Coronavirus: افرادی که بدون علامت هنوز هم قادر به پخش Covid-19?

با تعدادی از coronavirus موارد افزایش سطح جهان هر روز مقامات بهداشت اصرار مردم و جوامع را به انجام آنچه آنها می توانند برای محدود کردن گسترش این بیماری است.

یکی از موثر ترین روش ها است که به تمرین های اجتماعی فاصله با توجه به کارشناسان آن را به عنوان محدوده تماس بین کسانی که بیمار هستند و بقیه ،

این عمل به ویژه مهم است با توجه به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اذعان کرده است که اگر چه Covid-19 یک بیماری جدید و کارشناسان “هنوز هم یادگیری چگونه آن را,” اعتقاد بر این است افرادی که جدید کروناویروس اما بدون علامت هنوز هم می تواند گسترش ویروس.

این است آنچه شما نیاز به دانستن در مورد داشتن coronavirus و بدون علامت.

چه علائم کروناویروس?

شایع ترین علائم Covid-19 عبارتند از: – تب و خستگی و سرفه خشک و شبیه به آنفولانزا.

برخی از مردم را نیز تجربه علائم از جمله تنگی نفس تنگی در قفسه سینه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال به عنوان یک نتیجه از ویروس.

با توجه به فدرال سازمان بهداشت 80 درصد از افراد مبتلا به کروناویروس جدید تنها تجربه علائم خفیف.

آیا همه افراد آلوده به ویروس coronavirus را نشانه?

یکی از بزرگترین نگرانی های خود را با این ویروس این است که بسیاری از بیمارانی که آزمایش مثبت را نشان داده نمی شود و علائم در همه.

شما می توانید گسترش coronavirus حتی اگر شما لازم نیست که علائم ؟ هنگامی که شما مسری است ؟

در حالی که یافته های اولیه یک مطالعه جدید از نه نفر که تست مثبت برای این ویروس در آلمان نشان می دهد “که مردم عمدتا مسری قبل از آنها علائم و در هفته اول بیماری” با توجه به اخبار علمی.

کارشناسان دیگر نیز به مشابه نتیجه گیری پس از گزارش از افراد بدون علامت گسترش ویروس.


“ما در حال حاضر می دانیم که بدون علامت انتقال به احتمال زیاد [پخش] نقش مهمی در گسترش این ویروس” مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: سی ان اناضافه کرد که آن را “کاملا روشن” است که بدون علامت عفونت “می تواند سوخت یک بیماری همه گیر مانند این در راه است که رفتن به آن را بسیار دشوار است برای کنترل”.

آن را قابل درک است که اگر چه بدون علامت گسترش این بیماری ممکن بود آن فکر نمی شود به “راه اصلی گسترش ویروس” با توجه به CDC.

اما آن را تا آنجا که روشن شده است که خطرات مرتبط با گسترش coronavirus توسط افرادی که بدون علامت هستند و بالاتر از آنچه در ابتدا تصور, با توجه به Osterholm.

“در ابتدای شیوع ما تا به حال بسیاری از سوالات در مورد نحوه انتقال این ویروس رخ داده است گفت:” سی ان ان. “و متاسفانه ما شاهد تعداد زیادی از مردم گرفتن با توجه به مواضع بسیار در مورد آن اتفاق می افتد این راه یا آن را اتفاق می افتد در این راه. و به عنوان ما همچنان به یاد بگیرند که چگونه انتقال رخ می دهد و با این شیوع روشن است که بسیاری از کسانی که در اوایل اظهارات درست نیست.”

آخرین اطلاعات در مورد گسترش ویروس همچنین ممکن است در تضاد با CDC باور است که مردم “تصور می شود بسیاری مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی (sickest).”

در علاوه بر این به پیدا کردن افراد بیشتر مسری در هفته اول خود را از عفونت محققان در آلمان نیز در بر داشت که بعد از 10 آن است که به احتمال زیاد افراد دیگر در معرض خطر آلوده کردن دیگران با توجه به آنتی بادی های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>