Coronavirus: حداقل سه نفر که در پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو تست مثبت برای ویروس

حداقل سه نفر را که صرف زمان با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو در آخر هفته گذشته در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

خوشه مورد تأیید است که همه در اطراف ما محل اقامت رییس جمهوری در فلوریدا پدید آمده در 48 ساعت گذشته است.

برای اولین بار از این سه مورد نازل شد در روز پنج شنبه زمانی که یک مقام ارشد از یک هیات برزیلی که صرف شنبه گذشته در Mar-a-لاگو با آقای ترامپ آزمایش مثبت برای ویروس.

رسمی فابیو Wajngarten شد عکس در محل اقامت نما در کنار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

روز جمعه یک مقام ارشد تهمت کمپین رسمی نشان ناشناس اهدا کننده که بازدید Mar-a-لاگو در روز یکشنبه نیز قرارداد Covid-19. این مقام گفت کمک کننده نیست تعامل با رئیس جمهور در جمع آوری کمک.

سپس یک شبه برزیل سفارت آمریکا اعلام کرد اتهام d’affairs, نستور فرستر Jr, تا به حال آزمایش مثبت است. او همچنین در حضور و غیاب در شام با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Jair Bolsonaro برزیل رئیس جمهور خواهد شد در حال حاضر مجددا برای بیماری های زیر منفی آزمون در روز جمعه, برزیلی رسانه ها گزارش شده است.

نتایج برای دیگران در هیئت برزیل از جمله آقای Bolsonaro همسر میشل و وزیر امور خارجه ارنستو Araujo اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

با این حال آقای Bolsonaro وکیل کارینا کوفه بود که بخشی از هیئت آزمایش مثبت با توجه به O Globo روزنامه. سناتور Nelsinho Trad که همچنین تشکیل بخشی از این گروه گفت: اواخر جمعه که آزمون خود را تا به حال نیز دوباره مثبت است.

آن است که روشن نیست اگر Ms کوفه یا آقای Trad بازدید Mar-a-لاگو در طول سفر.

Nelsinho Trad در کنار سناتور مارکو روبیو فقط روز قبل از آزمایش مثبت برای کوروناویروس (Instagram)

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز شنبه از او تست شده است اما این نتایج تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده است.

“وجود کسی که آنها می گویند آن است. من هیچ نظری ندارم که او چه کسی است اما من به عکس و آن طول می کشد برای به معنای واقعی کلمه ثانیه” آقای ترامپ گفت: در روز جمعه.

“من با رئیس جمهور (Bolsonaro) احتمالا برای دو ساعت اما او آزمایش منفی, به طوری که خوب است.”

مدت کوتاهی پس از اعلام ملی اضطراری, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان غیر معمول مرحله از تکان دادن دست از چندین کسب و کار آمریکا ستاد به عنوان او آنها را دعوت به بحث در مورد چگونه خود را برای شرکت های در حال تبادل در مبارزه با بحران است که فرستاده بازارهای فزاینده و کارگران را به خود بدهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>