کنگره اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری برای اولین بار در 231-تاریخچه

برای اولین بار در تاریخ آمریکا, مجلس نمایندگان اجازه خواهد داد که اعضای آن به رای دادن از راه دور به واشنگتن قانونگذاران مبارزه به دنبال قانونی وظایف در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعضای کنگره رای دادند تا حد زیادی در امتداد خط حزب در روز جمعه اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری برای همه رول-تماس با آرا و اجازه می دهد تا اعضای عملا شرکت در جلسات کمیته.

تاریخ ساخت تغییر شرح زیر است هفته بحث در میان جمهوری خواهان و دموکرات ها بیش از امداد رسانی شد.

آن را نیز می شکند از بدن 231-سال قوانین نیاز به اعضای حضور فیزیکی برای رای دادن با Covid-19 بحران بهداشت عمومی در نهایت پایان دادن به تمرین.

با توجه به قوانین “هیچ عضو باید رای در هر سوال در هر مورد که در آن او در حال حاضر زمانی که سوال قرار داده بود.”

یک 217-189 رای در نظر گرفته شده به عنوان یک راه حل موقت از طریق این مدت از شرایط اضطراری می تواند باز کردن درب به صورت مجازی رای گیری. در حال حاضر اعضای باید شناسایی افرادی که از لحاظ جسمی رای خود را.

در سراسر کشور, دولت ها و سیستم های دادگاه — از جمله دادگاه عالی ایالات متحده — نیز شروع جلسات مجازی در پی این بیماری همه گیر.

از کف در جمعه رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer مطمئن باشید که این قانون تغییر خواهد “نه اساسا تغییر ماهیت از خانه و یا چگونه آن را عمل” و رد این ایده آن را یک “سنت خطرناک” اما ایجاد یک “حس مشترک راه حل به یک بحران بی سابقه ای که خواسته های ما ابتکار و خلاقیت و سازگاری به عنوان یک نهاد”.


آمریکا خواستار همکاران خود را برای بازگشت به کنگره انعکاس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار قانونگذاران به رزومه, کسب و کار به عنوان معمول است.

رهبر اقلیت و سرسخت تهمت متحد کوین مک کارتی روز جمعه به خبرنگاران گفته است که این کشور بنیانگذاران “خواهد بود شرمنده” توسط حکومت موقت تغییر در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در هر چند بسیاری از تغییرات مشابهی را دنبال اقدامات ایمنی در محل وزارت خارجه برگزار شد در مجلس سنا از جمله ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>