Coronavirus: 21 مورد جدید تایید در کالیفرنیا کشتی کروز

بیست و یک کشتی لنگر انداخت در سواحل کالیفرنیا مبتلا به کروناویروس آن نازل شده است به عنوان تعدادی از موارد در ما مشخصی به بیش از 250.

از افرادی که آلوده 19 crewmembers و دو مسافر. مقامات پیشنهاد کرد که crewmembers ممکن است در تماس با این ویروس در کشتی دوم تور بعد از یک هرج و مرج شیوع پردازنده ماه گذشته.

پانزده نفر در ایالات متحده رخ خود را در معرض آنفولانزا مانند بیماری تنفسی است که بیمار هزاران نفر در سطح جهان است.

از 2,422 مردم در هیئت مدیره کشتی با 1,111 خدمه تنها 46 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند. کشتی خواهد بود لنگر انداخت در غیر تجاری بندر که در آن هر کس در هیئت مدیره خواهد بود تست شده و قرنطینه در صورت لزوم.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر دولت در پاسخ به این Covid-19 شیوع اعلام عفونت در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه.

این اطلاعیه به شرح زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تور از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, که در آن او گفت که او ترجیح می دهند که مسافران باقی می ماند در هیئت مدیره کشتی ظاهرا به دلایل سیاسی و اضافه کرد که او می خواهم اجازه دهید دیگران را به تصمیم گیری که آیا به اجازه مسافران پیاده.

“من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی او گفت:” داشتن و بارها به دنبال به بازی کردن اظهارات از خود کارشناسان بهداشت و درمان در این بیماری را در روزهای اخیر. او عینک یک “نگه داشتن امریکا بزرگ” کمپین کلاه در طول سفر خود.

رئیس جمهور پیشنهاد کرد که مردم به راحتی می توانید دسترسی به آزمون با وجود آقای پنس را پذیرش در روز پنج شنبه که به اندازه کافی وجود ندارد کیت و بعد امتیاز در روز جمعه که عموم مردم خواهد بود قادر به دسترسی به این تشخیص برای هفته ها.

آقای ترامپ نیز به نام جی Inslee دموکراتیک فرماندار ایالت واشنگتن است که درد و رنج یکی از بزرگترین شیوع بیماری در ایالات متحده یک “مار” و گفت که او دستور آقای پنس به او پرداخت هر گونه تعارف. “من گفت:,” اگر شما به خوبی او را به استفاده” ، ” رئیس جمهور اضافه شده است.

روز جمعه شش آمریکا — پنسیلوانیا, ایندیانا, مینه سوتا, کنتاکی, اوکلاهما و نبراسکا – گزارش اولین موارد آوردن مجموع به 25 متحده که در حال حاضر ویروس.

کلمه از موارد جدید دربسته در محیط یک هفته است که در طی آن این ویروس شروع به اخلال در زندگی روزمره برای بسیاری از آمریکایی ها.

در سیاتل مرکز از کشور شیوع وجود دارد تعطیلی مدارس و سفارشات به کار از خانه. توییتر گفت: دفتر آن خواهد بود عمیق, تمیز و پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. در میامی و بالتیمور مناطق کمتر تحت تاثیر شیوع موسیقی, جشنواره ها و رویدادهای ورزشی لغو شد و یا محدود به عنوان یک احتیاط.

در بالا ترین مشخصات لغو جنوبی توسط غرب (SXSW) موسیقی و فن آوری جشنواره در آستین تگزاس بود به نام خاموش در روز جمعه.

به عنوان سهام شیرجه رفتن و شرکت های آمریکایی دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی fallout مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز وزن کاهش مالیات برای عمیقا تحت تاثیر قرار کروز مسافرتی و هواپیمایی صنایع با توجه به یک منبع آشنا با این طرح است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید واکسن و یا درمان بیماری های دستگاه تنفسی است که به تازگی در چین و گسترش به بیش از 90 سازمان ملل, کشته شدن بیش از 3,400 مردم و آلوده کردن بیش از 100 ، 000 در سراسر جهان است.

آمریکایی ها به شدت تقسیم بیش از خطرات ناشی از کروناویروس جدید, با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی.

منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله قانونگذاران دموکرات را متهم کرد رئیس جمهور از کم اهمیت جلوه دادن اهمیت این شیوع به دلایل سیاسی. او گفته است که خطر ابتلا به آمریکایی ها کم است.

یک اتحادیه به نمایندگی از ده ها هزار نفر از ما کارکنان دولت در روز جمعه به نام برگ برنده دولت به coronavirus به طور جدی برای کارگران فدرال به خصوص کسانی که مشغول به کار در مناطق به طور مستقیم تحت تاثیر شیوع بیماری.

واشنگتن King County شده است سخت ترین ضربه در منطقه ما حداقل با یک دوجین از این کشور 15 coronavirus مرگ چند تن از آنان شد و مردم ساکن در یک مرکز پرستاری در سیاتل و حومه کرکلند.

دانشگاه واشنگتن روز جمعه اعلام کرد که تمام کلاس ها برگزار خواهد شد تقریبا برای بقیه مدت زمستان به حد سرایت.

شرکت اپل خواسته کارکنان در آن دره سیلیکون ستاد به کار از خانه در صورت امکان به عنوان یک “اقدام احتیاطی”. شکاف شرکت خود را بسته نیویورک مقر چرا که یک کارمند آزمایش مثبت است.

در فلوریدا, میامی مقامات لغو دو جشنواره موسیقی در روز جمعه – فوق العاده و Calle Ocho – به دلیل خطر بالقوه است که coronavirus می تواند در حوادث را که جمعیت زیادی به نزدیکی.

دلایل مشابه NCAA Division III مردان مسابقات بسکتبال را جلو بروید در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور آخر این هفته اما بدون تماشاگر دانشگاه گفت: در روز جمعه.

بحران ضربه سهام سخت است. معیار S&P 500 با تعطیل کردن یکی دیگر از 1.7 درصد در روز جمعه پس از سقوط نزدیک به 3 درصد در روز قبل از.

به عنوان جدید متحده گزارش اول خود را در موارد دیگر به تماشای خود را شمارش رشد. موارد در نیویورک شروع به پریدن کرد به 44 از 22 فرماندار اندرو کومو گفت:, و اضافه کرد که برخی از 4000 نفر در وزارت امور خارجه تحت احتیاطی قرنطینه و 44 تحت قرنطینه اجباری.

اما او نیز تلاش برای جلوگیری از هر گونه حس وحشت ، “من فکر می کنم اضطراب و ترس است که بیشتر از یک مشکل از ویروس” کومو گفت.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه امضای گفت: CDC در حال حاضر فرستاده آزمون 75,000 مردم به بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور در میان گسترده انتقاد از به اندازه کافی تست های موجود برای کشورهای در نیاز.

آذر گفت: یک پیمانکار خصوصی مشغول به کار بود با CDC برای ارسال کیت قادر به تست 400,000 مردم به بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه های سراسر کشور.

“تولید و حمل و نقل از آزمون است که ما صحبت کردیم در مورد همه هفته به طور کامل در برنامه” آذر گفت.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اذعان کرد مسائل است که آهسته توزیع coronavirus آزمون اما گفت که پاسخ کلی به خوبی پیش می رفت.

“وجود دارد قطعا برخی از اشتباه در آغاز گفت:” ان بی سی امروز برنامه. “در چند هفته آینده ما باید ratcheted تا به بسیاری از بیشتر.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im