Coronavirus: برنامه متصل افراد قرنطینه با غریبه ها در سراسر جهان در تلاش برای مقابله با تنهایی

یک برنامه جدید با هدف مبارزه با تنهایی در میان افرادی که خود quarantining یا در انزوا در میان شیوع کروناویروس.

QuarantineChat یک صدای-برنامه است که اجازه می دهد تا به کاربران برای چت با سایر مردم در سراسر جهان که در حال محدود به خانه های خود را – بدون نیاز به نیاز به شماره تلفن.

به گفته سازندگان این برنامه هنرمندان, Danielle Baskin و حداکثر هاوکینز که صحبت به Artnet آنها آمد تا با ایده از تماس های تلفنی تصادفی با غریبه ها در سال گذشته, اما پس از معرفی QuarantineChat خدمات.

برای استفاده از این برنامه افراد به سادگی دانلود Dialup یک “صدای-برنامه چت که شما متصل کهکشان به مردم شما می خواهید به ماندن در تماس با” قبل از اینکه در ارتباط با دیگران در سراسر جهان است که همچنین در برخورد با اثرات coronavirus.

هنگامی که تلفن خود را در حلقه های کاربران به طور تصادفی زوج یک در یک با فرد دیگری که آنها پس از آن می توانید یک مکالمه با.

“آن را به سحر و جادو و سرندیپیتی به یک واقعیت جدید که در آن هزاران نفر از مردم داخل به تنهایی برای ماه آینده در سراسر جهان” بسکین و هاوکینز گفت: کسب و کار خودی از خدمات است که به طور خاص برای کسانی که در قرنطینه.

در علاوه بر این به مبارزه با تنهایی, Baskin و هاوکینز بر این باورند که برنامه می تواند به نفع سلامت روانی کسانی که نمی توانند خانه های خود را ترک و ممکن است دچار استرس به عنوان یک نتیجه.

“آن منافع مردم و سلامت روانی افراد را به صورت تصادفی خود به خودی اتصالات – و آن را نیز سرگرم کننده” Baskin گفت: Artnet, و اضافه کرد که آنها اضافه ظریف طنز جزئیات مانند موسیقی آسانسور به خدمات این امید که آن را به ارمغان می آورد مردم “لحظات شادی”.

با توجه به همکاری سازندگان در حال حاضر در حدود 70 نفر با استفاده از این سرویس اما این می تواند تا 20 ، 000 مردم است.

صدای-خدمات تماس می آید در میان دستورالعمل های جدید منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) که با هدف کمک به افراد مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.


با توجه به سازمان کسانی که در انزوا باید “همیشه در ارتباط ماندن و حفظ شبکه های اجتماعی خود را”.

“حتی زمانی که جدا سعی کنید تا آنجا که ممکن است برای نگه داشتن خود را شخصی و روزمره و یا ایجاد روال” دستورالعمل دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>