Coronavirus: کنگره می خواهد زوم جلسات پس از ممنوع بودن ” زوم-بمباران چند بار

اوهایو, congressman Jim اردن خواستار پایان دادن به زوم ویدئو کنفرانس جلسات با استناد به پتانسیل نگرانی های امنیتی.

خانه نظارت و کمیته اصلاحات که آقای Jordan بالا جمهوریخواه عضو شده انجام کسب و کار با استفاده از کنترل از راه دور نشست نرم افزار مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در نامه ای به رئیس کمیته نیویورک نماینده کارولین Maloney, Mr اردن گفت که زوم به نظر نمی رسد برای دیدار با نیاز استانداردهای امنیتی و نگرانی در مورد چین مشارکت با شرکت.

او ادعا کرد که در اخیر جلسه در مورد حقوق زنان در افغانستان شد و بارها و بارها “زوم-بمباران” یک اصطلاح برای زمانی که ناخوانده افراد مختل جلسات.

“تاثیر نرم در افزارهای مخرب بر روی عضو و کارکنان دستگاه هنوز مشخص بودن” آقای اردن گفت: در این نامه است.

یک جمهوری خواه دستیار گفت: این تپه که “غیر مجاز تماس گیرنده از ناشناخته اشخاص سعی کردم کمتر از سه بار به نفوذ به یک جلسه به معنای فقط برای اعضای کنگره و کارکنان خود را که منجر به قابل توجهی وقفه و تاخیر بیاندازد.”

اما دموکراتیک دستیار انکار کرد که وجود دارد هر گونه اختلالات امنیتی برای این کمیته هم در افغانستان جلسه یا یکی دیگر از زوم جلسه با رئيس کل.

آنها ادعا وجود دارد که تا به حال سادگی است miscommunication که در آن مدیر بود نه در مورد کسانی که دعوت شده بود به افغانستان جلسه.

نماینده Maloney منتشر شد بیانیه ای که گفت: “نماینده اردن بود مشورت به طور مستقیم و بارها و بارها در مورد استفاده از زوم و هرگز نمی مطرح هر گونه نگرانی پس از آن مایه تاسف است که او در حال حاضر قرار دادن اطلاعات نادرست در این نامه است. تا به حال خود را در اتاق مشورت با ما اول ما می تواند روشن خود را از سوء تفاهم ها و ارائه اطلاعات بیشتر در مورد مراحل این کمیته در حال حاضر گرفته شده برای رسیدگی به هر گونه مسائل بالقوه.”


او افزود: “این کمیته با استفاده از یک عدد فن آوری برای کمک به اعضای آن به دست آوردن اطلاعات و به اشتراک گذاری آن را با مردم آمریکا در طول این بحران و آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار به انجام مسئولیت های خود را تحت قانون اساسی است.”

یک شنبه پس از بازخوانی این ویدئو جلسه هیچ اشاره ای به وقفه و یا ممکن است مسائل امنیتی است. آن را می گویند: “کمیته ما ادامه خواهد داد به اهرم جدید و فن آوری های نوظهور به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و انجام کار ما از راه دور.”

Mr اردن اشاره کرد او در نامه ای که در مجلس سنا گروهبان-در-آغوش هشدار داده است نه به استفاده از زوم برای کار خواستار توجه به حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی. اف بی آی نیز هشدارهای صادر شده برابر با استفاده از زوم برای جلسات.

معلمان مدرسه با هم کار کنند از خانه های خود را در مستند (خبرگزاری گتی ایماژ)

زوم می گوید که آن را در ارتباط با سنا در مورد آن متناسب با زوم به دولت ارائه شده است.

نگرانی در مورد استفاده از زوم آمده به عنوان قانونگذاران سعی کنید به کشف کردن راه برای انجام کنگره کسب و کار در حالی که دور از پایتخت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نمایندگان خواسته اند تا رهبران کنگره برای ایجاد یک کنترل از راه دور سیستم رای گیری اجازه می دهد تا کسب و کار را ادامه دهد. سخنران نانسی پلوسی حمایتی است اما همچنین گفت که آن را آسان تر است از انجام گفت به شکل یک راه امن و قابل اعتماد برای نمایندگان مجلس به رای دادن از راه دور.

زوم یکی از چندین عامل است که انفجار در محبوبیت به عنوان مردم تبدیل به کنترل از راه دور کار از راه دور و معاشرت با دوستان در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de