کونکاکاف به جام جهانی احتمالا تحت تغییرات

احتمال از مسابقات بین المللی از هر نوع در ماه سپتامبر است “بسیار بالا” گفت: ویکتور Montagliani رئیس کونکاکاف که حاکم بر ورزش در آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب.

فیفا, فوتبال, جهانی حاکم بر بدن به تازگی با تشکیل یک گروه کاری برای نگاه به تغییر بین المللی ویندوز برای مسابقات مقدماتی جام جهانی و سایر مسابقات است.

Montagliani به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی که کونکاکاف است که به دنبال به “امکانات و احتمالات اگر این تقویم در حال رفتن به تغییر چگونه از آن است که رفتن به تغییر دهید و, چگونه آن را تحت تاثیر قرار فرمت انتخابی جام جهانی که در احتمال اتفاق خواهد افتاد. ما باید بیشتر از پاسخ به سوالات چرا که ما فقط نمی دانم آنچه که خواهد بود.”

تحت دستورالعمل های جاری در این منطقه شش تیم بالاترین رتبه توسط فیفا میله میله به بازی یکی دیگر از خانه و در مجموع 10 مسابقات هر کدام بین این سپتامبر و ژوئن 2021.

سه را کسب اتوماتیک اسکله به جام جهانی 2022 در قطر و یک چهارم خواهد وارد حذفی مقابل برنده یک ردیف دوم رقابت های منطقه ای در سقوط 2021. که از بازماندگان خواهد پیشبرد بین المللی حذفی در زمستان 2022.

جام جهانی برگزار خواهد شد تا در ماه نوامبر و دسامبر 2022 به دلیل ظالمانه گرما در قطر در تابستان. هنوز Montagliani گفت: تقویم مسائل “ستون تا در آستان ما. ما ممکن است برای نگاهی مجدد چه این به نظر می رسد. این که آیا آن یک [شش ضلعی] و یا برخی دیگر شکل است که بخشی از یک بچه بلوک, مجموعه, من نمی دانم. ما فقط نمی دانم که این چه چیزی است که به مانند تا زمانی که ما می دانیم آنچه را که [جام] تقویم است که به مانند و چگونه این تقویم متناسب به کل اکوسیستم است.”

اگر چه مقدماتی جام جهانی قابل رویت ترین رقابت “ما باید برای درمان تمام کودکان ما به همان اندازه” Montagliani گفت. “… مسئولیت من این است که برای همه 41 [عضو سازمان ملل]. اگر این فرمت نیاز به تغییر آن نیاز به تغییر است.”

کونکاکاف نیز باید برنامه ریزی مجدد مقدماتی برای 2021 جام طلا و آخرین مرحله از مراسم تحلیف ملل لیگ که در نیمه نهایی, سوم, محل بازی و نهایی شد به برگزار شده است ژوئن 4-7 در سه تگزاس سالن و خدمت به عنوان آخرین tuneups قبل از جام جهانی.

اخیر لغو متوقف شده روند نامگذاری این تیم در آن مسابقات مقدماتی. مکزیک, کاستاریکا, ایالات متحده هندوراس و جامائیکا خاصی هستند. کانادا سنجاق آن نازک امید سبقت السالوادور در بازی دوستانه در ماه مارس برابر ترینیداد و توباگو است.

بدون بازی ها در ماه های مارس و ژوئن در کانادا متولد شده Montagliani گفت: وجود یک “کمی از یک تمامیت موضوع” در قفل در زمان شش تیم.

قبل از کونکاکاف می توانید شروع به فکر کردن در مورد مسابقات بین المللی و داخلی لیگ باید رزومه. حتی اگر برخی از راه اندازی مجدد لیگ در ماه اوت Montagliani گفت: “آیا این واقع بینانه و عادلانه برای شروع به فراخوانی بازیکنان در دو تا سه هفته پس از آنها در حال پشت در با باشگاه خود را” به بازی در ماه سپتامبر ؟

زمانی که بازی های بین المللی انجام رزومه او گفت: “احتمال اول مسابقات بدون طرفداران است که احتمالا بالا است. … این غیر واقعی به فکر می کنم شما دریافت پرچم سبز و ناگهان ما همه عجله به عرصه تماشای مسابقات و یا کنسرت.”

سفر نیز مطرح خواهد شد موانع برای رقابت های بین المللی به دلیل برخی از کشورها را بهتر شرایط بهداشتی بیش از دیگران است. سفر در سراسر مرزهای Montagliani گفت: احتمالا آخرین چیزی که برای به دست آوردن ترخیص کالا از گمرک.

“همه ما می خواهیم آن را به فردا شروع,” او گفت:. “اما واقعیت این است که ما باید محتاطانه در اینجا و درک مهم ترین چیز این است که سلامت شهروندان ما. ما باید واقع بینانه در نظر هنگامی که [فوتبال] خواهد آمد و آن را تنها زمانی که مقامات بهداشتی می گویند ما در موقعیت به آن را به عقب می آیند.”

همچنین Montagliani گفت: رای گیری برای انتخاب 2023 جام جهانی زنان محل در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن ممکن است در ماه سپتامبر. نامزدها هستند پیشنهاد مشترک استرالیا و نیوزیلند; ژاپن; برزیل و کلمبیا. (Montagliani عضو فیفا شورای.)

Montagliani اضافه شده که کونکاکاف است که “نظارت است که وضعیت” در نیکاراگوئه که در آن لیگ برتر یکی از چهار در جهان است که نه تعطیل. “این کمی ناامید کننده است.” “این یک بیت از یک خراشنده به صداقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net