Coronavirus: بلکبرن کاپیتان الیوت بنت و دو فولام بازیکنان مثبت پس از آخرین دور از تست

بلکبرن کاپیتان الیوت بنت و دو بازیکن از فولهام باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این EFL در روز پنج شنبه تایید کرد که سه نفر از دو قهرمانی باشگاه تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری پس از دور دوم آزمایش پیش از سرگیری 2019/20 فصل است.

نتایج مثبت آمده از 1,030 بازیکنان و باشگاه کارکنان در 24 قهرمانی باشگاه های که مورد آزمایش قرار گرفتند بیش از این دوره از دوشنبه 25 و سه شنبه 26 و جمعه 27 مارس.

در بیانیه ای به زبان انگليسی گفت: “این بازیکن یا باشگاه کارکنان که تست مثبت خواهد شد در حال حاضر خود منزوی در خط با دستورالعمل ارائه شده توسط EFL و تنها کسانی که آزمایش منفی خواهد بود و مجاز به ورود به زمین تمرین و امکانات.

“The EFL ادامه خواهد داد را به طور منظم و مرتبط اطلاعیه ها به عنوان مناسب در رابطه با تست برنامه برای حمایت از رقابت صداقت و شفافیت است.

دو فولام بازیکنان باید آزمایش مثبت (ایسنا)

“هیچ جزئیات خاصی که به باشگاه و یا افراد خواهد شد ارائه شده توسط این لیگ است.”

اما فولهام به سرعت اعلام کرد که دو نفر از بازیکنان خود را تا به حال تست مثبت است.

“هر دو بازیکن که باید باقی می ماند که نامش ذکر نشده به دلیل محرمانه پزشکی در حال حاضر خود منزوی در خط با لیگ و دولت هدایت” غرب لندن باشگاه در بیانیه ای گفت.

بلکبرن پس از آن تصمیم گرفت به نام سومین بازیکن برای تست مثبت است.

Lancashire باشگاه اعلام کرد: “پس در ابتدا ارائه یک منفی آزمون روز جمعه گذشته (22 مه) بنت در زمان تست دوم در روز دوشنبه (25 مه) که در حال حاضر ارائه یک نتیجه مثبت است.

“31 ساله است که بدون علامت و احساس هیچ عوارض بیماری را در حال حاضر خود منزوی در خانه برای هفت روز آینده و ارائه او به توسعه بدون علائم او را در خط با پروتکل های پزشکی, بازگشت به آموزش با Rovers تیمی در جمعه 5 ژوئن.”

بلکبرن گفت: این گروه کوچک که آموزش با بنت شده بود مجددا به عنوان یک اقدام احتیاطی اما تمام آزمایش منفی دوباره.

بلکبرن کاپیتان الیوت بنت (گتی)

بنت گفت: باشگاه, وب سایت رسمی: “بدیهی است که من هرگز شناخته شده اند اگر ما تا به حال بازگشت به آموزش ها و آزمون ها چون من اصلا احساس ناخوشی و هیچ نشانه ای ندارند.

“وجود دارد به نظر می رسد بسیاری از هیستری در مورد فوتبالیست بازگشت به آموزش, اما آن را یک معامله بزرگ نیست در همه. آن افرادی که به طور جدی بیمار در بیمارستان است که ما نیاز به نگرانی در مورد نه فوتبالیست که مناسب و سالم که نیست نشان دادن هر گونه نشانه ای از حال ناخوش.”

زودتر دور از آزمایشات منعکس تقریبا یکسان نسبت به کسانی که گزارش شده در لیگ برتر را موج دوم تست با بازیکنان و کادر آزمایش مثبت از مجموع 1,014.

روز یکشنبه اعلام شد که دو نفر که تا به حال آزمایش مثبت شد هر دو از هال سیتی.

“محرمانه پزشکی به معنی نام فاش نمی شود و این باشگاه می پرسد برای این به احترام” یک باشگاه بیانیه بخوانید.

“اواز یا موسیقی دو نفری که هر دو بدون علامت و احساس هیچ عوارض بیماری را در حال حاضر خود جدا برای هفت روز – در خط با پروتکل های تعیین شده در EFL دستورالعمل – قبل از اینکه آزمایش دوباره در تاریخ بعد.

“این باشگاه ادامه خواهد داد به برقراری ارتباط نزدیک با پرسنل تحت تاثیر قرار خواهد شد و هیچ نظر بیشتر.”

بازیکنان در مسابقات قهرمانی باشگاه ها اجازه داده شد برای بازگشت به آموزش های روز دوشنبه – اولین گام به سوی پتانسیل سرگیری ردیف دوم فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>