شرکت در پاسخ به کروناویروس تهدید جهانی محل کار

آی بی ام “داشتن کارکنان ما کار از خانه که در آن توصیه می شود و تصمیم گیری در شرکت ما در جلسات بزرگ و نمايشگاه بر اساس منحصر به فرد” سخنگوی شرکت لوری فریدمن گفت: در یک ایمیل. او گفت: این حرکت موقت بود و که آن را “بیش از حد زودرس برای ما به بحث در مورد در نظر گرفتن گسترده تر سیاست در این زمان است.”

این شرکت همچنین محدود کردن سفر به برخی از مکان ها و لغو آن در شخص و شرکت در کنفرانس RSA در امنیت سایبر در سان فرانسیسکو در این هفته.

به عنوان نگرانی های رشد بیش از گسترش جدید کروناویروس که باعث می شود یک بیماری تنفسی به نام covid-19 شرکت های دیگر شدت خود را به اقدامات احتیاطی.

گلدمن ساکس گفت: آن را محدود کرده است کسب و کار سفر به کره جنوبی و همچنین به لومباردی و ونتو مناطق ایتالیا و خواسته است که غیر ضروری کسب و کار سفر به سایر نقاط ایتالیا و آسیا بود به تعویق افتاد. علاوه بر سرزمین اصلی چین “همه کارکنان است که باید در سفر به کره جنوبی و یا نهفته مناطق در ایتالیا و یا شده اند که در تماس نزدیک با افرادی که به این مناطق نیاز به باقی می ماند از کار به مدت حداقل 14 روز” این شرکت اعلام کرد.

PwC درخواست کارکنان به تسلیم یا انصراف از سفر به ژاپن و تشویق آنها به استفاده از شرکت 1000 دلار سالانه پشتیبان گیری کودک-مراقبت سود در مورد مدرسه و یا مهد تعطیلی.

زیمنس گفت: آن را “ضروری و توصیه[s]” کارکنان به جای غیر ضروری سفر به مناطق آسیب دیده با تماس تلفنی یا ویدئو کنفرانس و کوکا کولا گفت: این خواسته کارگران دفتر در چین, سنگاپور, کره جنوبی و ایتالیا برای کار از خانه.

مجازی ارز Coinbase حتی قرار دادن آن برنامه عمل تا آنلاین ترسیم آنچه را که “ماشه” را به درخواست کارکنان برای کار از خانه افزایش تمیز کردن دفتر برنامه و یا شروع یک بازدید کننده سلامت-برنامه غربالگری. “ما امیدواریم که برای کمک به شرکت های دیگر که در حال تلاش برای حرکت به این وضعیت و برای تشویق یک آرامش منطقی رویکرد” گفت: فیلیپ مارتین ارشد شرکت افسر امنیتی اطلاعات در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

طی هفته گذشته گفت: Howard Mavity که دارای تخصص در ایمنی و فاجعه مدیریت در قانون شرکت فیشر فیلیپس ده ها تن از کسب و کار تماس شرکت خود را با سوالات. “آنها در حال حاضر درخواست شده است برای سیاست ها و روش های به جای یک مشاوره,” او گفت:.

“بسیاری از کارفرمایان نمی توانید اجازه دهید همه telework,” Mavity اضافه شده است. “چه چیزی شما را اگر شما در ساخت خرده فروشی و یا هتل؟”

بیشتر شرکت ها نیز پرش کنفرانس ها و رویدادهای مهم شرکت. Facebook کرد و گفت: آن را لغو سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان F8 و سونی سرگرمی های تعاملی و Facebook بازی لغو شد حضور در این بازی در کنفرانس توسعه دهندگان در ماه مارس است. نرم افزار شرکت روز کاری لغو سالانه داخلی فروش نشست که قرار بود به منظور جلب 3,000 مردم و میزبانی یک “تجربه مجازی” به جای یک سخنگوی این شرکت گفت: CNBC.

در حالی که بسیاری از حرفه ای, محل کار و محیط های اداری ممکن است تا به حال از راه دور مقدمات کار برای کارکنان و مجهز به لپ تاپ و گوشی های هوشمند و ویدئو کنفرانس ابزار و منابع انسانی و کارشناسان می گویند بسیاری از دیگران را به چالش اگر آنها را مجبور به پیاده سازی کنترل از راه دور کار بر روی یک سطح گسترده. ایالات متحده به داده های سرشماری نشان می دهد که کمتر از 5 درصد از کارگران که نه خود اشتغالی از خانه کار حداقل نیمی از زمان.

“آیا آنها می دانند که چگونه به استفاده از ویدئو کنفرانس? می توانید آنها را به اشتراک گذاری فایل ها از راه دور? آیا آنها می دانند که چگونه برای ایجاد یک گروه بحث و گفتگو با هم تیمی های خود را? اگر لپ تاپ خود را با شکست مواجه — وجود یک راهنما تعداد آنها می توانید تماس بگیرید و پرسید:” کیت لیستر رئیس جمهور, جهانی, محل کار, تجزیه و تحلیل ترافیک. “آنچه که شرکت ها باید انجام شود در حال حاضر تمرین است. شروع به فرستادن مردم به خانه شروع به آموزش آنها پروتکل.”

مارک Cenedella مدیر مشاغل سایت نردبان در حال برنامه ریزی برای انجام درست آن. پنجشنبه آینده او برنامه ریزی شده برای تمام 60 از نیویورک کارکنان به کار از راه دور در همان روز. “هیچ کس از آمدن به دفتر و ما در حال نگه داشتن همه ما به طور منظم در جلسات برنامه ریزی,” او گفت:. یکی از بزرگترین سکسکه او انتظار دارد که کارکنان خود را به سادگی مورد استفاده قرار گرفتن به داشتن چندین مانیتور کامپیوتر در میز خود را.

اما او نیز به رسمیت می شناسد و آن را نشان دهنده یک راه متفاوت از کار. “هستند بسیاری از فرضیات در مورد اینکه چگونه یک گروه از افراد با هم کار می کنند که شما هرگز در مورد بحث و هرگز نوشتن.”

روز سه شنبه مقامات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همراه با دیگر ادارات خواست کسب و کار به برنامه ریزی برای چگونه برای محدود کردن این ویروس را, تاثیر بالا بردن سوال در مورد برنامه ای برای کنترل از راه دور محل کار یا تعطیلی مدارس یا مهد کودک.

برخی از توجه داشته باشید که بسیاری از مدیران که در حال ساخت برنامه های احتمالی و یا تصمیم گیری خواهد شد مقابله با شیوع جهانی برای اولین بار. “سارس بود که در اوایل 2000s گفت:” برایان کرپپ ارشد تحقیقات گارتنر برای منابع انسانی عمل با اشاره به گسترش سندرم حاد تنفسی در سال 2003. هنگامی که شما فقط در درصد از افرادی که مدیران شرکت و مدیران آن را واقعا به تعداد کم.”

دیوید بارون یک استخدام وکیل با Cozen اوکانر در هوستون که با این نسخهها کار با کسب و کار گفت که بسیاری از شرکت ها در حال قرار دادن محدودیت های مسافرتی در محل اما چند در ایالات متحده در حال صحبت کردن در عین حال در مورد ترتیبات برای کار از راه دور. آنها اما بحث در مورد آنچه که آنها را انجام دهید اگر این ویروس را گسترش باعث گسترده غیبت مانند اجازه دادن به کارگران شیب به سال بعد زمان پرداخت کردن بانک.

او همچنین تماشای چگونه همه چیز در حال تغییر در زمان واقعی است. او کمک زیادی خودرو تامین کننده قطعات در کنار هم قرار coronavirus پاسخ طرح چهار شنبه زمانی که یک مدیر تا به حال به مرحله از این نشست به بحث با یک کارمند در بریتانیا که دریافت کرده بود و فقط یک coronavirus تشخیص است. “از چیزهایی که در آن یک یا دو هفته پیش آن را مانند یک جهان متفاوت است” بارون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im