Coronavirus: سی ان ان روزنامه نگار نژادی مورد آزار قرار گرفته در حالی که آماده برای رفتن بر روی هوا

یک خبرنگار سی ان ان می گوید: او نواخته آزار او به عنوان آماده سازی برای رفتن بر روی هوا به بحث در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

Kyung Lah, پخش ارشد ملی خبرنگار آماده به بحث در مورد کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش هنگامی که یک رهگذر او توهین کرده است.

او در توئیتر خود نوشت: “یک نفرت مرد در حالی که من در حال انتظار برای انجام یک شوت زیبا زندگی می کنند گفت: برخی نژادپرستانه s*** به من در مورد چینی بودن. یک) من چینی نیست من کره ای-آمریکایی (دقت w/خود پرستی pls) و b) wtf. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من شنیده ام این برای من چهره امریکا است.”

خواسته در مورد آن توسط سی ان ان لنگر جیک Tapper او گفت: “این چیزی است که شما در رسانه های اجتماعی اغلب, به خصوص اگر شما یک آسیایی-آمریکایی گزارش بحث برانگیز و یا حتی غیر جنجالی اخبار.

“بنابراین ما ایستاده بودند وجود آماده شدن برای زندگی عکس های صبح امروز, فقط ساعت پیش و یک مرد راه می رفت و با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن.

“من خیلی شگفت زده بود و طوری به عقب گرفته شده است و من او خواست آن را تکرار کنید زیرا من می توانم آن را باور نمی کند. پس از آن چیزی است که اتفاق می افتد. و چیزی که من بیشتر تعجب آور این است که این اتفاق می افتد در مقابل چهره های ما به طور مستقیم در مردم است. این چیزی است که تجربه کرده اند در یک زمان بسیار بسیار طولانی در این کشور است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر چهره های محافظه کار را مورد انتقاد قرار گرفته است به طور مداوم با اشاره به Covid-19 به عنوان “چینی” ویروس. عکس های از یادداشت های خود را برای کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی نشان داد که در یک نقطه از رئیس جمهور تا به حال حتی عبور از “تاج” و نوشته شده در “چینی”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>