CoronaNomics: استر دوفلو و آخیم اشتاینر در مورد چگونه برای جلوگیری از فاجعه در جهان در حال توسعه

بالا رسمی سازمان ملل متحد و یک نوبل اقتصاد برنده جایزه هشدار می دهند این است که در جهت منافع کشورهای ثروتمند برای کمک به کشورهای فقیر به آب و هوا به طور بالقوه فاجعه بار خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

آخیم اشتاینر رئیس برنامه توسعه سازمان ملل متحد و استر دوفلو که برنده جایزه نوبل اقتصاد در سال 2019 برای کار پیشگام در سیاست رویکرد به کاهش فقر صحبت شد در آخرین قسمت از Econ فیلم CoronaNomics نشان می دهد.

این نشان می دهد یک پلت فرم به جهان بالا اقتصاددانان و کارشناسان به طرح راه حل برای این بحران است.

آقای اشتاینر است که عنوان کار سازمان ملل برای کمک به کشورهای در حال توسعه در Covid-19 بحران گفت: بسیاری از کشورهای کم درآمد بودند و اقتصادی “سقوط آزاد” و در حالی که وجود داشته است صحبت از همبستگی از دولت های غربی وجود داشته است هیچ اقدامی نشده است.

“بودجه هایی که تا کنون در دسترس ساخته شده از نظر بودجه اضافی تقریبا صفر است,” او گفت:.

“من فکر می کنم در حال حاضر این بهترین سرمایه گذاری است که هر کشور می تواند…این است که ما منافع چرا که در غیر این صورت ما در حال مبارزه با یک نبرد از دست دادن.”

خانم دوفلو گفت: غنی کشور باید فکر کردن در مورد کمک های اقتصادی به کشورهای فقیر به عنوان شبیه به کمک داده شده توسط ما به غرب اروپا در پی جنگ جهانی دوم که به پایان رسید تا کمک به ما در اقتصاد خود را به رشد.

“شما می خواهید به فکر می کنم از آن به عنوان یک طرح مارشال برای کمک به کشورهای جنوب برای جستن به عقب از این بحران در راه همان است که اروپا قادر به گزاف گویی از جنگ جهانی دوم بحران” او گفت:.

سازمان دیده بان دیگر CoronaNomics را نشان می دهد از جمله مهمانان مانند جو استیگلیتز و خداوند گاس اودانل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>