Coronavirus: 3 چیز به دانستن در مورد آخرین $480bn فدرال بسته کمک

ما قانون را تنها تا به حال یک زن و شوهر روز به عنوان خوانده شده نسخه نهایی از coronavirus امداد لایحه پیش نویس در پشت درهای بسته که در مجموع نزدیک به نیم تریلیون دلار قبل از آنها انتظار می رود به ارسال آن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با فشار دادن نیازهای اقتصادی و سیستم بهداشت و درمان در انگلیس تحت فشارهای همه گیر ساخته اند که چنین با عجله فرایند طبیعی جدید در کاپیتول هیل.

سنا می رود که با تصویب این اندازه گیری به اتفاق آرا روز سه شنبه بعد از ظهر. زمانی که خانه نامیده می شود به جلسه در روز پنج شنبه به رای دادن در بسته ده ها اگر نه صدها نفر از اعضای نیستند حتی انتظار می رود وجود دارد به جای رای گیری توسط پروکسی از طریق همکاران خود را.

رهبران حزب و مجلس مشاوران اقتصادی صرف دو هفته چکش از معامله است که انتظار می رود به تصویب مجلس سنا سهشنبه, خانه جمعه و رئیس جمهور را امضا تا پایان تعطیلات آخر هفته.

در اینجا سه چیز به دانستن در مورد این لایحه:

1. این شامل حدود 480bn برای کسب و کار کوچک کارکنان بیمارستان و آزمایش — اما مستقیم بدون پرداخت پول نقد به مالیات دهندگان

معامله زده و جمعه شامل اضافی $370bn در امداد برای کسب و کارهای کوچک از آن را از طریق وزارت خزانه داری برنامه ای به نام چک Protection Program (PPP) که منابع مالی وام به کسب و کارهای کوچک است که می تواند بخشیده شود تا 100 درصد اگر کارفرمایان با استفاده از پول برای حفظ برخی از حقوق و دستمزد آستانه.

که $370bn رقم شامل $50bn برای انجمن کسب و کار کوچک به اصطلاح اضطراری اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDL) برنامه.

به طور جداگانه این لایحه اختصاص $75bn به بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی که در نیاز ناامید از بیشتر تخت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و نیروی انسانی و منابع دیگر.

قانونگذاران همچنین توافق کرده اند که به صرف $25bn در جامع تست برنامه بودجه خواهد شد که از وسط به دو نیم با نیمی از رفتن به فدرال و نیم به دولت ها و محلات.

کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که ما نیاز به تست از 500 ، 000 نفر در هر روز حداقل به منظور با خیال راحت دوباره باز بخش از اقتصاد است. ما در حال حاضر تست کمتر از 150 ، 000 نفر در هر روز است. با این وجود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار رهبران دولت برای آغاز فرایند پیچیده از گرفتن سرزمین های خود را بازگشت به حالت عادی با چندین ایالت های جنوبی مصرف سرب – حتی Georiga که در آن تایید Covid-19 موارد همچنان به صعود.

در ضمن $1,200 مستقیم پرداخت نقدی است که وزارت خزانه داری در حال حاضر فرستاده شده به حدود 80m آمریکایی ها از طریق واریز مستقیم — با میلیون ها دریافت بررسی خود را در پست الکترونیکی به زودی نمی شد تمدید برای دور دوم.

2. در حالی که جمهوری خواهان می گویند دموکرات وقت تلف دموکرات ها را به کلید پیروزی های قانونی

جمهوری خواهان شده اند چکش خود را دموکراتیک همتایان روزانه نزدیک به دو هفته برای مسدود کردن یک لایحه از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در 9 مارس که بلافاصله فرستاده $250bn در بودجه اضافی برای PPP خزانه برای کمک به کسب و کارهای کوچک که gobbled آخرین قبلی $351bn سهم در هفته گذشته.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر” در مورد چگونه PPP است که اداره بلندگو نانسی پلوسی گفت: در اوایل این ماه در مخالفت با آقای مک کانل لایحه برجسته نگرانی از دموکرات عضو مجلس نمایندگان که در کسب و کارهای کوچک “underbanked” فقیر و جوامع روستایی فاقد دسترسی به دولت کمک کنند چرا که نه باید روابط با بزرگتر موسسات مالی.

حزبی تیراندازی پافشاری کرده است برای 13 روز.

اخیرا در دوشنبه, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی جمهوری خواه از کالیفرنیا بود که آشکارا تعمق “چگونه بسیاری از میلیون ها نفر از Pelosi را اخراج خواهد ما را مجبور به تحمل قبل از او قرار داده خواهد شد مردم قبل از سیاست؟” — حتی اگر وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبران دموکرات گفت: “روز قبل از آنها بودند بسته شدن در یک معامله است.

برای مقابله با حملات حدود دو هفته تاخیر در بودجه اضافی برای کسب و کار کوچک کمک دموکرات ها خواهد آمد و دور از میز مذاکره شعار گنجاندن مفاد چند که بخشی از آقای مک کانل را “پاک لایحه” در 9 مارس; آن تنها ارائه شد به “حذف” اصلی $351bn ارائه PPP در $2.2 trn به اصطلاح مراقبت تصویب قانون در ماه مارس و تغییر آن پولی را به شکل $600bn.

دموکرات ها با موفقیت مذاکره برای حدود $370bn کسب و کار کوچک بخشی از این بسته شامل یک $60m مجموعه در کنار “انجمن توسعه موسسات مالی” که با ارائه سرمایه به آن “underbanked” جوامع که صاحبان کسب و کار کوچک در حال نامتناسب اقلیت و زنان جانباز و روستایی است.

آنها نیز اعتبار برای اعمال نفوذ جمهوری خواهان به اضافه کردن $75bn در بودجه اضافی برای بیمارستان ها و $25bn برای تست.

3. این است که آخرین coronavirus بسته امداد

دموکرات ها نمی توانید همه چیز را که آنها می خواستند در این لایحه روز سه شنبه منتشر شد که آنها را به نام “موقت” بسته است.

به عنوان مثال آن را شامل نمی شود دموکرات ها’ درخواست 15 درصد افزایش به حداکثر ماهانه مواد غذایی مهر بهره مند شوند.


جمهوری خواهان نمی ثبت نام در ارائه میلیاردها دلار بودجه اضافی برای دولت و دولت های محلی هستند که در خط مقدم بحران بهداشت و درمان.

اما آقای ترامپ اذعان کرده است که دولت فدرال هنوز صدها میلیارد — اگر نه تریلیون — دلار به دل کردن در آینده نزدیک به نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی بالاتر از آب و جلوگیری از محاصره اقتصادی ایالات متحده از کشویی به یک سال رکود است.

در اوایل بعد از ظهر توییت در روز سه شنبه آقای ترامپ اعلام کرد یک طرح بلند پروازانه برای آینده لایحه که قانونگذاران خواستار “مراقبت 2,” شامل پول بیشتر برای آمریکا و محلات حقوق و دستمزد کاهش مالیات و جارو زیرساخت معامله است که فراموش توافق بین طرفین برای تقریبا کل دوره اول ،

“پس از من با ثبت نام در این لایحه ما آغاز خواهد شد بحث در آینده ابتکار عمل با مالی کمک به دولت/دولت های محلی برای درآمد از دست رفته از COVID 19 مورد نیاز زیرساخت های سرمایه گذاری برای پل, تونل, پهنای باند مشوق های مالیاتی برای رستوران ها, سرگرمی, ورزش, و حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای افزایش رشد اقتصادی” رئیس جمهور توییتی.

خانم پلوسی همچنین ابراز اشتیاق در هفته های اخیر برای حمله به یک نقطه عطفی زیرساخت های مقابله با جمهوری خواهان و به ارسال پول بیشتری به دولت و دولت های محلی مبارزه با Covid-19.

اما این موانع به یک معامله در “مراقبت 2” خواهد شد بسیار زیاد است.

خانه ترقی خواهان در حال هل دادن تخته سنگ از “تکرار” مزایای رفاهی برای کمک به آمریکایی ها از طریق آنچه که کارشناسان اقتصادی پیش بینی کرده اند خواهد بود خراب 2020.

اولویت های خود را شامل خودکار پرداخت های ماهانه از $2,000 به هر ما بزرگسالان به علاوه 1000 دلار برای هر کودک تا یک سال یا تا زمانی که اشتغال به نسبت جمعيت می رسد 60 درصد; چشم پوشی از TANF کار مورد نیاز و گسترش مواد غذایی تمبر مزایای.

در همین حال جمهوریخواهان را آغاز کرده اند سیگنالینگ خود خبري با بالا رفتن سرسام آور هزینه های دولت حتی به عنوان بحران بهداشت و درمان با شدت گرفتن است.

هنگامی که آخرین لایحه تصویب کنگره در اواخر این هفته ما را مجبور به صرف بیش از $3trn در پاسخ به این بیماری همه گیر در هشت هفته گذشته. که تقریبا 14 درصد از این کشور در سال 2019 تولید ناخالص داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات