کنگره بلند پروازانه ترین تلاش برای تقویت اتحادیه های کارگری در سال تنظیم شده است برای یک خانه در رای گیری هفته آینده

“این جاه طلبانه ترین کار قانون اصلاحات برای رسیدن به کف خانه در یک زمان بسیار طولانی” گفت: شارون, بلوک, مدیر اجرایی کار و Worklife برنامه در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و عضو سابق ملی روابط کار هیئت مدیره. “من فکر می کنم آن را واقعا مهم است.”

این لایحه آدرس چه دموکرات اتحادیه سازمان و نیروی کار طرفداران می گویند در حال نقاط ضعف اساسی ایالات متحده آمریکا قانون کار. جمهوریخواهان استدلال کرده اند به شدت در برابر آن گفت که آن را ساییده شدن کارگر حریم خصوصی و تقویت اتحادیه های قدرت.

این لایحه ایجاد جریمه برای کارفرمایان که نقض فدرال قانون کار توسط نزنی در برابر کارگران که در حال تلاش برای داشتن اتحادیه. در حال حاضر هیچ گونه مجازات وجود داشته باشد. اقتصاددانان و قانون کارشناسان می گویند که این به این معنی که شرکت های چند بازدارنده برای شکستن قانون است. حدود 40 درصد از شرکت هایی که کارگران رای به داشتن اتحادیه هستند به اتهام نقض قانون فدرال در طول مبارزات اتحادیه با توجه به فدرال اطلاعات به دست آمده به سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی.

اما این لایحه به ملی روابط کار هیئت مدیره که اجرا فدرال قانون کار جدید برق به شرکت را مجبور به پرداخت تا $50,000 در نقض. این امر همچنین جایزه کارگران برای جبران خسارت آنها تجربه زمانی که آنها انتقام در برابر نه فقط پرداخت به عنوان آنها در حال حاضر به عنوان.

این لایحه همچنین وزن در بحث از چه کسی به عنوان یک پیمانکار یا کارمند. مطالعات در طول 30 سال گذشته برآورد کرده اند که صدها هزار نفر را به میلیون ها نفر از کارگران misclassified به عنوان پیمانکاران زمانی که آنها باید کارکنان یک مسئله تبدیل شده است که موضوع بحث شدید آبی در ایالات مانند کالیفرنیا.

این لایحه را تغییر دهید که واجد شرایط به عنوان یک کارمند در مقابل پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل اما این تغییر اعمال می شود تنها به کارگران به دنبال سازماندهی و یا پیوستن به یک اتحادیه. این حرکت به طور خاص می تواند به طور بالقوه راه را برای فرفره کارگران در شرکت هایی مانند Lyft بارگذاری و DoorDash به سازماندهی با اتحادیه های کارگری اگر آنها یافت می شود برای دیدار با بیل تعریف جدید برای کارکنان.

این لایحه همچنین مانع از کارفرمایان از به طور دائم جایگزین اعتصاب و اجازه می دهد تا کارگران به خصوصی پرونده های حقوقی برای نقض ملی روابط کار عمل می کنند.

این لایحه همچنین تضعیف راست-به-کار تصویب قوانین در عمدتا قرمز متحده است. در حال حاضر بسیاری از کارکنان در راست-به-کار متحده مجبور به پرداخت هزینه های اتحادیه به نمایندگی از اتحادیه. این لایحه را تغییر دهید که با اجازه دادن به اتحادیه های کارگری به نیروی کارگران در شرکت هایی که اتحادیه های کارگری به پرداخت هزینه های اتحادیه.

این لایحه کشیده تیز مخالفان از کسب و کار و صنعت گروه صدها نفر از آن ملحق شده اند نیروهای خود را برای لابی در برابر آن گفت: این تهدید می تواند کسب و کارهای کوچک محدود کردن فرصت های شغلی برای فرفره کارگران, و آن را سخت تر برای کسب و کار برای دریافت مشاوره حقوقی در قانون کار است. این گروه تشکیل شده به مخالفت با این لایحه ائتلاف دموکراتیک محل کار نیز با اشاره به ارائه است که نیاز به کارفرمایان برای ارائه یک لیست از کارکنان خود را از جمله مشاغل, تغییر, اطلاعات, شماره تلفن و آدرس اتحادیه های رهبری به عنوان یک NLRB-تحریم انتخابات به اتمام برسد.

“ما در حال گرفتن این بسیار جدی و با توجه به این زنده آتش ورزش گفت:” گلن اسپنسر ارشد معاون رئیس جمهور ایالات متحده در اتاق بازرگانی که مخالف این لایحه است. “ما فکر می کنم این امر می تواند یک تهدید وجودی برای جامعه کسب و کار. … ارائه و پس از ارائه این لایحه به طور کامل انباشته در برابر کارفرمایان و ما فکر می کنیم, کارگران بیش از حد.”

اسپنسر گفت که این لایحه را حرکت به نیاز کارفرمایان به نوبه خود بیش از خود کارکنان اطلاعات است به خصوص در مورد.

این لایحه به تصویب کار کمیته در سپتامبر اما در انتظار قرار داده شد و تا اوایل ژانویه زمانی که 76 دموکراتیک اعضای مجلس با ارسال نامه ای به خانه رهبران از جمله سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) اصرار آنها را به این لایحه برای رای دادن. این نامه را امضا کنندگان شامل دانشجوی سال اول مجلس که بدبختانه قرمز ولسوالی در سال 2018 بود تشکر. Jared طلایی (D-مین) و تشکر. حداکثر افزایش یافت (D-n. y.); دیرینه اعضای خانه مانند تیم رایان (D-اوهایو); و اعضای حزبی مترقی مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و Ayanna Pressley (D-جرم).

“اگر ما آن را تصویب و آن را به معنی [آمریکایی ها] بسیار بیشتر خواهد بود به احتمال زیاد برای پیوستن به اتحادیه اروپا” گفت: Rep. Robert C. “بابی” اسکات (D-Va.), رئیس کمیته مجلس در آموزش و پرورش و نیروی کار. “در حال حاضر تنها 10 درصد در اتحادیه های کارگری. که در درجه اول به دلیل مشکل وجود دارد که به تشکیل یک اتحادیه. مقدار زیادی از آن به دلیل عدم بازدارندگی از ناعادلانه شیوه کار.”

رای گیری برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

جمهوریخواهان که بانیان این لایحه مظنونان حمله به دانشگاه جف ون درو و Christopher H. Smith, هر دو از نیوجرسی و تشکر. برایان Fitzpatrick (R-Pa.), نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این لایحه دارای 218 حامیان — دقیق تعداد رای مورد نیاز برای تصویب یک لایحه در مجلس. اما بعید است به تصویب در ایران-کنترل سنا. کارکنان بهداشت ، لامار الکساندر (R-Tenn.), رئیس کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی گفت: در بیانیه ای که کمیته خواهد بود با توجه به قوانین این جلسه.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>