Coronavirus چین روز رسانی

متی Tostevin ایسنا

کشتی کروز MS Westerdam در بارانداز در کامبوج بندر سیهانوکویل کامبوج فوریه 16 سال 2020 است. رویترز/متی Tostevin

آیات است که هشتاد ساله آمریکایی مسافر در کشتی کروز است قرارداد coronavirus پس از مسافران متحرك مطرح شده است و ترس است که بالقوه دیگر حامل این ویروس هستند ، در چین در همین حال نرخ رشد موارد جدید به نظر می رسد به کاهش باشد.

●چند دولت در حال تقلا پس از 83 ساله زن آمریکایی پردازنده Westerdam بوش کروز لنگر انداخت در کامبوج آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت پس از سفر به مالزی است.●

●وزارت امور خارجه ایالات متحده در حال آماده شدن برای تخلیه 380 آمریکایی ها از رشته الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن به عنوان عفونت افزایش می یابد

●چین گزارش 2,009 جدید کروناویروس موارد در شنبه قطره ای از قبلی دو روز به عنوان در سراسر جهان مرگ و میر افزایش به 1,669 با حدود 69,000 موارد در سراسر جهان است.

پکن — سردرگمی نصب شده در یکشنبه بیش از اینکه مقامات کامبوج از جمله سفارت آمریکا مقامات اجازه داده بود که مسافران آلوده به ویروس coronavirus به پیاده از Westerdam کشتی کروز و ترک برای دیگر شهرها و کشورها از جمله مالزی.

یک زن 83 ساله آمریکایی مسافر در بوش کروز آزمایش مثبت برای coronavirus پس از او فرود آمد در کوالالامپور با وجود اینکه نمایش قبل توسط کامبوج مقامات بهداشتی مالزی, مقامات بهداشتی میگویند.

در صورت تایید غیر منتظره جدید از نتیجه آزمون می تواند upend یک فرض اساسی توسط چند دولت که کشتی ویروس رایگان و مسافران می تواند استقبال در نزدیکی بدون محافظ دنده و مجاز به سفر.

[به عنوان برنامه های ایالات متحده برای تخلیه مسافران آمریکایی در کشتی کروز در ژاپن, یک مسافر از یک کشتی دیگر تبدیل می شود تا با کروناویروس]

این زن آمریکایی که هویت اعلام نشده بود در میان صدها نفر از مسافران برطرف بودند که اجازه خاموش Westerdam روز جمعه و استقبال و آغوش کامبوج نخست وزیر کامبوج که به عنوان اپیدمی تهدید و توصیف این تصمیم به آنها را در خشکی به عنوان یک عمل بشر دوستانه و حسن نیت.

سفیر ایالات متحده, W. پاتریک مورفی نیز آورده خود خانواده پردازنده کشتی کروز و مطرح برای تصاویر روز شنبه با آمریکا مسافران است. مورفی و مسافر دیگر به نظر نمی رسد به پوشیدن ماسک در عکس های به اشتراک گذاشته شده در سفارت را حساب توییتر.

هنگ Sinith

AP

مسافر پیاده از MS Westerdam پشت در بندر سیهانوکویل کامبوج روز شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است.

کامبوج دولت و هلند و امریکا کروز اپراتور خواسته اند مقامات مالزی برای انجام آزمون دیگری برای تایید مثبت پیدا کردن.

روز شنبه, کامبوج, وزیر بهداشت با صدور یک بیانیه عمومی ترغیب عمومی به “نمی توان بیش از حد می ترسم” اما به اقدامات حفاظتی. شنبه شب پرواز چارتر است که در اصل برنامه ریزی شده به Westerdam مسافران به کوالالامپور لغو شد توسط مقامات مالزی.

یکشنبه, مقامات در سراسر جهان به شمارش تقریبا 69,000 موارد covid-19 و 1,669 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق عفونت باقی می ماند در سرزمین اصلی چین است که گزارش 2,009 موارد جدید در روز شنبه.

این Westerdam اعتقاد بر این بود که هیچ عفونت پردازنده در میان 2,200 خدمه و مسافران بودند که سرگردان در دریا برای هفته ها به عنوان کشورهای رد ورود خود را.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که coronavirus دشوار است شامل دقیقا به این خاطر که علائم اغلب خفیف و coronavirus می تواند فایل های فاسد داخل بدن انسان و آلوده کردن دیگران برای بیش از دو هفته قبل از بروز علائم در همه.

[بیشتر coronavirus موارد خفیف پیچیده پاسخ]

سفارت ایالات متحده در پنوم پن کامبوج گفت: مقامات به صورت جداگانه به نمایش در تمام توشه مسافران برای تب با کمک از کارکنان سفارت این هفته و هر مسافری که احساس بیمار دریافت کرده بود تست های آزمایشگاهی که همه بازگشت منفی است. آزمون پردازش شده بودند توسط یک آزمایشگاه مورد اعتماد توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری سفارت ایالات متحده گفت.

تخلیه بود که راه را برای ادامه بیش از آخر هفته متوقف شد و مسوولان به کامبوج روزنامه نگاران در صحنه است.

این Westerdam و یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده در ژاپن, هستند, نما لجستیکی و بهداشت عمومی چالش هایی را برای دولت به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از گسترش این بیماری شناخته شده به عنوان covid-19 و بازگرداندن شهروندان است.

ایالات متحده آماده برای تخلیه شهروندان آمریکایی از الماس شاهزاده در روز یکشنبه به عنوان تعدادی از coronavirus تشخیص ادامه داد: به شدت افزایش می یابد در میان 3,700 مسافر و خدمه در اصل پردازنده.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: اوایل یکشنبه که قرنطینه کشتی شناور در نزدیکی توکیو در حال حاضر 355 مورد تأیید و یا حدود 30 درصد از 1,219 افرادی که آزمایش شده اند تا کنون. که نشان دهنده یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در جهان است.

سه اسرائیلی در هیئت مدیره یافت شده است مثبت برای این ویروس با توجه به تصمیم وزارت بهداشت اما خود بیماری خفیف است و آنها در حال حاضر در یک بیمارستان در ژاپن است. این وزارت افزود که پزشک متخصص فرستاده شده است برای برقراری ارتباط با مقامات بهداشتی.

Athit Perawongmetha

ایسنا

آمبولانس کارگران پوشیدن لباس محافظ ترک قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی به عنوان کشتی مسافر همچنان به آزمایش می شود برای coronavirus در یوکوهاما ژاپن Feb. 16, 2020.

دولت ایالات متحده-چارتر پرواز می آید روز پس از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد که زمان صرف شده در الماس شاهزاده که قرنطینه شده پس از Feb. 5 را افزایش می دهد خطر ابتلا به کروناویروس قرار گرفتن در معرض و مقامات ژاپنی شروع به اجازه دادن به برخی از مسافران پیاده خود را به صورت کامل قرنطینه در زمین.

دو پرواز چارتر در حال برنامه ریزی برای ترک از ژاپن جمعه شب و به حدود 380 تخلیه آمریکایی ها از الماس شاهزاده به پایگاه نظامی در تگزاس و کالیفرنیا که در آن آنها خواهد بود قرنطینه و نظارت اضافی برای 14 روز.

کانادا و هنگ کنگ یکشنبه اعلام کرد آنها نیز به ترتیب پروازهای چارتر.

اموزش Eglash در بیت المقدس کمک کرده به این گزارش.

ادامه مطلب:

برای یک خانواده در مرکز coronavirus بحران مرگ و استرس و مبارزه برای یک تخت بیمارستان

زن گیر کروز توییت زنده در حالی که کشتی در roams در دریا در میان coronavirus نگرانی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>