تایید ایالات متحده covid-19 تلفات می رسد 20,000 بالاترین در جهان

اداره فدرال زندانها مدیر مایکل کروجل روز جمعه در دفاع از خود آژانس پاسخ به کروناویروس همه گیر در میان انتقاد از اصلاحات کارگران زندانی و حقوق مدنی وکلای که انفعال مقامات ایجاد می شود این ویروس به چرک در زندان است.

“من فکر نمی کنم کسی آماده بود برای این covid بنابراین ما در حال برخورد با آن را فقط به عنوان به خوبی به عنوان هر کس دیگری و من می خواهم با افتخار می گویند که ما در حال انجام بسیار خوب” کروجل گفت: در مصاحبه با سی ان ان اول خود را با یک ملی, اخبار خروجی از همه گیری آغاز شد.

پس از همه گیر رسیده, ایالات متحده نه زندانیان فدرال اند و از coronavirus با توجه به BOP از جمله شش در اوکدیل زندان در روستایی لوئیزیانا شیوع این کانون در زندان فدرال سیستم. به عنوان جمعه 318 زندانیان فدرال و 163 اصلاحات کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به BOP.

زندانیان و اصلاحات ماموران گزارش داده اند که کمبود ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی و می گویند که آنها همچنان به کار و خدمت در تنگ و شرایط غیر بهداشتی با وجود دستورالعمل از این کشور مقامات بهداشتی به عمل اجتماعی فاصله همانطور که واشنگتن پست گزارش کرده است.

کروجل حرفه ای, زندان, کارگر منصوب شد منجر به BOP در فوریه. 25 و دریافت اولین جلسه این ویروس در دو روز بعد با توجه به سی ان ان.

“این کاملا قریب به اتفاق یک یا دو هفته به این کار دانستن است که ما باید به مقابله با چیزی شبیه به این,” او گفت:.

کروجل مشخص شده مجموعه ای از مراحل BOP گرفته شده برای محافظت از زندانیان و کارکنان در آن 122 امکانات از جمله پایان دادن به ملاقاتها از خانواده ها و وکلای quarantining جدید زندانیان و بستن زندانیان در سلول های خود را برای دو هفته. مقامات زندان نیز آغاز شده و در هفته گذشته برای آزادی زندانیان آسیب پذیر, اولیه, او گفت:.

“این آسان به نقد آن نقاط داغ اما ما کنترل نیست که” کروجل گفت. “ما تنها می تواند به کنترل مردم در درون ما نهاد و ما با قرار دادن همه چیز در جای خود برای انجام این کار است.”

“من درک می کنم انتقاد از زمان در آن” او افزود: “اما این که من اعتقاد دارم که تجربه در زندانها در حال اجرا — و ما می دانیم که جامعه ما, ما می دانیم آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد و زمان مناسب برای انجام آن است که نقش بزرگی در تصمیم گیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de