محل سکونت و ساختمان مناسب برای سی را کینگمن پارک

بنیامین C Tankersley برای واشنگتن پست

1603 Isherwood در شمال شرق واشنگتن کینگمن پارک محله به عنوان چهار آپارتمانهای برای فروش $600,000 دلار 740,000.

Isherwood بین خیابان 16 و 17 خیابان ترکیبی از قدیم و جدید در شمال شرق واشنگتن کینگمن پارک محله. تعدادی از ساختمان ها در هر دو طرف خیابان دو طبقه چهار-واحد سازه های آجری رنگ در فام های سبز کم رنگ و نور خاکستری زغال چوب زرد و ماهی قزل آلا. آنها یک محور جلو درب با دو پنجره در هر طرف و یک ردیف از پنج پنجره در طبقه دوم.

برخی مانند چهار-واحد مشاع در 1603 Isherwood شده اند بازسازی شده در یک سبک معاصر است که با این نسخهها کار به خوبی بصری با ساختمان های قدیمی تر. در سال 1603 Isherwood نما آجر با رنگ آمیزی سفید و مربوط با بزرگ سیاه و سفید قاب پنجره. درب جلو شیشه ای با یک لیمو زرد مرز.

[64 آپارتمانهای نزدیک قلب Leesburg, Va.]

این ساختمان در سال 1603 دارای چهار واحد در چهار سطح با یک واحد در هر سطح. سطح بالا و سطح پایین تر (زیر سطح ورود) هستند به وضوح قابل مشاهده از خیابان و در مقابل از خانه. تمام واحد ها دارای دو اتاق خواب و دو نفر نیز دن. هر واحد دارای پشت و جلو پنجره. این واحد در طبقه بالا می آید با یک باریک فضای در فضای باز رو به خیابان. داخل راهرو ها سنگ فرش شده در زغال چوب دیوار به دیوار فرش.

فواره نزول: ورود به مبله, مدل خانه, واحد 2 باز می شود به یک بزرگ باز طرح منطقه زندگی می کنند. دور میز ناهار خوری و شش صندلی در یک گوشه. آشپزخانه است و در یکی دیگر از گوشه سینه توسط یک جزیره بزرگ با چهار مدفوع. نور طبیعی هرچه در طریق پنج پنجره رو به خیابان.

دو اتاق خواب با حمام امیدوارند suite, و پیاده روی در گنجه بزرگ هستند ، یک راهرو جدا آنها را افزایش حریم خصوصی. پیاده روی در جعبه باید جیب درب. یک گنجه لباس های شسته شده, با انباشته واشر و خشک کن و پودر اتاق در حال کردن سالن.

کاتلین Eder, معاون رئیس جمهور با قطب نما املاک و مستغلات است که دست زدن به فروش گفت: یک عکس از اتاق پودر باعث جزئی احساس در او Instagram سایت.

“شما انتظار چیزی بیشتر چشمگیر برای دریافت ترافیک بیشتر اما سادگی و ظرافت از این اتاق کوچک بود واقعا قدردانی بینندگان” او گفت:. مستطیل سرامیک سفید فواره سینک ساخته شده است به یک سنگ مرمر سفید غرور است که گسترش دیوار به دیوار. یک دایره آینه آویزان در بالای آن است.

این واحد دارای یک درب عقب در انتهای راهرو بین اتاق های خواب که منجر به پشت ساختمان و پارکینگ.

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

آشپزخانه فولاد ضد زنگ KitchenAid لوازم Calacatta طلا کوارتز شمارنده Westin خاکستر کابینت یک فولاد ضد زنگ سینک با یک pull-down شیر و طراح چراغ های آویز.

یک ملک مشاع ساختمان در سایت تخریب شده بود توسط آتش در ژوئن 2014 و ملک بود خالی برای چندین سال Eder گفت. “پس ما بازسازی خانه,” او گفت: “همسایه ها آمده اند به می گویند که چگونه خوشحال هستند که یک ساختار جدید است در نهایت وجود دارد.”

[یک دسته تازه از خانه در کلارکسبرگ, Md.]

در این نزدیکی هست: Kingman پارک نه چندان دور از کاپیتول هیل به غرب ایالات متحده باغ ملی به سمت شمال و Anacostia رودخانه به شرق است. Kingman و میراث سلیمان در Anacostia رودخانه را می توان با Benning جاده NE و مسیرهای پیاده روی. بازدید کنندگان می توانید به پیک نیک, ماهی, قایق پیاده روی دوچرخه سواری و پیاده روی سگ. لینکلن پارک شرق پایتخت ایالات متحده است که هفت هکتار پارک ملی با مجسمه یادبود تجلیل رئیس جمهور آبراهام لینکلن و مری مک لئود بتون این فعال حقوق مدنی و مربی.

مقصد نشانه های خیابانی پراکنده در مورد محله. در اطراف گوشه از 1603 Isherwood دو: “H St اطلس منطقه 0.5” و “اتحادیه Sta و مترو 1.7.”

این محله دارای یک دانش سطحی از خرده فروشی. خرید و ناهار خوری گزینه های فراوان در امتداد خیابان H راهرو و در کاپیتول هیل. شرقی بازار حدود نیم ساعت پیاده روی است.

مدارس: خیش ابتدایی الیوت-Hine, Middle, Eastern بالا است.

حمل و نقل: ورزشگاه-اسلحه خانه, در, نارنجی, نقره ای و آبی, خطوط, نزدیکترین ایستگاه مترو. آن را هفت در است قفسه های دوچرخه و دوچرخه-به اشتراک گذاری ایستگاه. عمده ترافیک دالان شامل Benning جاده شرق کاپیتول خیابان و 15 خیابان NE. Metrobus است راه که خدمت 14 و D خیابان NE.

1603 Isherwood سنت NE واشنگتن این چهار سطح مشاع ساختمان — از جمله سطح پایین تر — دارای چهار خوابگاه های فروش برای $600,000 دلار 740,000. سازنده: RLP گروه سرمایه گذاری امکانات: طبقه از هفت اینچ گسترده نور بلوط. آشپزخانه فولاد ضد زنگ KitchenAid لوازم Calacatta طلا کوارتز شمارنده Westin خاکستر کابینت یک فولاد ضد زنگ سینک با یک pull-down شیر و طراح چراغ های آویز. حمام و سرویس بهداشتی باید Calacatta طلا شمارنده شاکر سبک, سفید, کابینت فواره سینک و وسایل و دره هادسون نور لامپ. انباشته واشر و خشک کن ها توسط جنرال الکتریک. سه واحد بالاتر از سطح پایین تر از دریافت یک فضای پارکینگ در هر. اتاق خواب/حمام و سرویس بهداشتی: 2 و 2 به همراه دن / 3 قطعه مربع: 1,385 به 1,525 انجمن محل سکونت هزینه: 185 دلار به $194 یک ماه تماس با ما: دیدن مدل تنها با وقت قبلی. کاتلین Eder در 202-302-4863 یا 1603Isherwood.com
.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>