Coronavirus 10 بار کشنده تر از آنفولانزای خوکی می گوید که

این Covid-19 coronavirus ثابت کرده است که ده برابر مرگبارتر از شیوع آنفولانزای خوکی که در سراسر جهان از یک دهه قبل سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است.

آنفولانزای خوکی همه گیر که میرسد یک کشش از زمان بین ماه های ژانویه 2009 و 2010 اوت دیدم بیش از 1.6 میلیون مورد تأیید و در نتیجه تایید مرگ از 18,449 مردم است.

در حال حاضر از سوی سازمان بهداشت جهانی گفت Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داده coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر آوردن سیاره پیشی گرفته که مرگ و میر ناشی از H1N1 فشار ده برابر است.

این می آید به عنوان سازمان ملل متحد در سلامت بدن خواستار دولت به استراحت محدودیت به آرامی به عنوان کشورها از جمله دانمارک, آمریکا و اسپانیا حرکت به سمت بازگشایی جوامع خود.

“”ما فقط می توانید می گویند آنچه ما می دانیم و ما تنها می تواند عمل به آنچه ما می دانیم” او گفت:. “مدارک و شواهد از کشورهای مختلف است که ما به یک تصویر واضح تر در مورد این ویروس چگونه رفتار, چگونه برای متوقف کردن آن و نحوه درمان آن.

“ما می دانیم که Covid-19 سریع گسترش می یابد و ما می دانیم که آن را مرگبار – ده بار مرگبارتر از سال 2009 آنفولانزای همه گیر. ما می دانیم که این ویروس می تواند به گسترش بیشتر به راحتی در محیط های شلوغ مانند خانه های سالمندان. ما می دانیم که در اوایل مورد پیدا کردن, تست, جدا, مراقبت, برای هر مورد و ردیابی هر تماس ضروری است برای توقف انتقال است.

“ما می دانیم که در برخی از کشورها موارد دو برابر شدن هر سه تا چهار روز. اما در حالی که Covid-19 شتاب بسیار سریع آن را شخصی بسیار آهسته تر.

“به عبارت دیگر راه را به پایین است بسیار آهسته تر از راه. این بدان معناست که اقدامات کنترلی باید برداشته شود به آرامی و با کنترل”.

او در ادامه به التماس دولت برای در نظر گرفتن تاثیر این ویروس بر سلامت انسان به عنوان اولویت اول در آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

نظرات خود را به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را در نظر آرامش بخش مشاوره از کاخ سفید ترغیب مردم به ماندن در خانه های خود.

رئیس جمهور ایالات متحده بارها خواست برای اقتصاد برای بازگشایی در حالی که مقامات محلی بسیاری از کسانی که حمایت کردن هدایت با نیروی کامل قانون ابراز نگرانی کرده اند که آقای ترامپ رویکرد را تنها دیدن شیوع ادامه برای دیگر در حالی که منجر به بیشتر مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de