Coronavirus: بیل گیتس ” در خانه تست برنامه در حال حاضر در حال تست 300 نفر در روز

مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت است که بودجه یک کروناویروس در صفحه اصلی برنامه تست برای منطقه سیاتل است که در حال حاضر تست 300 نفر در روز در این شهر است.

ابتکار عمل است که استفاده می شود برای کمک به محققان در درک که چگونه این ویروس گسترش می یابد از طریق جوامع با توجه به اخبار CBS.

این برنامه به نام سیاتل Coronavirus ارزیابی شبکه (اسکن) است آزمایش مردم با یا بدون علائم به منظور ردیابی ویروس و ارائه Covid-19 نتایج آزمون.

اسکن جمع آوری اطلاعاتی مانند سن و نژاد و کد پستی و محققان با هدف پیدا کردن اثربخشی اجتماعی فاصله اقدامات و تعطیلی مدارس.

اگر سیاتل ساکنان ثبت نام برای طرح آنها ارسال خواهد شد و خود کیت سواب و با توجه به دسترسی به اسکن پورتال که در آن آنها قادر خواهند بود برای دیدن نتایج خود را در حالی که در خانه است.


در یک پست وبلاگ در خود وب سایت دروازه, یادداشت که شد منتشر شده در سه شنبه, آقای گیتس گفت: تحقیقات در کنار تست مورد نیاز است برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر.

“در هر مبارزه با آن مهم است که بدانید دشمن خود را. متاسفانه ما در نبرد علیه Covid-19 وجود دارد بسیاری است که ما هنوز هم نمی دانم” او گفت:.

“تست بیشتر البته به ما کمک خواهد کرد آنها پاسخ دهد. اما با آزمون در تامین کوتاه مدت در بسیاری از نقاط جهان از جمله آمریکا آن را غیر ممکن است برای تست همه — حداقل در حال حاضر.”

او افزود که تست شده است به طور خاص ساخته شده برای استفاده در خانه به ساکنان اجازه می دهد به ادامه اجتماعی فاصله اقدامات و مطمئن شوید که آنها قرار نیست دیگران در معرض خطر با سفر به یک مرکز آزمون.

“کلید استفاده از این در خانه تست رویکرد این است که مردم نیازی به رفتن به یک کلینیک که در آن آنها خطر افشای خود و یا دیگران به عفونت,” او گفت:.

اسکن توسعه داده شد از آنفولانزا نظارت برنامه ای است که در ابتدا راه اندازی شد در سال 2018 برای کمک به پیگیری از گسترش بیماری های تنفسی.

زمانی که اولین مورد از کروناویروس در آمریکا تشخیص داده شد فقط در خارج از سیاتل اسکن ایجاد شده در همکاری با شاه شهرستان آژانس بهداشت عمومی به طور خاص پیگیری Covid-19.

64 ساله تایید کرد که این برنامه است و نه با هدف جایگزین در حال حاضر موجود مراقبت های پزشکی است اما استفاده می شود برای کمک به تحقیقات گسترش شیوع.

ماه گذشته آقای گیتس انتقاد تست سیستم در ایالات متحده و گفت که گرفتن دسترسی سریع به آزمون بستگی دارد “که شما می دانید.”

“این تمرکز بر روی تعدادی از آزمایشات طلب بخشایش صدای ناهنجار و خشن از اشتباهات ما در تست ما سیستم” او با سی ان ان گفت.

“دسترسی به سیستم تست بسیار نابرابر است. اشتباه مردم در حال آزمایش هستند و هر زمان که شما نمی توانید نتایج در کمتر از 24 ساعت مقدار آزمون است به طرز چشمگیری کاهش می یابد” آقای گیتس گفت.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر بیش از 1.3 میلیون نفر که آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 84,136.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>