بیش از 2.1 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه داد: به علت از بزرگترین امتداد از دست دادن شغل در تاریخ ایالات متحده با بیش از 40 میلیون گزارش از دست دادن کار از شیوع آغاز شد.

نرخ برای اولین بار متقاضیان درخواست کمک بیکاری کاهش یافته است به مدت هشت هفته متوالی هر چند هفتگی آمار و ارقام باقی می ماند در طول تاریخ ،

در مجموع نزدیک به 41 میلیون نفر از مردم به دنبال مزایای بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر در حالی که آخرین گزارش نشان می دهد باقی مانده 21 میلیون نفر باقی می ماند ،

نرخ بیکاری در همین حال صعود به بالاترین نقطه از زمان رکود بزرگ به عنوان تحلیلگران پیش بینی این اعداد و ارقام به باقی می ماند در دو رقمی از طریق ماه های تابستان و برخی از برآورد آن می تواند به 20 درصد در ماه مه.

گزارش وزارت بازرگانی پنج شنبه که تولید ناخالص داخلی این وسیعترین اندازه گیری سلامت اقتصادی کاهش در نرخ سالانه 5 درصد در سه ماهه اول بزرگتر کاهش بیش از 4.8 درصد کاهش برای اولین بار حدود یک ماه پیش.

این بزرگترین کاهش فصلی از یک 8.4 درصد کاهش در سه ماهه چهارم سال 2008 در اعماق بحران مالی است.

از این رو تجدید نظر به سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی منعکس ضعیف تر سرمایه گذاری کسب و کار در موجودی خود را که تا حدی جبران کمی قوی تر هزینه های مصرف کننده.

اقتصاددانان معتقد بودند که مستندات است که بسته گسترده عصری اقتصاد و باعث اخراج میلیون ها نفر از کارگران ارسال خواهد شد تولید ناخالص داخلی در حال غرق شدن در نرخ سالانه از 40 درصد در سه ماهه جاری. خواهد بود که بزرگترین کاهش فصلی در پرونده که بازگشت به سال 1947. این امر می تواند چهار برابر اندازه قبلی کاهش مجموعه در سال 1958.

بسیاری از پیش بینی بر این باورند رشد خواهد دوباره بجای اول برگشتن به شدت در جولای-سپتامبر چهارم با دفتر بودجه کنگره پیش بینی تولید ناخالص داخلی خواهد شد افزایش در نرخ سالانه 21.5 درصد است. هنوز که به دست آوردن خواهد بود تقریبا به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای اقتصادی خروجی که از دست داده بود در اول و دوم و چهارم.

و بسیاری از اقتصاددانان نگران آن است که تولید ناخالص داخلی مثبت عملکرد بودن هوا برای نیمه دوم سال ممکن است در مورد اگر تلاش های کنونی برای دوباره باز کردن اقتصاد نمی رویم. اگر آرامش stay-در-خانه قوانین نتایج در موج دوم coronavirus است که می تواند یک شکست جدی به تلاش برای به دست آوردن مصرف کنندگان از خرید دوباره در فروشگاه ها و غذا خوردن در رستوران ها.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات