Coronavirus: نوزاد می میرد و پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در آمریکا

مقامات در ایالت ایلینوی نشان داده است که یک کودک است که آزمایش مثبت برای Covid-19 سالگی برای اولین بار شناخته شده مرگ نوزاد در ایالات متحده با کوروناویروس.

در اخبار است که طنین انداز در سراسر کشور و حتی به احتمال زیاد فراتر از فرماندار جی پریتزکر نشان داد که در میان 13 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در دولت بودند و دولت کارمند و یک فرزند جوان.

“امروز من به برخی از وحشتناکی غم انگیز اخبار را اعلام کند. در میان مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته بود که یک کارمند دولت و عضو تیم ما در وزارت خدمات انسانی و نوزاد.

“ممکن است خاطرات خود را از برکت او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“من می دانم که چقدر سخت است این اخبار را می توان به خصوص در مورد این کودک بسیار جوان است. با شنیدن این اعتراف میکنم من بلافاصله متزلزل و آن را مناسب برای ما به سرند امروز ما باید غمگین با خانواده ما از کارکنان دولت با بسیاری از مردم ما در حال حاضر از دست داده به این ویروس, پیر و جوان است.”

توسعه آمد به عنوان تعدادی از عفونت ها در آمریکا افزایش یافت و به حدود 120.000 و تعداد مرگ و میر افتاده به بیش از 2000.

به گفته مقامات خاص باعث مرگ جوانی شد روشن نیست و تحقیقات در جریان بود.

مرگ کودک خواهد بود عظیم به پریشانی به پدر و مادر در سراسر کشور که منجر به باور مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان است که افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی بودند بیشتر در معرض خطر است.

همچنین پرداختن به خبرنگاران در روز شنبه بود, دولت بهداشت و درمان, مدیر,,,,, Dr نگزی Ezike که خواست مردم را به انجام همه آنها می تواند به درصد گسترش این بیماری است.

“اگر شما نمی توجه شده شاید این است که خود را از خواب بیدار کردن تماس,” او گفت:.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مایک پنس به تماس فرمانداران انتقاد از coronavirus پاسخ

خطر مرگ و بیماری شدید از Covid-19 بزرگتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر. در اکثر موارد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

با توجه به گزارش های کودکان ساخته شده اند تا بخش کوچکی از coronavirus موارد در سراسر جهان است. نامه ای منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند توسط محققان چینی در اوایل این ماه گزارش مرگ 10 ماهه با Covid-19. نوزاد تا به حال انسداد روده و نارسایی ارگان و درگذشت چهار هفته پس از اینکه به بیمارستان منتقل شد.

جدا تحقیقات منتشر شده در مجله اطفال ترسیم 2,100 آلوده کودکان در چین اشاره کرد و یکی مرگ 14 سال. این مطالعه نشان داد کمتر از 6 درصد از کودکان به طور جدی بیمار است.


آقای پریتزکر خواست مردم به دنبال خود از اقامت در خانه نظم و عمل اجتماعی فاصله زمانی که خارج از خانه خود را, و گفت:, جدید, خرید, مراحل شروع خواهد شد مانند اطلاعیه ها در فروشگاه های یادآوری خریداران به نگه داشتن شش پا از هم جدا و موقت ممنوعیت کیسه های قابل استفاده مجدد.

“آن را که بسیاری از مردم را به شکستن قوانین و ایجاد خطر برای جامعه,” او گفت:. “مردم نیاز به انجام آنچه درست است. در حال حاضر این واقعیت است که شما خسته هستید و می خواهید برای دریافت یک وانت بسکتبال بازی با دوستان خود را ؟ مردم در حال رفتن به می میرند اگر شما اقامت در خانه.”

او همچنین نشان داد که مک کورمیک محل مرکز کنوانسیون شیکاگو که به عنوان ایلینوی ” اول “بیمارستان صحرایی”.

روز جمعه Army Corps of Engineers’ فرمانده Lt Gen تاد Semonite به خبرنگاران گفت: سپاه راه اندازی تخت به جای حدود 3000 نفر در مرکز کنوانسیون خواهد بود و آماده مارس 24.

“ما انتظار داریم از بدترین گفت:” آقای پریتزکر. “ما در حال آماده سازی خود را برای بدترین.”

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>