چین رهبری باید در نهایت اعتراف کرد آنچه پزشکان و بین المللی و کارشناسان بهداشت و درمان شده اند هشدار برای برخی از زمان است که وجود دارد “کاستی ها و کمبودهای” در پاسخ اضطراری به رمان شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور Xi Jinping ریاست جلسه دوم از بالا تصمیم گیری کمیته دائمی دفتر سیاسی پس از وقوع آغاز شد گفت: چین در مواجهه با یک “مسابقه در برابر ساعت” به ساقه جزر و مد از عفونت های جدید.

در روز سه شنبه مرگ و میر در سرزمین اصلی چین رز بالاتر از 420 در حالی که تعداد موارد تایید شده است که بالاتر از 20 ، 000. اولین مرگ ثبت شده در هنگ کنگ – 39-سال-پیرمرد – پس از مرگ یک مرد چینی در فیلیپین در روز یکشنبه.

نادر پذیرش بالای حزب کمونیست بدن گزارش شده توسط رسانه های دولتی هر چند بعد از آن به نظر می رسد حذف شده است از یک مقاله در سایت حزب-اجرای Xinhua news agency.

آن گفت: این کمیته موافقت کرده بود که “شیوع یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای راهبری و ما باید در مجموع تجربه و قرعه کشی یک درس از آن”. آن گفته شد که نیاز به بهبود “در این کشور سیستم مدیریت اورژانس”.

این است که ستایش مقامات چینی’ پاسخ سراسر آن وضعیت گزارش coronavirus پیشنهاد آن را مقایسه favourably به پنهان کاری و بوروکراسی که مشخص پکن در واکنش به 2002-3 شیوع بیماری سارس.

هنوز زمان شیوع مرگ و میر در حال حاضر بیش از سارس و در حال رشد وجود دارد recriminations در سراسر راه مقامات محلی به خصوص حزب کمونیست عوامل در حال حاضر قفل شده هوبئی استان به کار گرفته شروع شیوع.

Dr Jonathan D, سریع, استاد کمکی بهداشت جهانی در دانشگاه دوک بهداشت جهانی موسسه و نویسنده کتاب “پایان همه گیری” گفت: مستقل است که “به نظر می رسد کاهش سطح مقامات آمادگی وجود دارد برخی از اوایل miss-مراحل”.

“زمان یک فاکتور بسیار مهم در شیوع و اگر پایین تر از سطح پاسخ شده بود سریعتر – به خصوص اگر آن را لگد بود قبل از شروع (سال جدید قمری) فصل تعطیلات – که می تواند ساخته شده اند یک تفاوت مهم است. وجود یک امکان خوب که زنگ زنگ یک یا دو هفته زودتر را کاهش گسترش هر دو در داخل و خارج از چین است.”

یک پزشک در شهر ووهان Dr Li Wenliang شده است ستایش برای پست های رسانه های اجتماعی که در آن او توضیح می دهد چگونه او اقدام به افزایش نگرانی در مورد ویروس در 30 دسامبر در یک گروه چت با پزشکان همکار.

پیام خود هشدار همکاران به پوشیدن لباس های محافظ برای جلوگیری از عفونت پس از چین هشدار داده بود که به این ویروس جدید اما قبل از دولت پذیرفته است که انسان به انسان انتقال ممکن بود.

چهار روز بعد دکتر لی بازدید شده توسط افسران پلیس از اداره امنیت و دستور به امضای یک نامه پذیرش که او “ساخت کاذب نظرات” که او “به شدت مختل نظم اجتماعی” و این که او می دانست که اگر او همچنان به انجام این کار او خواهد بود “به عدالت به ارمغان آورد”.

آن را شگفت انگیز بینش زود پاسخ رسمی از سوی دولت است که در همان زمان بود که ستایش میکنند. یک گزارش در 12 ژانویه گفت که “اطمینان از کیفیت تحقیقات در حال انجام و پاسخ اقدامات اجرا شده در ووهان”.


بهداشت و سلامت دیگر پزشکان آشنا با این چیزهایی که در چین کار خود سانسور به جای صورت به همان موعظه به عنوان Dr Li.

به گزارش نیویورک تایمز ، دریاچه ارومیه Xiaohong سر گوارش در ووهان را به بیمارستان شهرستان No 5 شنیده بود 25 دسامبر که بیماری مرموز پخش شد در میان کارکنان پزشکی. او نمی تواند با او نگرانی اما بخش خصوصی هشدار داد یک مدرسه در نزدیکی یک حیات وحش در بازار است که این ویروس مشکوک شد به سرچشمه گرفته و در چنین جایی.

و حتی به عنوان اقداماتی را تعطیل تجارت غیر قانونی حیات وحش و مرگ و میر از شیوع تایید شد, مقامات همچنان به سرکوب اطلاعات کلیدی است که ممکن است یک هشدار عمومی به مقیاس از بحران است.

اولین بیمار به مرگ شد 61 ساله به نام Zeng منظم خریداران در ووهان بازار اعتقاد بر این بود در مرکز شیوع. در یک گزارش دو روز پس از مرگ او گفته است که او قبلا مبتلا به بیماری مزمن کبدی و شرایط دیگر. آنچه که آنها نه به ذکر این واقعیت است که همسر خود را که تا به حال هرگز در بازدید از این بازار در حال توسعه نیز علائم.

باید آن را اظهار داشت که برخی از عناصر از چین پاسخ رسمی را به طرز چشمگیری بهبود یافته از شیوع سارس Dr سریع گفت. این شامل “بسیار سریع تر” عمومی اطلاعیه و گزارش به که و ایجاد یک مرکز کنترل بیماری ها در سطح بین المللی-متخصص مشهور Dr جورج F گائو در سر آن است.

اعلان های آنلاین از کد ژنتیکی از رمان coronavirus به نظر می رسد جهان برای اولین بار در شیوع این گفت و اجازه داده است labs در هر نقطه برای شروع کار بر روی یک واکسن در واقع بدون دستیابی به یک نمونه از ویروس.

با اینحال, آن باقی مانده است بسیار به احتمال زیاد است که بیشتر انجام شده می تواند به صرفه جویی در زندگی می کند. “ساخت خودمان را بسیار امن تر است شدنی و مقرون به صرفه” دکتر سریع گفت. “این یک لحظه آموزش یک لحظه یادگیری و ما نمی تواند نگه داشتن قصد بازگشت به خواب پس از این چیزها و نه [را] پیشرفت ما نیاز به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de