مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ایالات متحده آمریکا نقطه عطفی لایحه دو حزبی است که اختصاص میلیاردها دلار به این کشور پارک های ملی برای ساخت بحرانی تعمیرات و هزینه های محبوب برنامه حفاظت از محیط زیست.

رای گیری 73 به 25 به نفع سنا با تصویب قانون تخصیص $9.5 میلیارد دلار در طول پنج سال برای مقابله با بحرانی تعمیر و نگهداری پرونده ها و تضمین 900 میلیون دلار به زمین فدرال حفاظت آب و صندوق (LWCF). خانه است که انتظار می رود به تصویب قانون.

نادر دو حزبی داستان موفقیت قانون خواهد بود مهم ترین برای حفاظت در نزدیک به نیم قرن.

بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل با هدف تعمیر و خدمات پارک های ملی را پیری زیرساخت در بیش از 400 مکان در سراسر کشور که شامل کالیفرنیا یوسمیتی کوه های بزرگ اسموکی در کارولینای شمالی و تنسی و دریایی میراث دنباله در Biscayne در کلید های فلوریدا.

پارک ها سیستم همچنین شامل سایت های یاد از تاریخ آمریکا از جمله Gettysburg جبهه و مارتین لوتر کینگ جونیور پارک تاریخی ملی در آتلانتا که شامل Dr پادشاه تولد در خانه.

قانونگذاران را متقاعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از این لایحه حتی اگر او بارها و بارها سعی کردم به بریده بریده مخارج فدرال LWCF در بودجه پیشنهاد شده است. آقای ترامپ توییتی است به نفع اراضی لایحه گفت: “خواهد بود تاریخی برای ما زمین های عمومی.”

جدید مکزیک سناتور تام Udall که پدر کمک کرد تصویب این برنامه در دهه 1960 در حالی که سر از داخل بخش توصیف این اقدام به عنوان نقطه عطفی قانون است که برای اولین بار به طور دائم صندوق LWCF در 900 میلیون دلار در سال است. صندوق سوخت توسط درآمدهای حاصل از نفت و گاز اجاره.

“آمریکا زمین های عمومی در هسته بسیار از ما که” جدید مکزیک دموکرات آسوشیتدپرس گفت. “کامل و دائمی بودجه برای LWCF — یکی از موفق ترین ابزار حفاظت از محیط زیست ما باید برای حفظ و گسترش اراضی عمومی — تاریخی تغییر بازی جدید مکزیک و ملت است.”

حزب جمهوری خواه و سناتور کوری گاردنر از کلرادو یکی از این لایحه ارشد حامیان مالی گفت: این لایحه را ایجاد حداقل 100 ، 000 شغل در حالی که بازسازی پارک های ملی و ترمیم مسیرهای پیاده روی و جنگل های سیستم.

کسانی که اقدامات مورد نیاز به خصوص در حال حاضر که جوامع احاطه شده توسط زمین های عمومی را بالا نرخ بیکاری به دلیل خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس آقای گاردنر گفت.

“این یک اقتصادی و مشاغل بسته به اندازه آن را به عنوان یک حفاظت بسته” او گفت:, و اضافه کرد که آمریکایی ها که بسته شده اند, در این بیماری همه گیر “آماده به خارج از منزل بزرگ.”

اياد که مبارزه کرده اند برای سال برای بودجه تحسین لایحه جدید.

ترزا Pierno جمهور و مدیر عامل شرکت ملی Parks Conservation Association, گفت: “underfunding مزمن کاهش نیروی انسانی در ثبت ملاقات و میلیاردها دلار در تعمیرات را بر دوش ما پارک های ملی برای سال. پارک جاده ها و پل ها در حال فروپاشی سیستم های آب در حال شکست و بازدید مراکز در حال فرو ریختن. این مهم لایحه نه تنها یک فرصت برای مراقبت بهتر برای این مکان ارزشمند آن کمک خواهد کرد برای افزایش دسترسی به زمین های عمومی در سراسر کشور ارائه مشاغل آورد و بسیار مورد نیاز امداد رسانی به جوامع محلی رنج می برند از طریق زمان های سخت است.

“قریب به اتفاق دو حزبی برای حمایت از این لایحه نشان می دهد که ارزش و قدرت ما در پارک های ملی باید به مردم را هم. امروز سناتور از سراسر کشور و در سراسر راهرو ایستاده بود و با هم در حمایت از ما و پارک ها و زمین های عمومی و جوامع است. اما کار بیشتری باید انجام شود برای دریافت این لایحه بیش از خط پایان. کنگره باید محافظت امریکا میراث و کمک به این لایحه تبدیل به قانون است.”

“سنا دو حزبی رای به تصویب بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل نشانه های غیر قابل انکار به نفع آن خواهد شد که برای مردم و طبیعت” گفت: سارا Greenberger معاون ارشد رئیس جمهور برای حفاظت از محیط زیست سیاست ملی Audubon Society.

“وجود دارد هیچ مهم تر از زمان در حال حاضر به مطمئن شوید که این لایحه تبدیل به قانون برای کمک به حفاظت از پرندگان بهبود پارک و ایجاد شغل در هر کشور در سراسر کشور است.”

اضافی سیم گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات