Cheryl خاکستری سمت چپ نشان می دهد مددکار اجتماعی Kira جانسون در اطراف خانه خاکستری است خرید از طریق زیستگاه برای بشریت در جکسون را از دست ندهید. خاکستری است دریافت پشتیبانی از پرشی برای فرصت هایی را برای کمک به او در حالی که او کار می کند دو شغل را افزایش می دهد او دو فرزند و امر برای تحصیلات تکمیلی. (کارولین ون هوتن/واشنگتن پست)

مادر بزرگ من مامان بزرگ متنفر بود که من یک مستاجر.

برای یکی و تنها سال من اجاره در اوایل 20s, او را بی وقفه سرزنش من کرد و گفت “چرا شما خود را با دادن پول به مرد؟”

من چشم من رول و اخراج او سوال گفتن خودم او تخلیه سرخوردگی او تا به حال تجربه مبارزه با تبعیض در تلاش برای به دست آوردن یک وام مسکن و تبدیل شدن به صاحب خانه است. در اواخر 1980s کلمات او احساس بیش از حد نژادی و رادیکال.

من آمد به یاد من ساده و بی تکلف بود.

بزرگ مامان بزرگ نوه برده از من خواست به درک که داشتن زمین و یک خانه و یک بازی اقتصادی-changer برای خانواده ها است. پس از من اجاره آپارتمان شد تا من خریداری یک و دو خوابه مجتمع مسکونی.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در حال وقوع در سراسر امریکا متمرکز کرده اند و نه فقط در خشونت پلیس اما اشتغال تعصب پرداخت نابرابری و عدم دسترسی به بهداشت و درمان مقرون به صرفه — همه مسائلی که منجر به نابرابری اقتصادی بین سفید و سیاه و سفید خانواده. یکی دیگر از کلید برای بستن شکاف ثروت در حال افزایش مالکیت خانه برای مردم رنگ.

برای بیش از حد طولانی نژادپرستی نظاممند و سیاست های نژادپرستانه و شیوه های وام دهی باید مانع توانایی از سیاه پوستان به افزایش ارزش خالص خود را.

تا 1968 عوامل املاک و مستغلات و صاحب خانه می تواند از نظر قانونی حاضر به نشان می دهد و یا فروش خانه به سیاه پوستان است. بانک ها می تواند رد سیاه وام گیرندگان خود را بر اساس نژاد و یا محله ای که در آن آنها می خواستم به زندگی می کنند. ضد تبعیض سیاست های مسکن کمک کرد افزایش تعداد سیاه مالکیت خانه که به اوج خود رسید و در سال 2000 در 47.3 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید در مقایسه با نزدیک به 73 درصد برای سفید پوستان است.

در دوران رونق مسکن از آن نگاه مانند سیاه مالکیت خانه به طور کلی خواهد پیش افتادن از 50 درصد است. پس از آن آمد رکود بزرگ بین سال های 2007 و 2009 افشای شیوه های وام چپاولگر و خودنمایی یادآوری است که مسابقه تعصبات نیست رفته است.

از سال 2000 تا 2015, سیاه کاهش یافته و نرخ مالکیت خانه به 41.2 درصد است. سیاه, نرخ مالکیت خانه در سال 2018 شد 41.7 درصد در مقایسه با 72.2 درصد برای سفید پوستان با توجه به آمریکایی انجمن بررسی.

این را در نظر بگیرید: این 2020 و نرخ سیاه مالکیت خانه در نزدیکی همان سطح به عنوان زمانی که مبتنی بر نژاد مسکن تبعیض قانونی بود.

هر بحران اقتصادی به ارمغان می آورد یک تهدید بیشتر به مردم رنگ که سخت موفق به کسب سود از دست خواهد رفت. و در حال حاضر به شدت از بیماری همه گیر کوروناویروس پتانسیل را بیشتر گسترش نابرابری نژادی با توجه به یک گزارش جدید توسط Alanna McCargo معاون رئیس جمهور برای تامین مالی مسکن سیاست در موسسه شهری و مایکل نیل عضو ارشد پژوهش در مسکن سرمایه گذاری سیاست مرکز در موسسه شهری.

برای این ماه رنگ پول باشگاه کتاب, من توصیه شما به عنوان خوانده شده گزارش خود را با عنوان “چگونه بحرانهای اقتصادی و بلایای ناگهانی افزایش نژادی و نابرابری در مالکیت خانه.” شما می توانید پیدا کردن 30 صفحه گزارش در urban.org.

“بزرگ مستند نهاد به منظور کاهش گسترش این رمان coronavirus است فلج خانوار شغل و کسب و کار در راه ما را دیده اند و نه در تاریخ مدرن و که خواهد شد که اثرات ماندگار بر نژادی مالکیت خانه و ثروت شکاف” آنها بنویسید.

محققان در نگاه پس از طوفان کاترینا در سال 2005 و رکود بزرگ به نتیجه گیری در مورد نحوه covid-19 ممکن است تشدید شکاف ثروت. خود را تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد که بلایای طبیعی رکود اقتصادی ضربه جوامع از رنگ سخت تر است. اما خانواده ها با پس انداز و یا عدالت خانه آنها می توانید بهتر قادر به آب و طوفان.

یکی از جنبه های مهم این گزارش این است که چگونه از مزایای مالکیت خانه سیاه پوستان و سفید پوستان متفاوت McCargo و نیل برجسته در مصاحبه.

“Redlining هنوز زنده است و به خوبی در بازار امروز” McCargo گفت. “تفکیک محله ها هنوز هم وجود دارد و در صورتی که محله عمدتا سیاه و سفید, آن را به ارزش پایین تر است. هنوز هم وجود دارد ارزیابی کرد.”

خانه میانه سهام و ارزش خالص برای مالکان سفید سیاه اسپانیایی
عدالت خانه $113,000 $56,000 $70,000
ارزش خالص $276,680 $98,910 $105,200
مسکن سهم از سهام خالص ارزش 40.8% 56.6% 66.5%
منبع: شهری موسسه تجزیه و تحلیل اطلاعات فدرال رزرو

متوسط ارزش خانه برای یک سیاه سرپرست خانوار است $155,000 در مقایسه با $220,000 برای سر سفید از خانواده در این گزارش آمده.

“وجود دارد یک تعصب در خانه, ارزش,” نیل گفت. “حسابداری برای ویژگی های ساختاری از خانه و محله و امکانات همان خانه در یک محله با سیاه پوستان به طور معمول به ارزش بیش از متوسط خانه در یک منطقه عمدتا سیاه و سفید محله نشان می دهد که آن را بسیار مشکل تر برای مالکان به ساخت مسکن سهام.”

نیل گفت: این تحقیق همچنین نشان می دهد که قیمت از خانه های متعلق به آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار بیشتر فرار. “نوسانات بزرگ ميانگين سهام خانه خود را بسیار بیشتر در معرض خطر در یک سناریو از یک رکود اقتصادی است.”

یکی دیگر از تفاوت های کلیدی برای صاحبخانه است که توانایی دسترسی به خانه خود سهام در طول یک بحران اقتصادی است.

“شما به انجام کار ساخت مسکن سهام. شما به پرداخت کردن بدهی های خود را. خانه خود قدردانی. و رکود اتفاق می افتد و وام دهندگان وام مسکن سفت استانداردهای وام در چنین راهی که آن را به طور نامتناسبی بازدید آفریقایی مالکان” نیل گفت.

McCargo همچنین با اشاره به این که عدالت خانه باعث می شود تا یک مقدار نامتناسبی از کلی ارزش خالص برای خانواده ها. که مشکل می شود اگر آنها قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری به استفاده از کاهش نرخ بهره وام مسکن و یا انجام یک “نقد کردن” تشکیلات جدید بکار تجاری برای دسترسی به پول در طول یک بحران اقتصادی است.

برخی از مردم سعی خواهد کرد برای توجیه نژادی اختلاف در کاهش نرخ مالکیت خانه با توصیف سیاه پوستان بیشتر از نظر مالی غیر مسئولانه نسبت به سفید پوستان است.

“این یک موضوع رفتار” McCargo گفت. “این بی عدالتی است که مشکل است. این همان مسئله ای است که منجر به آن مرد نگه داشتن زانو خود را در جورج فلوید گردن. این ریشه در یک تاریخ طولانی از یک سیستم است که کار کرده است در برابر مردم رنگ.”

مادر بزرگ من مدت کوتاهی پس از درگذشت من و همسرم ساخته شده است برای اولین بار ما یک خانواده در خانه. همانطور که ما مورد بررسی محل ساخت و ساز مامان بزرگ clasped دست خود را به دهان او. او گریه اما چشم او سیراب.

من میزبانی آنلاین بحث و گفتگو در مورد این گزارش تحقیقات در ظهر به وقت شرق آمریکا در روز 18 ژوئن در washingtonpost.com/discussions. McCargo و نیل ملحق خواهد شد من به بحث نژادی و نابرابری در مالکیت خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات