Coronavirus: 1 میلیون شغل در معرض خطر به عنوان دولت برگ بارها و بارها و رستوران ها ‘در برزخ’ بیش از همه گیر

تا 1 میلیون کارگران بارها و بارها و رستوران ها در صورت از دست دادن شغل خود را پس از بوریس جانسون خواست انگلیسی ها به بیرون رفتن در یک پیشنهاد برای توقف coronavirus.

بریتانیا £120bn صنعت مهمان نوازی بلافاصله ضربه به عقب و گفت: بارها و بارها در حال حاضر “در برزخ” بدون حمایت دولت و با هیچ توانایی به ادعای بیمه برای یک کاهش در تجارت است.

نخست وزیر اعلام کرد اقدامات جدید در روز جمعه با اصرار مردم به اجتناب از همه “غیر ضروری” اجتماعی, تماس, اما میخانه صاحبان هشدار داد بخش چهره یک “تهدید وجودی” مگر در مواردی که دولت به فوریت مراحل با حمایت مالی.

متحد و اتحادیه تخمین می زند که تا یک سوم از انگلستان 3.2 میلیون مهمان نوازی مشاغل در معرض خطر هستند به عنوان مردم ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. متحد به حکومت پرداخت دستمزد کارگران که در غیر این صورت بود گذاشته.

کیت Nicholls, مدیر اجرایی تجارت بدن بریتانیا مهمان نوازی توصیف آقای جانسون اعلام به عنوان “فاجعه بار”.

“دولت به طور موثر بسته صنعت مهمان نوازی و بدون هر گونه حمایت و این خبر را به هزاران نفر از کسب و کار بسته شدن درهای خود را برای خوب و صدها نفر از هزاران نفر از زیان کار است.

“در طول چند هفته گذشته این صنعت دچار بی سابقه ای قطره در بازدیدکننده داشته است و بسیاری از کسب و کار در حال حاضر بر روی زانو های خود را. این آخرین توصیه برگ صنعت در برزخ با مراجعه به بیمه.”

ظهور آن در اوایل این ماه که بسیاری از میخانه نمی خواهد تحت پوشش بیمه نامه های خود را برای از دست دادن تجارت ناشی از کوروناویروس.

انجمن از بریتانیا بیمه هشدار داد که تنها تعداد کمی از بارها به احتمال زیاد به پوشش برای آنچه شناخته شده به عنوان وضعیت بیماری یک عفونت است که باید به دولت گزارش داده شده.

“استاندارد کسب و کار بیمه هستند طراحی شده و با قیمت مناسب برای پوشش استاندارد خطرات و بنابراین بعید است که به ارائه پوشش برای اثرات جهانی بیماری های همه گیر مانند Covid-19” این ABI در بیانیه ای گفت.

اما McClarkin مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی آبجو و میخانه انجمن گفت: بارها در حال حاضر احساس اثرات مخرب Covid-19.

“وجود هزاران بارها و بسیاری مشاغل بیشتر است در حال حاضر در معرض خطر” او گفت:.

“دولت باید به دستورالعمل های روشن و جزئیات در بسته حمایتی برای نجات بخش و صدها هزار شغل.

“اقدامات فوری برای حمایت از جریان های نقدی و فعال کاهش هزینه یک ضرورت مطلق است.”

انگلیسی, وزیر دارایی Rishi Sunak است که انتظار می رود به طرح حمایت بیشتر برای کسب و کار در یک coronavirus مربوط به کنفرانس مطبوعاتی با نخست وزیر در روز سه شنبه, انگلستان خزانه منبع گفته است.

عدم عمل به خطرات ساخت بسیاری از بریتانیا کمترین پرداخت می شود و بیشتر از نظر مالی نا امنی کارگران بیکار.

مهمان نوازی کارکنان دریافت بدتر پرداخت از کارگران در هر بخش دیگر در £10.70 یک ساعت به طور متوسط. که کمتر از یک چهارم از بهترین پرداخت بخش – خدمات مالی در £45 در هر ساعت.

یک گزارش منتشر شده در سال گذشته برای این دولت است که نظارت بر حقوق اشتغال یافت که کارکنان رستوران اغلب ساعات طولانی کار برای دستمزد پایین در اغلب موارد در قرارداد صفر ساعت است که به هیچ امنیتی درآمد.

دیو Turnbull منطقه ای سازمانده برای متحد اتحادیه اروپا گفت: مستقل است که بسیاری از مهمان نوازی کارگران در حال حاضر دیده می شود ساعت خود را قطع قبل از دولت آخرین coronavirus راهنمایی.

“ما در حال گفت به این صنعت به آن نیاز دارد به یک دیدگاه بلند مدت و فکر می کنیم که دولت نیز باید به مرحله و تنظیم یک طرح برای کارگران,” او گفت:.

وی با اشاره به نمونه ای از دانمارک که در آن دولت اعلام کرد که مقابله با کارفرمایان در روز یکشنبه را دولت پرداخت 75 درصد از حقوق و دستمزد کارکنان در معرض خطر از افزونگی در طول شیوع برای سه ماه آینده.

“اقدام نیاز به شروع در حال حاضر” آقای Turnbull گفت. “ما نمی توانیم صبر کنید تا بازدید بحران ما و ما به سرعت در حال نزدیک شدن است که بحران است.”

وی از کارفرمایان به نگه کردن ساخت زوائد آن و در نظر گرفتن گزینه های مانند annualised ساعت که در آن کارکنان پرداخت می شود ساعت ها در حال حاضر که آنها پس از آن کار بعد از آن در سال زمانی که تجارت میدارد تا دوباره.

که ممکن است یک گزینه برای بسیاری از کارفرمایان که لازم نیست به اندازه کافی پول نقد برای پرداخت کارکنان اگر سفارشی کاسته به تقریبا هیچ چیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>