Conor McGregor باعث می شود درخواست مهیجی برای ‘true مستند’ در ایرلند و در جای دیگر

“درست lockdown باید شروع آن را باید در حال حاضر یک مستند هم یک مستند متحد است.”

ایرلند است و تا کنون شده است در میان سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی اما تعداد موارد تایید شده از covid-19 افزایش بیش از 200 روز شنبه برای دومین روز متوالی (در هر بار ایرلندی) آوردن مجموع در کشور به 1,329 با هفت مرگ و میر.

داشتن نام برای آرایه ای از اقدامات پیشگیرانه پیش از آن در ماه از جمله بسته شدن موقت از مدارس و مراقبت از امکانات و میخانه ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar اعلام گسترده تر محدودیت جمعه مانند بسته شدن تمام غیرضروری خرده فروشی.

Varadkar همچنین تشویق مردم در ایرلند به شرکت در اجتماعی بیشتر فاصله و گفت: هیچ سفر غیر ضروری باید هر دو در داخل کشور و خارج از کشور. McGregor اعلام کرد که بیشتر از حد مورد نیاز بود از جمله بسته شدن فرودگاه و استقرار واحدهای نظامی در صورت لزوم برای به اجرا درآوردن یک مستند قبل از ایرلند دچار همان سرنوشت همسایگان از جمله ایتالیا.

“ما باید از این مزیت در اینجا که در آن ما می توانید ببینید که این در آینده است. ما می توانید ببینید این آینده!” گفت: 31 سال McGregor. “اما اگر ما عمل به نفع ما نمی توانیم انتظار نتایج متفاوت است. ما در حال پیوستن به اجتماعی فاصله حداقل نه به اندازه مورد نیاز به توقف رشد نمایی. یک مستند را تسهیل میکند این است.”

در این ویدئو مشخص شده یک تغییر چشمگیر در تن از برخی از مک گرگور قبلی نظرات عمومی در مورد این بیماری همه گیر از جمله Instagram post on مارس 13, که در آن او نوشت: “من معتقدم که ما باید این ویروس های موجود” و “به مردم جهان است. ما این کار را انجام دهند! ما در حال انجام این کار! آن را انجام داده است. ما آن را انجام داد. تبریک می گویم!”

در روز شنبه سابق UFC ورزشکار پروزن و بسیار سبک وزن و قهرمان دیگر استفاده می شود Instagram پست به یاد هموطنان خود را به “ماندن هوشیار با ما قرنطینه تلاش است.” با اشاره به یک قطره در آن زمان در روزانه موارد covid-19, McGregor هشدار داد در برابر وسوسه “و بازگشت به زندگی عادی ما زندگی دوباره” مبادا مردم “را اجرا خطر رفتن در اطراف در محافل با این اعداد را تا زمانی که آنها ضربه سنبله ما پس از آن نمی تواند باشد.”

مک گرگور درخواست سهشنبه یک روز پس از, انگلیسی, قهرمان بوکس سنگین وزن تایسون خشم نوشته شده خود را Instagram تصویری تشویق هموطنان خود را به “ماندن در خانه.”

“اجازه دهید به مبارزه با این ویروس هم به عنوان یک ملت به عنوان یک خانواده به عنوان یک تیم و انجام بهترین ما می توانیم برای کمک به دیگران نمی توانید ویروس” خشم گفت.

تورنت ورزشی-رویداد تعویق مربوط به کروناویروس که رشد سهشنبه با توکیو المپیک تابستانی نیز شامل خشم را سه گانه مرحله نهایی مسابقات در برابر دئوتای وایلدر. در اصل مجموعه ای برای جولای 18 وایلدر پس از اعمال یک مسابقه برگشت بند پس از دست دادن خود را به خشم در ماه گذشته این جفت ارز سوم عنوان تقلا خواهد شد به احتمال زیاد برگزار مدتی در پاییز (هر ESPN).

در حالی که UFC رئیس دانا سفید جستجو برای یک محل به مرحله یک مارس 18 کارت شامل یک مقدار پیش بینی سبک عنوان کشمکش بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن McGregor ندارد مبارزه به انتظارنشسته بودند. دوبلین مادری که زدم سبک وزن Donald Cerrone در فقط 40 ثانیه در ماه ژانویه گفت: به تازگی او انتظار دارد که “در هشت ضلعی دوباره به زودی” اما در حال حاضر او چشم خود را بر روی داخلی و رویدادهای جهانی فراتر از جهان ورزش های رزمی.

در مورد تماس خود را برای یک “true مستند” مک گرگور گفت: “این روش ها دقیق است و باید کار در چین و هنگ کنگ است.”

“ایرلند ما باید این” او ادامه داد. “نه تنها ما باید از این فرمول ما آن را جلوتر از زمان. اجازه دهید به ایرلند. بیایید به بقیه جهان است. قفل کردن ایران. با هم ایستاده ایم. خدا همه ما را برکت دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de