قهرمان سنگین وزن آنتونی جاشوا ادای احترام به “فوق العاده انسان” کاپیتان تام مور.

99 ساله و کهنه سرباز که در خدمت در هند و برمن تکمیل 100 دامان باغ خود را دیروز مطرح شده و بیش از £12m برای بیمه خدمات درمانی خیریه با هم.

کاپیتان مور تا به حال مجموعه ای از پیاده روی 10 دور از باغ خود را هر روز تا زمانی که او به 100 قبل از تولد 100 خود در پایان ماه.

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در توییتر, IBF, WBA و WBO قهرمان جهان یوشع گفت: “کاپیتان تام, من امیدوارم که شما به خوبی. من فقط می خواستم بگم سلام من می بینم آنچه شما انجام داده ام و آنچه که شما مایل به قرار دادن خود را از طریق.

“شما فوق العاده انسان, آنچه که شما موفق به انجام این کار نشان می دهد که چگونه انسان ها, چگونه بزرگ شما به عنوان یک انسان و من فقط می خواستم برای نشان دادن حمایت از من به شما با ارسال شما این فیلم و می گویند ما همه اذعان دارند کار سخت خود را. خدا نگهدار شما دوست من.


“پس از اتمام 100 دامان کاپیتان مور گفت BBC صبحانه: “در پایان روز, ما همه باید باشه.

“خورشید خواهد درخشید بر شما دوباره و ابرها را دور خواهد رفت.”

کاپیتان مور تلاش های الهام گرفته اند پشتیبانی در سراسر کشور با وزیر بهداشت مت Hancock ارائه ستایش در طول دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی.

“من می خواهم به پرداخت ادای احترام ویژه امروز برای کاپیتان تام مور” آقای Hancock گفت. “کاپیتان تام شما الهام بخش همه ما و ما از شما سپاسگزارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات