Coronavirus: Carluccio و BrightHouse سقوط به دولت به عنوان Covid-19 بازدید اقتصاد

Carluccio را کاهش یافته است به دولت سرزنش سختی شرایط معاملاتی بدتر از شیوع کروناویروس است که دیده می شود رستوران ها بسته خود را درب.

تصمیم کست شک در طول زنجیره ای 71 رستوران های انگلستان و 2000 کارمند. آمد آن لحظات پس از اجاره به شرکت خود Brighthouse اعلام کرد که قرار بود به دولت, قرار دادن از 2500 شغل در معرض خطر است.

مشاوره شرکت زمین منصوب شده است به بررسی گزینه برای Carluccio را از جمله فروش تمام یا بخشی از این گروه است.

بسیاری از کارکنان این شرکت ادامه خواهد پرداخت تا 80 درصد از حقوق خود را از طریق دولت در کار حفظ و نگهداری طرح در حالی که این گزینه ها پرداخته شده است.

Carluccio تا به حال مشکل شده است قبل از دولت دستور داده و رستوران ها و بارها و بارها به نزدیک به سرعت گسترش coronavirus.

در اوایل این ماه این زنجیره در سال 1991 تاسیس خواسته خود را صاحبخانه برای اجاره تعطیلات آن را به عنوان تلاش برای مقابله با کاهش تعداد مشتری.

جف رولی مشترک مدیر و شریک در زمین گفت: “ما عامل بی سابقه ای در زمان و مسائل در حال حاضر رو به بخش مهمان نوازی پس از شروع Covid-19 به خوبی مستند شده است.”

“در شرایطی که قادر به ادامه تجارت Carluccio را در کوتاه مدت ما به فوریت با تمرکز بر گزینه های در دسترس برای حفظ آینده کسب و کار و محافظت از کارکنان آن است.”

BrightHouse که فروش تلویزیون ماشین لباسشویی و سایر آیتم های خانگی در اعتبار فرو ریخت و پس از برخورد با یک تنظیم مقررات سرکوب بهره بالا وام.

بریتانیا بزرگترین “اجاره-به-خود” اپراتور به طور معمول مشتریان اتهامات حدود 70 درصد سود سالانه. در ماه آوریل گذشته سازمان رفتار مالی پوش بهره و هزینه های است که شرکت های فعال در این بخش می تواند شارژ.

BrightHouse به طور موقت تعطیل آن 240 فروشگاه در هفته گذشته پس از آنکه دولت اعلام کرد مستند اقدامات شنبه شب ،

دکتر گوردون فلچر خرده فروشی متخصص از دانشگاه سالفورد مدرسه کسب و کار هشدار داد که coronavirus می شود بیشتر بالا خیابان زنجیر به دولت.

او گفت: “در حالی که این دو شکست را تنها چند روز به دولت قوی تر اجتماعی فاصله اقدامات دیگر وجود خواهد داشت به عنوان فشار هیچ گاه به گاه بالا خیابان, خریداران خواهد جای فشار بر جریان نقدی خود را و منطق خود را در زمینه مدل های کسب و کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>