تضمین گسترده coronavirus تست کلید به راه اندازی مجدد ایالات متحده نیروی کار رهبران صنعت گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک گوشی جدید-تماس با رهبری شورای کسب و کار خود شده است.

اعضای تماس با تأکید بر اهمیت آزمایش در اولین جلسه از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار جدید شورای, به گفته یک فرد مطلع در بحث سی ان ان گزارش شده است.

تماس تلفنی به ما گفته شد که اولین وظیفه نیروی تلفنی با هدف برنامه ریزی یک استراتژی برای بازگشایی این کشور است.

تماس بنا به گزارش ها به طول انجامید و حدود یک ساعت و تا به حال تعداد زیادی از شرکت کنندگان از صنایع مختلف از جمله بانکداری و مواد غذایی و مهمان نوازی و بخش خرده فروشی

تلفن گروه ضربت راه اندازی شد و پس از تشویق از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان که ورودی از رهبران کسب و کار می تواند متعادل مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی است که ممکن است اولویت بندی مدل ها و بدترین بهداشت عمومی حالات این گزارش گفت:.

یک ایمیل به دست آمده توسط سی ان ان شد بنا به گزارش ارسال شده به برخی از اعضای کنگره توسط کاخ سفید در روز چهارشنبه به اطلاع آنها خواهد بود بخشی از جدید نیروی کار.

“هدف از این نیروی کار است که به ارائه مشاوره به رئیس جمهور در بازگشایی آمریکا در پی Covid-19. رسمی نام این نیروی کار نشده است اعلام کرد” ایمیل این گزارش گفت:.

سی ان ان اشاره کرد که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران نیز امید داشتن ورودی از آمریکا صنایع در تصمیم گیری ممکن است به من قرض بدهید و آنها را اعتبار بیشتر پایین خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات