احتمال موج دوم coronavirus بعد از این سال می تواند حتی سخت تر برای مدیریت از اولین شیوع مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) سر رابرت Redfield گفت واشنگتن پست روز سه شنبه.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از ما رفت و از طریق” آقای Redfield گفت: در مصاحبه با این پست.

“و هنگامی که من گفته ام این را به دیگران آنها نوع قرار دادن سر خود را به عقب آنها را درک نمی کنند آنچه منظور من است.”

CDC مدیر گفت که یک دوم شیوع است که همزمان با سالانه تقلا زمستان آنفولانزا می تواند به این معنی است که خدمات بهداشتی و درمانی در ایالات متحده تبدیل شده و حتی ضعف و قادر به کنار آمدن.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به اوج خود می رسد در بسیاری از بدترین ضربه متحده در سراسر کشور و بیمارستان تبدیل شده اند نامعقول برای منابع و تلاش برای مقابله با تعدادی از موارد جدی.

کمبود هواکش تست کیت و تجهیزات حفاظت فردی باید قرار داده عظیم فشار بر خدمات بهداشتی و درمانی نه تنها در آمریکا بلکه در سراسر بسیاری از کشورها تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

با این حال آقای Redfield اصرار داشت که concision از دو شیوع بیماری های تنفسی در فصل زمستان اجتناب ناپذیر است و تنها را بحران بهداشت و درمان “دشوار'” برای مقابله با.

“ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان” او به این روزنامه گفت.


تا به حال آنفولانزا و رمان coronavirus آمار کشور در همان زمان در طول اولیه شیوع Mr Redfield گفت پست: “این می توانست واقعا واقعا واقعا واقعا دشوار از نظر سلامت ظرفیت.”

سلامت رسمی گفت که دولت مورد نیاز خود را به مرحله آزمایش قادر به به طور موثر جلوگیری از پس از آن جدی شیوع و در ادامه به تاکید ادامه داد: اهمیت اجتماعی فاصله.

بیش از 815,000 مردم تشخیص داده شده اند با Covid-19 در ایالات متحده و بیش از 44,000 که مردم از این بیماری در کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات