استون مارتین, B&Q و housebuilder تیلور Wimpey در میان تعدادی از انگلستان شرکت های ساخت برنامه برای کارکنان بازگشت به کار پس از توقف عملیات خود را به دلیل نگرانی های ایمنی.

خرده فروشی ساخت و ساز و تولید در هر صورت چالش های خود را هنگامی که در تلاش برای کار در طول یک بیماری همه گیر. هر سه شرکت ها می گویند که آنها استفاده می شود این دوره از بسته شدن برای ارزیابی چگونه به درستی پیاده سازی اجتماعی فاصله دستورالعمل, اما چگونه می شود آنها اطمینان حاصل شود آنها در حفظ کارکنان و مشتریان بی خطر است ؟

B&Q

DIY خرده فروش B&Q بازگشایی 61 از آن 155 از فروشگاه های خود را پس از بسته شدن آنها را زمانی که دولت اعلام کرد این مستند در ماه گذشته. این شرکت مجاز به باز کردن آن را به عنوان تعیین شده به عنوان یک کسب و کار ضروری.

خدمات مانند مخلوط کردن رنگ چوب برش و برش کلیدی شده اند به حالت تعلیق درآمد. مشتریان قادر خواهد بود به پرداخت با پول نقد و توصیه به استفاده از کارت بدون تماس پرداخت که در آن ممکن است.

وسیله نصب شده است با Perspex صفحه نمایش و 2m نشانگر بر روی زمین قرار داده.

یک سخنگو گفت: “مشابه برای خرید در یک سوپر مارکت ما به شدت محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه در هر زمان و بنابراین مشتریان به طور معمول صف قبل از ورود به فروشگاه.

“همه فروشگاه های تعیین شده صف منطقه خارج و این دو متر نشانگر برای کمک به همه یادآوری احترام به یکدیگر و در فضای شخصی.

استون مارتین

Aston Martin Lagonda اعلام کرد که آن را به از سرگیری عملیات در آن سنت Athan تسهیلات در ولز در 5 مارس به عنوان آن شروع می شود به تدریج بازگرداندن 75 درصد از نیروی کار خود را در حال حاضر furloughed.

لوکس خودرو ساز می گوید این است دستورالعمل زیر را از بهداشت عمومی ولز و بهداشت عمومی انگلستان برای حفاظت از نیروی کار آن را “آموخته از نظر سلامت و ایمنی” به حساب زمانی که آن را بازگشایی اصلی آن خودرو گیاه در Gaydon, Warwickshire, در تاریخ بعد.

هر دو سایت بسته شده اند پس از 25 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تنها “چند” مردم شروع خواهد شد در خیابان Athan در اولین روز از بازگشایی بسیاری از آنها خواهد شد و مدیران خواهد شد که کار را از طریق روش های ایمنی.

استون مارتین قصد دارد برای بازگرداندن کارگران بیشتر در مراحل دادن زمان به آهن از هر گونه مسائل. کارکنان خود را متوسط بررسی می شود زمانی که آنها می رسند نشانه هایی از تب و باید پوشیدن ماسک در محل کار. آنها خواهد شد با همه لازم است تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و 2 متر فاصله مشخص خواهد شد بر روی زمین این شرکت اعلام کرد.

این شرکت همچنین اعلام کرد که اعضای ارشد رهبری تیم توافق کرده اند که برای کاهش پرداخت.

تیلور Wimpey

برای شرکت های ساخت و ساز مانند تیلور Wimpey چالش های کار در طول یک بیماری همه گیر متفاوت هستند اما هیچ آسان تر برای مقابله با.

شده است وجود دارد هیچ دولت ممنوعیت ساخت و ساز کار می کنند اما housebuilder بسته آن سایت نمایش خانه ها و مراکز فروش در ماه گذشته به عنوان یک اقدام احتیاطی. شده است وجود داشته تعدادی از گزارشهای دیگر شرکت های ساخت و ساز عامل مناسب اجتماعی فاصله گرفته است.

تیلور Wimpey برنامه دوباره شروع به ساختمان در 4 مارس پس از “دقت” برنامه ریزی چگونه به تغییر شیوه های کار برای فعال کردن کارگران به بازگشت به با خیال راحت به سایت.

تیلور بی بنیه گفت: آن را ایجاد کرده بود “جزئیات جدید سایت عامل پروتکل های توسعه در انطباق با سخت اجتماعی فاصله مورد نیاز”.

این شرکت در گفت و گو با ارزیابی هر و هر جنبه ای از سایت فعالیت های خود را مطابق با راهنمایی های صادر شده توسط ساخت و ساز شورای رهبری (CLC).

همه کارکنان پیمانکاران فرعی و بازدید کنندگان را مجبور به ثبت نام برای یک کد جدید انجام شده است. کارگران نیز صادر می شود با قرار دادی PPE که این شرکت طراحی کرده است در خانه برای کارهایی که نیاز به دو نفر با هم کار کنند.

بهداشت و ایمنی اجرایی دولتی بدن را مانیتور امن فرآیندهای در سایت.

فروش مراکز نشان می دهد خانه ها و دفاتر منطقه ای باقی می ماند بسته با کارکنان کار از راه دور در حالی که تیلور Wimpey مانیتور آخرین راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات