Coronavirus موارد خروش در خانه های سالمندان به عنوان کارگران نبرد تقریبا کامل ماشین کشتار’

همانطور که از جمعه شب حداقل 55 coronavirus مرگ و میر رخ داده است در میان مردم زندگی در مراقبت از سالمند امکانات هر چند تعدادی است که احتمالا بالاتر به دلیل رسمی شمارش اغلب حذف یک شرح فرد تاریخ و زمان آخرین محل اقامت. که در شکل نشان داده شده بیش از یک چهارم از مرگ و میر در ایالات متحده نسبت به این بیماری همه گیر حتی اگر کمتر از 1 درصد از آمریکایی ها زندگی می کنند در مراقبت از امکانات.

خطرات coronavirus مطرح را به افراد مسن تر شده اند و به خوبی مستند شده است و در یک خانه سالمندان این ویروس می تواند به سرعت حرکت از فرد به فرد و ویژه کشنده است.

در واقع در اواخر فوریه شیوع در زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. نشان داد که چقدر مرگبار این ویروس می تواند در چنین تنظیمات: حداقل 129 موارد گزارش شده و 35 نفر کشته شده اند. پس از آن شیوع در یکی دیگر از خانه در New Orleans, پنج نفر کشته شدند در این هفته.

Kirkland, مرگ و میر, دولت و خانه سالمندان مقامات می گویند موجب آماده سازی خود را. اما افزایش اخیر در عفونت را نشان می دهد برخی از این دفاع ممکن است مستقر شده اند خیلی دیر به سرعت ویروس در حالی که دیگران رسیده اند تضعیف همین کمبود است که باید محدود ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس.

برخی از خانه های سالمندان هستند که نیاز به کارگران به استفاده از “تجهیزات حفاظت فردی” — یکبار مصرف ماسک و دستکش و روپوش — به دلیل پتانسیل کمبود ناراحتی و هزینه پست یافت می شود. در سراسر کشور برخی از مقامات بهداشت نگران هستند در مورد در حال اجرا از این دنده محافظ که در میان چیزهای دیگر است که قرار است برای جلوگیری از ویروس از sidelining خانه سالمندان کارگران آتش EMTs و دیگر پاسخ اضطراری.

علاوه بر این وجود چند نشانه هایی که دولت در بخش سلامت به طور کامل تست ساکنان و کارکنان در خانه های سالمندان حتی پس از شیوع. در چند خانه که در آن ساکنان آزمایش مثبت مقامات در حال آزمایش تنها کسانی که در حال حاضر نشان دادن علائم حتی اگر برخی از حمل coronavirus نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

فدرال پاسخ به بحران به نظر می رسد شده اند یک گام پشت این ویروس به عنوان به خوبی. سازمان دولتی است که تنظیم ترین خانه های سالمندان مراکز مدیکر و مدیکید خدمات ارائه راهنمایی در مارس 9, محدود کردن خانه سالمندان بازدید کنندگان است. چهار روز بعد از آن ارائه قوانین سختگیرانه تر به طور موثر منع بازدید کنندگان مگر اینکه ساکن شد و در مورد مرگ و خاموش کردن فعالیت های اجتماعی و ناهار خوری.

سازمان تنظیم بیش از 15000 خانه های پرستاری در سراسر کشور است که دریافت سرمایه گذاری فدرال پزشکی.

“امریکا بیماران و ارائه دهندگان خدمات باید استراحت امن دانستن است که ما در حال بدست گرفتن مهاجم احتیاطی برای حفاظت از سلامت خود را” مدیر CMS Seema Verma گفت: در بیانیه ای اعلام کرد قوانین مارس 9.

با وجود اطمینان ساکنان خانه سالمندان و عزیزان خود اغلب احساس شناور قادر به تصمیم می گیرید که در آن یک فرد می تواند بهترین حفاظت از ویروس.

“من باید او را بیرون بکشد وجود دارد ؟ باید چه کار کنم؟” الیزابت قلمدان یک وکیل سیاتل که 71 سال سن پدر در خانه بازنشستگی گفت: در اوایل این هفته.

پدرش تاسیسات Lakeshore تا به حال دو مثبت coronavirus موارد یکی در 14 مارس و دیگری در مارس 18.

او نگران به نظر می رسید مقامات قادر به تست سرعت به اندازه کافی برای جدا کردن سالم از بیمار.

“وجود دارد را به طور کامل منابع کافی برای مقابله با آنچه که آنها می دانند که در حال آمدن است” گفت: قلمدان, 32, صدای ترک خوردگی.

او همچنین دارای یک شوهر 3-ساله پسر و دو stepchildren که شاتل بین خانه و می تواند آلوده او را با او در آنجا ماند.

پدر او آزمایش شد تا روز چهارشنبه و در روز جمعه آموخته های خود نتایج منفی بودند. او احساس او امن ترین اقامت قرار داده است.

“این می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه’

حدود 1.3 میلیون نفر اقامت در فدرال پرستاری خبره امکانات در سال 2017 جدید ترین اطلاعات در دسترس و نزدیک به 1 میلیون نفر دیگر در زندگی کمک و یا جوامع بازنشستگی با توجه به بنیاد خانواده کایسر (KFF) یک تحقیقات سیاستگذاری سلامت سازمان است.

پرستاری امکانات را به خود اختصاص تعداد قابل توجهی از مرگ و میر به دلیل آنها می توانند به نوبه خود به پرورش زمینه را برای بیماری های این بنیاد گفت: در سیاست مختصر منتشر شد و پس از وقوع در واشنگتن است. امکانات اغلب پر بسته بندی شده با افراد مسن و یا بیمار ساکنان های یک اتاق. عفونت تنفسی و مسائل مشترک هستند.

بسیاری از افرادی که قرارداد coronavirus دارای علائم خفیف اما افراد مسن و کسانی که مبتلا به دیابت یا بیماری های قلبی و ریه هستند در معرض خطر سقوط به شدت بیمار و یا در حال مرگ است. حدود 16 درصد از ساکنان خانه سالمندان در سراسر کشور تحت درمان برای یک بیماری تنفسی در سال 2017, با توجه به تجزیه و تحلیل.

“واقعیت تلخ این است که برای افراد مسن covid-19 است که تقریبا کامل ماشین کشتار” گفت: علامت پارکینسون, رئيس جمهور و مدیر عامل انجمن بهداشت آمریکا (ahca صحبت) در طول های اخیر سی ان ان مصاحبه.

جفری Duchin بهداشت عمومی افسر در سیاتل پادشاه شهرستان هشدار داد که تراژدی در زندگی مراقبت بود نه یک اتفاق است با اشاره به شرایط وجود دارد متفاوت از “هر گونه مراقبت دراز مدت تسهیلات در هر نقطه در کشور است.”

“این می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه” Duchin گفت.

در حالی که هیچ کس مشخص چگونه این ویروس وارد خانه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نشان داد کارکنان مشغول به کار در چند امکانات و “محدودیت” در کنترل عفونت کمک سوق ویروس از طریق صفحه اصلی و دیگران در این منطقه است. تقریبا 40 درصد از خانه های پرستاری در سراسر کشور تا به حال حداقل یک کنترل عفونت “فقر” در سال 2017, که می تواند شامل کارکنان عدم شستشوی دست با توجه به قیصر تجزیه و تحلیل.

کنترل عفونت پیچیده است و نیاز به نیروی انسانی قوی و پایدار نظارت اغلب در بیمارستان یافت اما کمتر از آن در کوتاه کارکنان پرستاری امکانات Duchin گفت.

“حقیقت ناگوار است که در دراز مدت مراقبت از امکانات ندارد همان کنترل عفونت منابع روزانه که در بیمارستان مراقبت حاد داشته باشد,” او گفت:. “آنها نیاز به همان مقدار از عفونت کنترل و نظارت از کار خود و یا آموزش. و آنها لازم نیست که بودجه را در مردم برای انجام این کار به طور معمول.”

در زندگی مراقبت از شهرستان مقامات بهداشت گفت: یک شب معمولی تغییر کرده بود نه مردم برای 120 نفر.

“این مشکل برای کارکنان که در حال کار بسیار سخت و گاهی اوقات understaffed در این امکانات را در آن مسئولیت” Duchin گفت. “بنابراین برای تمام کسانی که به دلایل من فکر می کنم شما ببینید در سراسر کشور است که این امکانات در حال رفتن به ضربه بسیار سخت است covid-19 درست مثل آنها ضربه بسیار سخت است هر سال هنگامی که ما یک آنفلوانزای H3N2 فصل است.”

در واقع کرکلند است که به سختی تنهایی. روز چهارشنبه مقامات در فلوریدا گزارش ساکنان و یا کارگران در 19 سالمند-مراقبت از امکانات آزمایش مثبت است. در اورگان موارد ممکن است که نظارت در 97 تسهیلات مراقبت دراز مدت. در واشنگتن حداقل یک دوجین از سالمند-مراقبت از امکانات موارد گزارش شده.

شیوع بیماری در امکانات مختلفی مطرح شده زنگ به دلیل چگونه به سرعت گسترش آنها را به ساکنان دیگر: در یک خانه سالمندان در نزدیکی شیکاگو 46 ساکنان آزمایش مثبت مقامات دولتی در گزارش این هفته است. در یکی دیگر در کاوشگر Wyo., هشت آزمایش مثبت و یکی در نیواورلئان به 23 نفر از جمله پنج مرده است.

دنده محافظ کمبود ‘پول چیز’

این کشور خانه های سالمندان گرفته اند گام های مهمی برای رسیدگی به این تهدید است. بسیاری از به دنبال فدرال راهنمایی و اساسا ممنوع بازدید کنندگان است. بسیاری از امکانات را به حالت تعلیق در کلاس های گروه برای ورزش و یا صنایع دستی و اجازه نمی دهد تا ساکنان به جمع آوری برای وعده های غذایی. آنها همچنین راه اندازی اضافی دست شویی ایستگاه و دستياران درجه حرارت بیشتر.

لیزا شیرین ارشد بالینی افسر از انجمن ملی مراقبت های بهداشتی دستیاران یک گروه است که نشان دهنده پرستاری و مشاوران می گوید: برخی از خانه های پرستاری در حال آماده نیست.

یک مسئله حیاتی است کمبود منابع اولیه مانند بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست یا وسایل حفاظتی شخصی است که کمک می کند تا جلوگیری از کارگران از پیمانکاری ویروس و گسترش آن را از یک بیمار دیگر به عنوان آنها را دور.

در میان چالش های پرستاری در خانه, گذشته از این آسیب پذیری ساکنان این است که یک کارگر اگر آلوده می تواند تبدیل به یک “سوپر پخش گفت:” لورن Ancel Meyers, یک استاد دانشگاه تگزاس در آستین است که مورد مطالعه قرار عفونی-بیماری های نظارت است.

در حالی که چندین دستیاران پرستاری مصاحبه می گویند آنها دستور داده شده است به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی در خانه های سالمندان شیرین گفت: آنها احتمالا باید باشد. در حالی که خانه سالمندان مشاوران ملزم به استفاده از دستکش در هنگام انجام برخی از وظایف حضور coronavirus معنی جمله کارگران نیز می تواند با پوشیدن ماسک و چهره سپر برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری.

“اگر ساکن است و نه علامتی, آنها هنوز هم می تواند عفونی,” او گفت:. “دستیاران پرستاری کار می کنند تا از نزدیک با مردم آنها را به قلم مو دندان های خود را — که آنها آسیب پذیر است.”

“ترین خانه های پرستاری لازم نیست که بیش از حد بودن لوازم — آنها ندارد و بودجه و یا فضای” شیرین گفت.

شری پری یک دستیار پرستاری از لبنان دنیاست. گفت: کارکنان در محل کار هستند با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی با ساکنان.

خانه سالمندان هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه موارد او گفت: “اگر آنها به نوبه خود در نور خود را 20 بار برای کمک به ما را به کت و شلوار تا 20 بار.”

اما او گفت که او موافق با کسانی که می گویند تجهیزات حفاظت فردی فراتر از دستکش باید مورد استفاده قرار گیرد حتی قبل از شیوع کشف شده است.

“من با آن موافقم اما شرکت نمی,” پری گفت. “این پول چیز است.”

وجود دارد که فدرال ذخایر ماسک و دیگر دنده و ایالات متحده می تواند دریافت تخصیص از آن است. اما منابع به شدت ناکافی و تولید کنندگان هشدار داد به عنوان دور برگشت به عنوان 2009 یک بیماری همه گیر می تواند منجر به قابل توجهی از کمبود ماسک.

تامارا مک براید رئیس اوهایو اداره بهداشت آمادگی گفت: فدرال تخصیص است “کافی نیست.”

دولت اصرار دندانپزشکان و دامپزشکان برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به حفظ بیمارستان دنده و مک براید گفت: آنها همچنین در حال پرسیدن صنعت ساخت و ساز و مواد غذایی-صنعت خدمات برای حفاظت از ماسک و دستکش.

مقامات بهداشتی دولت در حد تست

در حالی که رئیس جمهور تهمت و گفت: دو هفته پیش “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” چند تن از مدیران و ساکنان می گویند دولت مقامات بهداشت عمومی حاضر به تست همه ساکنان در امکانات است که در آن شده است وجود دارد شیوع.

با وجود این مثال از زندگی مرکز مراقبت که در آن عفونت به سرعت گسترش یافته و به ده ها تن از ساکنان مقامات وزارت امور خارجه در پاسخ به برخی از خانه سالمندان شیوع بیماری در حال تست نکنید همه ساکنان است که تا زمانی که علائم نشان می دهد. اما پس از آن, این بیماری ممکن است گسترش یافته است.

در Lambeth خانه در New Orleans سایت یکی از مرگبارترین خانه سالمندان شیوع تست آغاز نشد تا دو روز پس از ساکن گزارش علائم و بررسی به بیمارستان.

تسهیلات بلافاصله محدود تعامل میان ساکنان لغو تمام اجتماعی, حوادث, بسته, کافه و مرکز سلامتی و ممنوع هر غیرضروری مردم از ورود اموال, Lambeth سخنگوی کاخ گرگ Beuerman گفت.

اما تست شده است محدود به بیمارانی که نمایش داده می شود علائم. توسط پنج ساکنان تمام مردان بین سنین 80 و 98, مرده بودند. هجده نفر دیگر را آزمایش مثبت است.

“بیمارستان ها را ساخته اند آن را کاملا روشن است که آنها نمی باید از این ظرفیت به خانه هر کسی که پایین می آید با ویروس” Beuerman گفت. “بنابراین مگر اینکه وجود هر گونه مسائل دیگر آنها فرستاده می شود (به Lambeth).”

به طور مشابه, Westchester مرکز توانبخشی و پرستاری در مانت ورنون, n. y., گزارش اولین مورد 14 مارس پس از یک اقامت رفته بود به بیمارستان با علائم. کارکنان در این مرکز که در حال حاضر محدود بازدید کننده قرنطینه این بخش از خانه که در آن اقامت می کردند و کارگران شروع به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در درمان ساکنان وجود دارد.

پس از دو بیشتر ساکنان آزمایش مثبت سه شنبه مقامات دولتی آزمایش یک “انتخاب گروه” بیماران — افرادی که تا به حال شده است با هم اتاقی یا زندگی مجاور به ساکنان که تست مثبت است.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن [وزارت امور خارجه از سلامت] برای تست بیشتر گفت:” آری زاده مدیر مرکز. “ما را از شنیدن وجود دارد میلیون ها نفر از کیت های آزمایش آیند. من آنها دیده می شود.”

زاده نیز پیش بینی شده بیشتر خانه های پرستاری تحت تاثیر قرار خواهد شد.

“در حال حاضر این [نیویورک] منطقه یک نقطه داغ” رضازاده گفت. “اما آن را به ضربه هر خانه سالمندان در کشور در یک نقطه و یا دیگر. وجود دارد به سادگی به اندازه کافی تخت بیمارستان برای رسیدگی به همه که هستند و یا آلوده می شود که در آن نقطه بيمارستانهای وابسته خواهد بود پس حاد امکانات به ما کمک کند. و آن را به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

به طور مشابه در دهلیز در Burlingame, کالیفرنیا., که در آن پنج نفر آسیب دیده اند و شیوع در یک مرکز تنها برخی از ساکنان تست شده اند.

جولی Berk گفت: 85 ساله, مادر, Cari پارکر هنوز به آزمایش می شود.

“البته ما نگران — بسیار نگران” Berk گفت. اما “آنها گفت: تنها افرادی که علائم نشان می دهد خواهد شد.”

تیره و تار واقعیت داخل خانه های

تمام اقدامات احتیاطی را ساخته اند زندگی در این کشور خانه های پرستاری و امکانات مشابه gloomier.

در محل فعالیت های گروه و بازدید کنندگان وجود دارد مکرر دستورالعمل برای شستن دست و نگه داشتن جدا از یک دیگر با شش پا و یا بیشتر.

شینا Bumpas یک دستیار پرستاری در Duncan, Okla., گفت: هیچ کس در آلزایمر بال درک دلایل احتیاطی.

هنگامی که آنها در حال قدم زدن به سمت کسی که “ما فقط برو, پشت, آنها, سعی کنید به تغییر مسیر.”

John Adams, 62, یک نیروی دریایی ایالات متحده جانباز و مقیم در یک جانبازان در چولا ویستا کالیفرنیا گفت که او احساس می کند “واقعا خوش شانس.”

او گفت: ساکنان نیاز به وعده های غذایی خود را در یک فاصله از یک دیگر در اتاق ناهار خوری.

“این بیشتر که اجتماعی فاصله همه چیز در حال اجرا بیشتر از آنها احساس آن است. ما نوع شوخی در مورد ارسال semaphore سیگنال به یکدیگر در سراسر اتاق ناهار خوری.”

تمام هشت کالیفرنیا جانبازان خانه بازدید کنندگان را محدود کرده اند و در حال غربالگری ساکنان و کارکنان برای علائم و گفت: Lindsey گناه اقدام مدیر ارتباطات برای CalVet. آنها تا به حال هر گونه عفونت کروناویروس از جمعه, او گفت:.

آدامز گفت که او امیدوار است این روش کار می کند اما او به شدت دستپاچه شده در روزهای اخیر هنگامی که او را دیدم کارکنان در نظر گرفتن یک شهروند درجه حرارت. او کشف اثر انگشت بر روی واشر و خشک کن تا او از بین برود و آنها را تمیز می کند.

“من انجام بهترین من می گفت:” آدامز که دارای یک سیستم ایمنی خطر بیافتد با توجه به مولتيپل اسکلروزيس. “من شستن دست من مانند یک دیوانه وار است.”

ژاکلین Dupree کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>