Coronavirus: به عنوان موارد به 4 میلیون همین دلیل است که این ویروس گسترش بسیار سریع در سراسر ایالات متحده ؟

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده بیش از دو برابر در آخرین ماه هل دادن تایید تعدادی از عفونت در سراسر کشور به بیش از 4 میلیون نفر است.

به ما رسیده آن 2 میلیون و موارد تایید شده در 11 ژوئن, ورود به ماه چهارم از یک بیماری همه گیر نشان داده است که هیچ نشانه ای از تسکین با وجود بسیار زیاد فدرال فشار برای از سرگیری زندگی آمریکایی در میان توده بیکاری رو به رشد اعتراضات علیه خشونت پلیس و بلندی مشفق است که می تواند تهدید میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. بیش از 3 میلیون نفر شناسایی شده توسط 7 جولای.

کمتر از سه هفته بعد از عفونت در سراسر کشور پیشی گرفته اند 4 میلیون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 143,000 نفر کشته شده اند.

اما ملت واقعی نرخ ابتلا به عفونت هستند به احتمال زیاد چندین بار بالاتر پس از گزارش های اخیر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و هشدارها از مقامات بهداشت که عفونت می تواند 10 برابر بالاتر از در ابتدا گزارش نشان می دهد که افرادی که هیچ نشانه ای از نشانه های این بیماری را انتقال آن به دیگران است.

با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که افزایش موارد جدید است که با توجه به این ما تست بیشتر افراد میزان عفونت های جدید به رشد این آزمون انجام شده است. گسترش آزمایش افزایش یافته است تا آنجا که 780,000 هر روز در دو ماه گذشته. عفونت باید کاهش در همان زمان – به جای آنها به افزایش بیش از 200 درصد است. ما در حال حاضر به طور متوسط حدود 66,000 جدید روزانه موارد است.

هنگامی که کانون ویروس نیویورک مورد نرخ کاهش یافته است در حالی که در موارد متحده که قبلا نسبتا پایین مثبت مورد نرخ در مراحل اولیه این بیماری همه گیر را منفجر. کالیفرنیا تایید کرده است بیش از 400 ، 000 عفونت فراتر کل کشف شده در نیویورک است.

موارد جدید و همچنین hospitalisations که تیره و تار تخت ظرفیت در بسیاری از مناطق – شروع به صعود در یک دوره کمون پس از اقامت در خانه سفارشات منقضی شده و جمعیت شروع به پر کردن یک بار خالی رستوران ها و میله های روز یادبود و فارغ التحصیلی احزاب سواحل و رویدادهای دیگر است که به کمک گسترش ویروس.

حدود 60000 نفر بستری برای Covid-19 سراسر ایالات متحده به عنوان چهارشنبه نزدیک همه گیر آوریل اوج.

CDC همچنین به تازگی تایید کرد که ممنوعیت سفر که مسدود سفر به و از اروپا وارد دور خیلی دیر به عنوان یک خانم اروپایی سویه از ویروس ممکن است گردش در شهر نیویورک برای هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت – با تمرکز بر چین – قرار دادن محدودیت در محل.


این گزارش تاکید یک شکست برای مبارزه با گسترش این ویروس در حالی که در کشورهای دیگر که پس از مبارزه خطرناک شیوع آورده شده است تحت کنترل نسبی. آمریکایی ها خواستار فدرال و ایالتی امداد است که می تواند کاهش مالی و بهداشت و درمان بار از طریق همه گیر محدود کردن بستن و نگه داشتن افراد بیمار در خانه.


در عوض ما را تحت فشار قرار دادند تا به راه اندازی مجدد اقتصاد عقب مانده و به هدف برای مدارس برای بازگشایی در عرض چند هفته بدون یک برنامه مشخص و چگونه به مبارزه با شیوع بیماری در میان دانشجویان و استادان است که می تواند باعث عفونت بیشتر خوشه و تعطیلی.


موارد در ایالات متحده شروع به سنبله در اواسط ماه ژوئن به عنوان متحده شروع به بلند کردن اجسام “مستند” محدودیت و مختصر قرنطینه تلاش است که بسته کسب و کار و محدود دستياران تحرک در تلاش برای نگه داشتن این ویروس در خلیج.


بسیاری از ایالت ها هنگامی که تمایلی به پیشبرد دقیق اقامت در خانه سفارشات و یا حکم است که ساکنان سایش پوشش صورت مجبور به عقب خود را به دهانه. بیش از 30 متحده دستور داده اند که ساکنان به پوشیدن ماسک ،


رئیس جمهور که اعلام کرد امتناع خود را به پوشیدن ماسک روز دستورالعمل های فدرال اعلام شد و در ادامه به تطهیر خود استفاده کنید و حتی تمسخر خود را رقیب سیاسی جو بایدن برای پوشیدن یک و نشان می دهد که آنها “به لحاظ سیاسی درست” ژست تقویت فرهنگی و جنگ برپا شده توسط هواداران خود.

اما بعد او اعلام کرد که دولت خواهد سر خود را نزدیک به روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی که به حالت تعلیق در مارس رئیس جمهور به اشتراک گذاشتن یک سیاه و سفید عکس های خود را با پوشیدن یک ماسک و ادعا کرد که “بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله. وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!”

در طول این جلسه گفت: “ما می خواهیم همه زمانی که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک.

“آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد,” او اضافه شده است.

او همچنین اعتراف کرد که “احتمالا متاسفانه” بحران سلامت را “بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

“چیزی که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز,” او گفت: “اما این راه آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im