرات.”

بخشی از لیگ برتر را برنامه ریزی برای پیشبرد £150 متر به پایین تر لیگ اما بازیکنان در بیانیه ای گفت: این فقط یک راه حل کوتاه مدت به دراز مدت مشکل نابرابری های درون بازی.

این بیانیه را بخوانید: “به زبان انگليسی است و در پیشبرد. آن را کمک cashflow در فوری اما فوتبال نیاز به پیدا کردن یک راه برای افزایش بودجه به زبان انگليسی و غیر لیگ باشگاه در دراز مدت. بسیاری از باشگاه ها نیاز به افزایش بودجه فقط برای زنده ماندن. ما معتقدیم در فوتبال ما هرم و دوباره استرس نیاز به همبستگی بین تمام باشگاه است.”

لیگ برتر متوقف شده است به طور نامحدود اما باشگاه قول داده اند که برای تکمیل 2019/20 فصل زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im