در این قسمت به نمایش خطرات انجام انتخابات در عصر رسانه های اجتماعی که در آن دوره مهم تر از صحت.

آیووا حزب دموکرات در همکاری با ملی دموکراتیک مقامات اتحاد زحمت کشیده به قفقاز شفاف تر و برای دفع این نوع از سردرگمی و تئوری های توطئه که خدشه دار روند در سال 2016. کمیته ملی حزب دموکرات خود را به واحد پیگیری ویروسی دروغ و ضعیف دروغ به مبارزات و همچنین به شرکت های فن آوری است که متعهد به پاک کردن سیستم عامل خود را پس از آنها داوطلب خدمت سربازی با بازیگران چهار سال پیش برای افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود در برابر هیلاری کلینتون ،

اما تلاش های خود را در بغداد هنگامی که کاربران با مخاطبان آنلاین فشار دروغ که سیستم عامل رسانه های اجتماعی اغلب حاضر به حذف این استدلال که آنها نباید به عنوان وب داوران از حقیقت است. روز دوشنبه در توییتر تأیید آن عمدتا در دست روش حفظ که ادعاهای دروغین در مورد آیووا را رول رای دهندگان نمی واجد شرایط به عنوان یک شکل از سرکوب رای دهندگان.

“صدای جیر جیر شما اشاره شده است که در تخلف از انتخابات ما یکپارچگی سیاست به عنوان آن را سرکوب رای دهندگان و یا گمراه کردن مردم در مورد زمانی که از کجا یا چگونه به رای گفت:” سخنگوی کتی Rosborough.

ادعا می کند از یک جفت فعالان محافظه کار.

تام Fitton رئیس جمهور محافظه کار گروه فعال قضایی سازمان دیده بان نوشت: صبح روز یکشنبه که “هشت, آیووا, شهرستان باید بیشتر رای دهندگان ثبت نام از شهروندان به اندازه کافی به ثبت نام.”

که مفهوم بر اساس یک پرونده قضایی سازمان دیده بان گزارش مسئله برای پیدا کردن مشابه بی نظمی در صدها نفر از شهرستانها در سراسر کشور, غلط است, به گفته مقامات وزارت امور خارجه و واشنگتن پست بررسی بیشتر تا به روز اطلاعات.

از هشت آیووا, شهرستان های ذکر شده توسط قضایی تماشای یک — Lyon County — بیشتر رای دهندگان ثبت شده (8,490) از بزرگسالان ساکنان (8,430) بر اساس پنج سال برآورد منتشر شده توسط اداره آمار در سال 2018 است. برآورد نیست حساب برای رشد جمعیت بیش از دو سال گذشته. و تعداد کل ثبت نام رای دهندگان شامل هر دو فعال و غیر فعال رای دهندگان.

“اطلاعات خود را ناقص است و این مایه تاسف است که آنها را انتخاب کرده ایم جلسه بعد برای قرار دادن این عمیقا ناقص اطلاعات” گفت: Kevin سالن سخنگوی آیووا وزیر امور خارجه.

نقص در اطلاعات متوقف نمی شود دیگر فعالان محافظه کار از هل دادن گمراه کننده نتیجه است. چارلی کرک بنیانگذار نقطه عطف ایالات متحده آمریکا یک گروه بسیج جوان محافظه کاران به دنبال آن تا بعد از ظهر یکشنبه اعلام “یک روز قبل از آیووا حزبی آن نازل شده است که هشت, آیووا, شهرستان باید بیشتر از بزرگسالان ثبت نام برای رای دادن از رای گیری-سالخورده ساکن وجود دارد.” او خواسته کاربران به رسانهها برای نشان دادن حمایت خود را برای یک ملی رای دهندگان-شناسایی قانون است.

و پاسخ آنها. توسط دوشنبه دو توییتهایی هم تا به حال بیش از 100,000 تعاملات معنی رسانهها دوست دارد و پاسخ. در میان کاربران تقویت باطل شد Kelli Ward, رئیس آریزونا حزب جمهوریخواه و میمی والترز یک جمهوریخواه سابق کنگره از کالیفرنیا. تجزیه و تحلیل VineSight یک گروه ردیابی آنلاین دروغ گفت که برخی از تقویت آمد از حساب های برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از اتوماسیون و است که تعداد کمی از کاربران به نظر می رسد از آیووا.

با ارائه آمار و ارقام که مغایر با یافته های خود Fitton ایستاده خود زمین است.

“این همه بسیار جالب و عجیب اما واقعیت این است که اطلاعات ما نشان می دهد هشت شهرستان بیش از 100 درصد” او در مصاحبه ای گفت:.

یک تصویر واضح تر ظهور خواهد کرد پس از تجزیه و تحلیل جدید در دسترس است از انتخابات کمک کمیسیون او اضافه شده است. “همه چیز ممکن است تغییر کرده باشد و قطعا اوضاع بهتر خواهد شد یا بدتر در طول دو سال آینده اما این داده ها ما با تکیه بر” او گفت:. او نام خود را به سازمان و تلاش به منظور بالا بردن زنگ در مورد رای دهندگان رول “خدمات عمومی.”

نقطه عطف ایالات متحده آمریکا کاهش یافته است به ارائه یک رکورد بیانیه.

اوایل روز شنبه, آیووا, است, وزیر امور خارجه جمهوری خواه پل کله وزن در کم ارزش کردن اتهام.

“ادعای نادرست,” او نوشت. “در اینجا یک لینک به واقعی شهرستان-توسط-شهرستان ثبت نام رای دهندگان در مجموع. آنها در حال به روز رسانی ماهانه و آنلاین در دسترس برای همه برای دیدن.”

او شامل یک لینک به وب سایت و همچنین هشتگ #FakeNews.

سر پست را به دست آورد و بدون تقویت.

“حقیقت واقع می شود را بازتوییت کرد تقریبا هرگز و چیزهایی که بیشتر التهابی ترین بازی گفت:” ان راول مدیر دیجیتال فریب پروژه در nikhil pahwa که آهنگ های پول در سیاست است. او پیشتر در کمیسیون انتخابات فدرال.

راول متهم به شرکت های فن آوری از عدم به دست بگریبان شدن با آنچه او می گوید یک شکل از سرکوب رای دهندگان. او گفت: چنین توییتهایی اثر از شک در مشروعیت سیاسی.

“مردم نمی باید اعتماد به موسسات دیگر,” او گفت:. “این افزایش آن است.”

در Facebook یک پست مشابه از قضایی سازمان دیده بان شد با اشاره به شرکت های شخص ثالث واقعیت-چکرز برای, بررسی, پس از آن تا به حال شده است به اشتراک گذاشته حدود 11,000 بار در سایت. اواخر دوشنبه یک واقعیت-بررسی سازمان مشخص شد “اطلاعات نادرست گرفتن اطراف توسط فعالان محافظه کار” و Facebook و سپس شروع به برچسب آن را به عنوان چنین برای بینندگان خود.

شرکت های با تکنولوژی بالا را حفظ کرده اند که آنها “داوران از حقیقت” در کلمات Facebook, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ اتخاذ یک دست-رویکرد اکثر سخنرانی حتی آشکار نهفته است. اما شرکت ها باید به دنبال سهام یک رویکرد تهاجمی تر برای محتوا در نظر گرفته می شود رای دهندگان سرکوب. به طور کلی, Facebook, Google و توییتر منع کاربران از بد نمایش دادن چه زمانی و در کجا برای رای دادن و یا از به اشتراک گذاری مطالب, عکس ها و ویدئوها طراحی شده برای دلسرد کردن مردم از تبدیل کردن در روز انتخابات.

تحت توییتر قوانین به روز شده در آوریل این شرکت همچنین ممنوعیت توییتهایی که عبارتند از “گمراه کننده ادعا می کند در مورد رای گیری روش یا تکنیک های است که می تواند منصرف کردن رای دهندگان از شرکت در انتخابات است.” کسانی که در اجرا گرفتار از استانداردهای خود را قفل شده است از حساب های خود را تا زمانی که آنها خود را حذف کنید توییتهایی و خطر دائمی تعلیق اگر آنها رفتار خود را تغییر دهید.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im