مصرف کنندگان شروع به احساس راحت تر

از بلومبرگ شاخص ضریب اعتماد مصرف کننده(1) افزایش یافت پنج شنبه برای اولین بار در 10 هفته — تیک تاک به 35.5 از 34.7. این بریدن از مثبت است در برابر افسرده, اگر نه غیر منتظره واقعیت است که شاخص پایین 27.5 امتیاز از اواسط ماه مارس و 31.8 امتیاز از دو دهه اوج در ماه ژانویه است.

نگاهی نزدیک تر به این داده ها نشان می دهد تفاوت های جالب در گزارش راحتی بین مردان و زنان; خواهان و دموکرات ها; و کسانی که نمی از دبیرستان فارغ التحصیل و کسانی که با مدرک دانشگاهی و یا بالاتر. جالب است کمی وجود دارد تفاوت بین گروه های سنی.

یک نشانه آن است که روابط ممکن است پر رونق در مستند می آید از آسایش در فاصله بین متاهل و مجرد است. در مارس 2019 این شکاف بود 14.1 نقاط با افراد متاهل احساس راحت تر; در حال حاضر در آن فقط 3.3 با کاهش قابل توجهی برای افراد متاهل.

اگر چه شکاف بین بیشترین و کمترین راحت گروه به طور قابل توجهی محدود به عنوان یک نتیجه از Covid-19 آن باقی مانده است که شادترین مصرف کنندگان ایالات متحده, سفید, جمهوریخواه, کالج تحصیل مردانی که دارای شغل تمام وقت خود خانه های خود را و لذت بردن از درآمد خانوار بیش از $100,000. به علاوه ça تغییر دهید.

(1) این شاخص بر اساس بارگیری در این هفته تصادفی-نمونه ملی تلفن نظرسنجی که می پرسد پاسخ دهندگان برای رای دادن به اقتصاد خرید climateand امور مالی شخصی خود را به عنوان عالی نیست goodor ضعیف است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

بن Schott است بلومبرگ نظر بصری مقاله نویس. او ایجاد Schott اصلی مجموعهای از مطالب گوناگون و Schott این سالنامه سری و می نویسد برای روزنامه ها و مجلات در سراسر جهان است.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de