سردرگمی مانت بیش از چین شمارش روش به عنوان coronavirus شماره نوسان شدید

هوبئی مقامات باید تغییر معیارهای خود را برای شمارش موارد دو بار در هفته گذشته. زودتر تغییر که بین المللی محققان تحسین منجر به ناگهانی سنبله در مورد اعداد در فوریه. 12. و آخرین تغییر ششمین بار است که ملی دستورالعمل ویرایش شده اند پس Jan. 15 ایجاد شده یک شبه کاهش در موارد جدید از 1,693 به 349.

جاناتان بخوانید متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه لنکستر انگلستان گفت: در مورد تعاریف گاهی اوقات نیاز به ویرایش به مقامات آمدن به مقابله با چگونه یک پاتوژن رمان خود را آشکار.

“که گفت:, آن را بسیار سودمند برای مقاصد نظارت به تغییر چگونه شما تعریف یک مورد بیش از حد اغلب,” او گفت:.

آخرین تناقض — که تحت آن یک شهر به نظر میرسد که موارد بیشتر از کل در استان — ظاهرا به وجود آمد به دلیل هوبئی استان کسر موارد که تایید نشده از طریق آزمون های ژنتیکی از مجموع گزارش شماره پرونده که شامل تمام تشخیص های ساخته شده توسط پزشکان با استفاده از روش های دیگر است.

در بهترین حالت ثابت تغییرات نا امید از دانشمندان است. در بدترین حالت آنها را مطرح سوء ظن.

“Sloppiness از تقلب مورد # به سطح مسخره” اریک Feigl-دینگ یک دانشمند مدعو در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: در توییتر.

هیچ تفنگ سیگار کشیدن نشان می دهد که مقامات چینی ساخت اعداد — حداقل از اواخر ماه ژانویه است. اما بسیاری از محققان می گویند آمار رسمی احتمالا دست کم گرفتن اعداد حقیقی به دلیل محدود تست ظرفیت و شيوع موارد خفیف و یا بدون علائم است. همین دلیل است که داشتن مورد شماره های جمع آوری شده با روش سازگار خواهد کمک دانشمندان نمودار کلی خطوط اگر نه دقیق ارزش چگونه این بیماری همه گیر در حال وقوع است.

هنگامی که موارد مشخصی در فوریه. 12 که مصادف با حزب کمونیست چین نامگذاری چند مقامات جدید را برای نظارت و ووهان هوبئی استان, چینی, ناظران سیاسی پیش بینی کرد که این حرکت مجاز رژیم جدید به پاک کردن تخته سنگ پاک می شود و قادر به نشان دادن پیشرفت. که پیش بینی شده است تا حد زیادی متحمل شده اند.

حزب رئیس ووهان وانگ Zhonglin است دستور سراسر شهر بود رفت و برگشت برای پیدا کردن همه موارد باقی مانده از coronavirus عفونت به طوری که این شهر را “پایه” آمار برای کار با. در همان زمان او به صدور هشدار به محلی حزب کادر: اگر یک مورد بود که در خانواده او گفت که منطقه را وزیر خواهد بود پاسخگو باشند.

سیاست کنار محدودیت های ذاتی در علمی مدلسازی همچنین چالش برای coronavirus دفعات مشاهده شده است.

Covid-19 مرگ و میر در حدود 2 درصد با توجه به مقدماتی اعداد. اما این رقم می تواند اریب در راه های متعدد گفت: Caitlin رودخانه ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. آن را اغلب دشوار است برای تعیین اینکه آیا coronavirus شد مرکزی علت مرگ یا نویسندگان. همراه با موارد پزشکان هنوز نمی دانند که در مورد وجود دارد همچنین به تازگی آلوده بیماران که بقا نامشخص باقی مانده است. نرخ مرگ و میر به طور قابل توجهی متفاوت در سراسر جمعیتی.

در حالی که مقامات بهداشت عمومی در حال انتشار اولیه پزشکی اطلاعات دانشمندان در سراسر جهان نیز پدیده هنگامی آشکار شد بیش از منابع ثانویه و انتشار مطالعات بر اساس آن. رودخانه گفت: این منابع مفید برای کارشناسان اما هشدار داد آنها می تواند گیج کننده به صورت عمومی است که نمی داند که چگونه به تفسیر ادبیات.

دانستن شدت بیماری بسیار مهم است برای مدل سازی که ممکن است مرگ و چه جمعیتی به احتمال زیاد برای یک بار سیستم بهداشت و درمان. در حال حاضر سعید جان آلن Paulos یک استاد ریاضیات در دانشگاه وجود دارد ذاتی سطح عدم قطعیت در اطراف coronavirus آمار و ارقام.

این شماره ها “مبهم و نامشخص است.” “ما نمی دانیم و برای هم بودن ما نیاز به گرفتن هر چه اقدامات احتیاطی ممکن است کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de