Coronavirus می تواند هزینه NBA $1 میلیارد دلار را در مورد رکورد دستمزد رها کردن درپوش

“قطعا [میلیارد دلار تخمین می زند] که هرگز از اعداد بودند که از لیگ منابع” نقره گفت. “من فکر می کنم که این قدر از دست دادن خواهد شد در صدها میلیون دلار ، احتمالا کمتر از 400 میلیون دلار شاید حتی کمتر از آن.”

اما گسترش این رمان coronavirus که مجبور NBA را به حالت تعلیق در آن فصل در هفته گذشته در حال حاضر ارائه و حتی بیشتر مالی چالش به لیگ. آن می تواند فشار NBA درآمد آمار گذشته 1 میلیارد دلار آستانه با توجه به تیم مدیران و رسانه ها تخمین می زند باید فصل به طور منظم و postseason بود لغو شد. برای یک لیگ که تا به حال لذت می برد از یک دهه از رفاه ترکیبی از هنگ کنگ جنجال و coronavirus بحران نشان دهنده بی سابقه و کاملا غیر منتظره مالی چالش است.

در نظر بگیرید: طی 35 سال NBA حقوق و دستمزد کلاه که گره خورده است به طور مستقیم به لیگ درآمد نشان داده است کاهش سالانه فقط دو بار و هرگز بیش از 2.3 میلیون دالر. نقره تصدی در ضمن تعریف شده توسط رشد قابل توجه است. زمانی که او پا به عنوان کمیسر در فوریه. 2014, حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ شد $58 میلیون. این تعداد تقریبا دو برابر شد و به $109 میلیون دلار در این فصل با تشکر در بخش های بزرگ به سود رسانه های جدید حقوق می پردازد. لیگ درآمد سالانه در حال حاضر بالای 8 میلیارد دلار بیش از دو برابر آنچه که از یک دهه پیش.

اندازه گیری دقیق اقتصادی آمار NBA را به حالت تعلیق در فصل غیر ممکن است اما یکی از بالا رتبه بندی تیم اجرایی گفت که مجموع خسارت می تواند به $40 میلیون نفر در هر تیم و یا بیش از $1.2 میلیارد اگر برگشتی از دست داده است. به طور مشابه, FiveThirtyEight.com تجزیه و تحلیل تخمین زده می شود که درآمد از دست رفته می تواند بیش از 1 میلیارد دلار اگر NBA سر نمی تواند بازی کند.

پول اضافه می کند تا به سرعت. دروازه رسید و قیمت بلیط طور گسترده ای متفاوت است و بر اساس عوامل بازار اما تیم NBA به طور متوسط حدود 2 میلیون دلار درآمد در هر فصل به طور منظم بازی اصلی. شده اند وجود دارد 259 فصل به طور منظم بازی به تعویق افتاد و در سال گذشته برگشتی دیدم اضافی 82 بازی. محافظه کارانه است که نزدیک به 700 میلیون دلار از دست رفته بازی روز درآمد به تنهایی.

جان Hollinger یک نویسنده ورزشی و سابق ممفیس گریزلیز اجرایی تخمین زده می شود که کسانی که ضرر و زیان می تواند ترجمه به حقوق و دستمزد درپوش کاهش 8 میلیون دلار در سال آینده به راحتی بزرگترین تا کنون حتی اگر نقره می تواند نجات برگشتی. یک Bleacher Report برآورد گفت که حقوق و دستمزد کلاه ضربه می تواند به 15 میلیون دلار اگر فصل از دست داده است.

A drop in the NBA's salary cap would reduce projected salaries on recently-negotiated contracts for numerous young stars, including Philadelphia 76ers guard Ben Simmons. (AP Photo/Matt Slocum)
یک قطره در NBA حقوق و دستمزد کلاه را کاهش می دهد پیش بینی شده حقوق در به تازگی مذاکره قراردادهای متعدد ستاره های جوان از جمله فیلادلفیا 76ers گارد بن سیمونز. (مت Slocum)

چنین کاهش خواهد متعدد گسترده پیامدهای.

ستاره جوان مانند تورنتو رپتورز به جلو پاسکال Siakam و فیلادلفیا 76ers گارد بن سیمونز امضا قرارداد حداکثر پسوند قبل از فصل است که به 25 درصد در سال آینده حقوق و دستمزد کلاه شکل است. آن قرارداد را رها متناسب با کلاه حقوق و دستمزد به طور بالقوه هزینه هر دو بازیکن میلیون در پیش بینی سود.

رایگان عوامل مجموعه به بازار در تابستان امسال خواهد بود همچنین برخورد با خواستگاران بالقوه داشتن کمتر صرف قدرت از ابتدا انتظار می رود. عدم سوپراستار استعداد بود تا در این تابستان رایگان آژانس های دوره نسبتا آرام و بدون در نظر گرفتن اما بازار در حال تغییر و پویایی می تواند در تشویق برخی از بازیکنان خود را به ورزش گزینه های قرارداد و تاخیر رایگان آژانس تا 2021. ردیف دوم بازیکنان نیز ممکن است مجبور به حل و فصل برای یک سال قرارداد و امید است که پول بیشتری در دسترس است در تابستان آینده.

تیم در همین حال نیز می تواند مجبور به نقاط دشوار است. ورود به فصل NBA شد پیش بینی کلاه حقوق و دستمزد به افزایش از $109 میلیون دلار به $116 میلیون. ESPN.com گزارش شده در ماه ژانویه که چیز ساییده روابط با چین می تواند رها کردن که برآورد به مبلغ 113 میلیون دلار. به تازگی به عنوان دو ماه پیش به عبارت دیگر تیم ها هنوز عامل تحت این فرض که کلاه خواهد رفت.

در حال حاضر تیم می تواند احساس فشار در راه های متعدد. اگر درپوش کاهش مالیات لوکس خط را نیز کاهش می دهد. تیم در حال حاضر پیش بینی می شود در مالیات لوکس را تندتر صورتحساب. تیم های معلق در هوا در زیر این خط در حال حاضر می تواند باد به عنوان مالیات دهندگان در نتیجه آنها را وادار به اصلاح حقوق و دستمزد برای جلوگیری از غیر منتظره بیل در سال آینده. این نوسانات می تواند منجر به برخی از صاحبان به فشار برای NBA برای حفظ حقوق کلاه در سطح فعلی آن اما این رویکرد استراتژیک نیاز به موفقیت مذاکرات با ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط است.

NBA به وضوح بیشتر با فشار دادن نگرانی از آن 2020-21 حقوق و دستمزد کلاه وضعیت به عنوان آن را همچنان به رسیدگی در کوتاه مدت خرید اینترنتی از coronavirus اما این مالی عمده سوالات هر دو بلندی و اجتناب ناپذیر است.

در واقع حقوق و دستمزد کلاه دینامیک بازی نقش حیاتی هدایت در لیگ جهت در سال های اخیر است. عظیم کلاه سنبله 2016 فعال رزمندگان طلایی امور خارجه به امضای کوین دورنت در رایگان آژانس در نتیجه تشکیل یک superteam تعریف شده است که بعد از سه فصل است. این چیز ساییده روابط با چین بیش از Morey را صدای جیر جیر و coronavirus ممکن است یک تراز در لیگ چشم انداز رقابتی به همان اندازه اما دامنه ترکیب خود آسیب خواهد شد بدون شک شکل حرفه ای بسکتبال هنگامی که آن را بی خطر سر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>