Coronavirus: کانادا PM ترودو در انزوا پس از همسر سوفی Gregoire ترودو آزمایش ویروس

این نخست وزیر کانادا جاستین ترودو برای جدا خواهد شد دو هفته بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

سوفی Gregoire ترودو به تازگی به کانادا از لندن و دچار علائم شبه آنفولانزا تا مورد آزمایش قرار گرفت برای Covid-19 عفونت دفتر نخست وزیری در بیانیه ای گفت در پنج شنبه شب. او در حال حاضر احساس خوبی اما باقی خواهد ماند در انزوا.

وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تست آقای ترودو خود کرد. “نخست وزیر است و در سلامتی و بدون علائم است. به عنوان یک اقدام احتیاطی و به دنبال مشاوره از پزشکان او را در انزوا برای یک دوره برنامه ریزی شده از 14 روز” خواند.

نخست وزیر خواهد وظایف رزومه کاری خود را روز جمعه در دفتر خود گفت: برگزاری جلسات از طریق تلفن. هیچ یک از زن و شوهر و سه فرزند شد برگزاری نمایشگاه علائم یا نه.

“همچنین به توصیه پزشکان وی نمی شود آزمایش در این مرحله پس از او هیچ نشانه ای ندارند. به همین دلیل پزشکان می گویند هیچ خطر وجود دارد برای کسانی که شده اند در تماس با او اخیرا” در بیانیه ای گفت:.

کانادا دارای 145 تایید موارد سه برابر افزایش در هفته گذشته و یک مرگ — سالمندان خانه سالمندان ساکن در بریتیش کلمبیا. هفت کشور از 10 استان را ثبت عفونت.

روز پنج شنبه در استان انتاریو کانادا و پرجمعیت ترین, اعلام شد, بسته شدن همه مدارس تا 5 مارس. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت خواسته همه مردم از بازگشت از سفر خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز. اندازه گیری خواهد بود و اجباری برای تمام کارمندان دولت.

و لیگ ملی هاکی به حالت تعلیق در آن فصل به دلیل شیوع اگر چه آن گفت: هدف آن بود که از سر بازی “را به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه” بنابراین تیم می تواند در رقابت برای قهرمانی جام استنلی.

Ms ترودو با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از کسانی که ارائه شده پیام ها پشتیبانی می کند.

“اگر چه من تجربه ناراحت کننده علائم ویروس من خواهد بود من به زودی,” او گفت:. “بودن در قرنطینه در خانه است و هیچ چیز در مقایسه با دیگر خانواده های کانادایی که ممکن است رفتن را از طریق این و برای کسانی که رو بیشتر نگرانی های جدی در سلامتی.”

کار از خانه در روز پنج شنبه آقای ترودو صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخست وزیر بوریس جانسون, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته و پیوست های ویژه جلسه هیئت دولت در coronavirus توسط گوشی خود گفت: در توییتر.

اقیانوس آرام استان بریتیش کلمبیا در شمال ایالت واشنگتن توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر خارجی از جمله آمریکا. واشنگتن یکی از بدترین متاثر متحده است.

هر گونه هشدار است که شامل ما این است که از نظر سیاسی حساس است و با توجه به این دو کشور 5,525 مایل (8,890-کیلومتر) مرز مشترک و کانادا قریب به اتفاق تکیه بر تجارت دو جانبه.

“این واقعا مهم است … در حال تکامل وضعیت هر دو در گذشته و در سطح جهانی در معرض خطر است برای همه ما” بریتیش کلمبیا استانی افسر ارشد پزشکی بانی هنری به خبرنگاران گفت:.

آلبرتا افسر ارشد پزشکی دینا Hinshaw, ممنوع, تجمع بیش از 250 نفر و لغو تمام رویدادهای بین المللی. Hinshaw نیز دلسرد سفر خارجی است.

کبک که ثبت 13 مورد را ممنوع کرده است تمام داخلی حوادث با بیش از 250 نفر و گفت: مردم از بازگشت از هر کشور خارجی باید خود جدا برای 14 روز. بهداشت و آموزش و پرورش بخش عمومی کارگران که سفر در خارج از کشور مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی.

به طور جداگانه مقامات کانادا لغو جونو جوایز موسیقی کانادا نسخه از گرمی و تورنتو سالانه رژه سنت پاتریک به حالت تعلیق در آمد.

اتاوا متعهد C$1 میلیارد دلار (£580m) در روز چهارشنبه نسبت به تقویت سیستم بهداشت و درمان و محدود کردن تاثیر این ویروس در حالی که انتاریو در گفت کنار C 100 میلیون دلار در “احتمالی بودجه.”

در روز پنج شنبه, Alberta برتر جیسون کنی گفت: بحران بهداشت عمومی به تنهایی هزینه کشور “به خوبی شمال C$10 میلیارد دلار است.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>