محافظه کار گروه های بسیج و فشار کاخ سفید برای بازگشایی اقتصاد با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

نظرات در کاخ سفید جلسه آمد و به عنوان های متعدد پیشرو محافظه کار گروه های حمایت از برنامه ریزی برای اعلام یک ائتلاف مشترک به تقاضای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با وجود ادامه coronavirus همه گیر فشار برای مقامات دولتی به شل محدودیت در برابر هشدارهای پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی با توجه به سه نفر با آگاهی از آینده اعلام خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در چند روز آینده به سیگنال های واضح تر در مورد زمانی که او را در فشار کسب و کار برای بازگشایی هر چند وجود دارد باقی می ماند گسترده سردرگمی در مورد او چگونه می تواند ابطال دستورات داده شده توسط فرمانداران. او گفت این خواهد آمد در قالب “دستورالعمل ها و توصیه ها” که نشان می دهد که آن را می تواند ترک کافی اختیار با فرمانداران و شهرداران.

“رئیس جمهور ایالات متحده دارای اختیارات لازم برای انجام آنچه که رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای انجام که بسیار قدرتمند است,” او گفت:.

او گفت: “اگر برخی از کشورها حاضر به باز من می خواهم برای دیدن آن شخص اجرا برای انتخابات است.”

وجود دارد در حال حاضر گروه های متعدد وزن با دیدگاه های مختلف در مورد آنچه تهمت باید انجام دهید. برای مثال Mnuchin گفت: 100 گروه های کسب و کار خواهد بود از هم جدا شده و به گروه های مختلف بر اساس صنعت است. محافظه کار گروه در ضمن در حال هل دادن برای کاخ سفید و قانونگذاران جمهوریخواه برای فشار علیه بهداشت حرفه ای که خواست بیشتر احتیاط.

خارج تلاش از گروه های محافظه کار است که انتظار می رود به رهبری استفان مور محافظه کار در بنیاد میراث است که با کاخ سفید مقامات اقتصادی; جنی بث مارتین, co-founder of the Tea Party Patriots; آدم براندون جمهور FreedomWorks, یک محافظه کار سازمان حمایت و لیزا نلسون مدیر ارشد اجرایی آمریکایی قانونی شورای بورس یک محافظه کار سازمان با روابط به برادران کخ با توجه به سه نفر اعطا گمنامی به فاش کردن جزئیات یک تلاش است که تا به حال نشده برای عموم نشان داد.

“وجود خطرات اقتصادی در هر دو جهت” Mnuchin گفت: بر اساس آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تصمیم به انجام. خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او را نظم اقتصاد برای بازگشایی, مه 1 و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به پاسخ به این سوال زود است.

Mnuchin گفت: توصیه های خود را به رئیس جمهور این بود که اقتصاد باید بازگشایی “را به عنوان به زودی به عنوان آن را آماده برای باز کردن و بر اساس پزشکی حرفه ای است.”

بخشی از انگیزه برای گروه محافظه کار تلاش سیاسی است. بسیاری از محافظه کاران که به مدت طولانی در شمارش خروشان اقتصاد به آسانسور ایران در ماه نوامبر به طور فزاینده ای مضطرب در مورد حزب شانس اگر کسب و کار باقی می ماند توقیف.

“بدیهی است که هر چه زودتر ما اقتصاد رفتن و پشت کردن آن بهتر خواهد بود برای محافظه کاران و جمهوری خواهان در این انتخابات سال” جانباز tea-party سازمان ریچارد Viguerie در مصاحبه ای گفت:. “بسیاری از جمهوری خواهان و محافظه کاران احساس وجود دارد ممکن است یک افراطی به تمام این همه ما اضطراب به عقب بر گردیم. محافظه کاران احساس دولت overreacted و آن را رو به پایان است.”

متعدد دیگر پیشرو محافظه کار گروه در حال انتظار برای پیوستن به این تلاش. ائتلاف آغاز شده لابی جمهوری خواه مجلس در هفته گذشته و همچنین در حال تلاش برای نفوذ به کاخ سفید را به فکر کردن.

محافظه کار بسیج به بازگشایی اقتصاد می آید در لحظه ای سرنوشت ساز در این کشور مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان رئیس جمهور و مقامات ارشد مقامات دولت علنا نشان می دهد زندگی اقتصادی می تواند تا حد زیادی به حالت عادی بازگشته از ماه آینده. خود را با فشار مواجه شده است و مقاومت از بهداشت عمومی کارشناسان هشدار می دهند که به طور بالقوه عواقب فاجعه بار باید آمریکایی ها از سر و روزمره و بدون روشن طرح ملی برای انجام این کار با خیال راحت ایجاد یک جنگ قدرت در درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این محافظه کاران هشدار پایدار رکود اقتصادی می تواند آسیب بیشتر به آمریکایی ها با از بین بردن خود را در معیشت و اقتصاد می شد با خیال راحت. متعدد دیگر اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت عمومی را تحت فشار قرار دادند در برابر آن فرض است.

“وجود دارد یک حرکت عظیم در حال حاضر در حال رشد نمایی. در دو هفته آینده خواهید دید تظاهرات در خیابان های محافظه کاران; شما ببینید یک مقاومت مواجه برابر قفل پایین در برخی از کشورها. مردم در نقطه جوش” گفت: مور که کاهش یافته است به نظر این گروه است. “اگر این شد هیلاری کلینتون انجام این کارها شما در حال حاضر می توانست شورش در خیابان.”

دیگر محافظه کاران پیشنهاد sidelining این دو منجر به کارشناسان بهداشت عمومی در دولت, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دبورا Birx ، coronavirus پاسخ مدیر. Rep. اندی Biggs (R-Ariz.), یک محافظه کار مجلس توییتی که روز شنبه Fauci و Birx “دیگر باید اوليه صدای در جدول.” “ما نیاز به باز کردن اقتصاد ما امروز برای جلوگیری از یک رکود بزرگ” Biggs گفت.

معلوم نیست چقدر اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به بیش از شروع مجدد اقتصاد با توجه به این که اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در حال کنترل این کشور برنداشته است. در روز شنبه هر چند تهمت استدلال کرد که این تصمیم به بازگشایی اقتصاد را تا حد زیادی خود و تکیه بر آنچه که فرمانداران تصمیم به انجام.

“هدف از ایجاد درگیری و سردرگمی برخی در جعلی رسانه های خبری می گویند که این است که فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است” او در توئیتر خود نوشت. “این تصمیم رئیس جمهور و بسیاری از دلایل خوبی. با این حال گفت: دولت و من در حال همکاری نزدیک با استانداران و این را ادامه خواهد داد. تصمیم من در رابطه با فرمانداران و ورودی از دیگران ساخته خواهد شد به زودی!”

هر دولت است که به دنبال در برنامه های مختلف در معیارهای به عنوان رهبران تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه. در حالی که برخی از فرمانداران از هر دو طرف نشان داده اند که نشانه های آنها نمی خواهند به دنبال دستورات از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن می کند باید قابل توجهی نوسان بیش از قانونگذاران جمهوری خواه و اگر او به greenlight به استراحت محدودیت های متعدد فرمانداران جمهوریخواه می تواند فشار سیاسی برای انجام این کار.

افراد درگیر در ائتلاف محافظه کار است که هنوز هم در روند تشکیل می برد و هفته گذشته لابی جمهوری خواه کارکنان و نمایندگان در هر دو مجلس نمایندگان و سنا دو نفر گفت. “هدف این است که به اصرار کاخ سفید به مطبوعات و مطبوعات سخت به اقتصاد و دوباره در حال اجرا گفت:” یک فرد درگیر با این ائتلاف را تلاش. “اعضای بسیار پذیرا هستند.”

کارشناسان بهداشت عمومی و برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره هشدار داده اند راه اندازی مجدد اقتصاد در موعد مقرر می تواند میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مضرات’ راه است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده فدرال ارشاد اصرار اجتماعی فاصله و کار از خانه اما این دستورالعمل ها را در مجموعه ای به پایان می رسد در 30 آوریل.

“این ترس واقعی است که شما آن را بیش از حد به سرعت و به شما در ایجاد یک سنبله در این بیماری است که به احتمال زیاد به عقب می آیند در پاییز” سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت: در اوایل این ماه. “آن را به یک علم مبتنی بر ارزیابی و من نمی بینم توده بازگشایی اقتصاد در هر زمان به زودی.”

اما این دیدگاه نیست و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در میان همه محافظه کاران است.

در یاقوت قرمز متحده “مردم در حال آماده بازگشت به کار” می سی سی پی امور خارجه بهداشت ، کریس McDaniel (R) دیرین چای-حزب فعال گفت. “وجود دارد این است که برخی از ناامیدی. مردم باید زمان بسیار زیادی را در دست خود را با اضطراب و افزایش بیکاری. روند بیکاری تبدیل شده است دست و پا گیر و آهسته و بیشتر ناراحت شده است ،

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و دوستان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است عمیقا تحت تاثیر خود پایه و آهنگ های که در آن بلوک های مختلف در این مسئله بود از آن خارج گروه و یا ستاره های تلویزیون.

“او به تماشای فاکس نشان می دهد که او را به خواندن مقالات او در تمام این اطلاعات و هضم آن را” یک مقام کاخ سفید گفت: درخواست ناشناس ماندن صحبت رک و راست. “آن را در مورد حزب چای این یا محافظه کاران گفت: این. آن را در مورد تمام تماس های ورودی” در نظر او چگونه باعث می شود تصمیم بگیرد.

کریس گلچهره مدیر عامل شرکت محافظه کار در شرکت رسانه ای نیوز مکس و مغلوب ساختن پیشی جستن, دوست, دوست گفت: “من فکر نمی کنم در این لحظه او می خواهم بازی را به پایه خود را به خاطر از خود را پایه. او یک عملی عملی و می خواهد یک راه به آن را تعمیر. اگر آنها در حال کمک به او را دریافت کنید که با جزئی rollouts از بازگشایی او را گوش اینکه چای حزب ائتلاف و یا شخص دیگری است.”

گلچهره افزود: “او نوع از کسی که به نظر می رسد در ایالات آرکانزاس و در شگفتی که چرا اگر آنها لازم نیست که در بسیاری از موارد که چرا آنها باید تعطیل شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net