ماهیگیری تجاری صنعت در سقوط آزاد به عنوان رستوران نزدیک مصرف کنندگان سرپا ایستادن کردن و عروق کراوات

او اجرا می شود باد شمال در نیو بدفورد, Mass., پیمانکاری با 74 کشتی های ماهیگیری و به کارگیری 125 نفر است. در کسب و کار 33 سال این شرکت به فروش می رساند در حدود 15 میلیون پوند از حلزون اسکالوپ و حدود 6 میلیون پوند از ahi تن در سال است.

در غیاب فروش Melanson در حال اجرا است 150,000 پوند از دریا حلزون اسکالوپ یک روز از طریق فردی تونل فریزر بانکی آنها را برای زمانی که همه گیر شده است. اما جریان نقدی است ، و او نگران است که هنگامی که زندگی به طور منظم رزومه اشباع از حلزون اسکالوپ معنی خواهد بود که تانک قیمت.

“ما می تواند بدیهی است که ما بگویید تامین کنندگان ما ترجیح می دهند اگر شما لازم نیست ماهی برای 30 روز آینده,” Melanson گفت. “اما من بسیار نگران و عصبی در مورد 28 و 29-سال کارکنان و خدمه ما ساخته شده است تا به تولید این مقدار. همه آنها زنده به چک چک.”

رمان coronavirus همه گیر را نابود کرده است تقاضا برای غذاهای دریایی در سراسر پیچیده ایالات متحده زنجیره تامین از اقلام لوکس مانند خرچنگ و خرچنگ به طور کلی مصرف در رستوران ها به مواد غذایی و کالاهای اساسی از منابع جهان را در مزارع پرورش ماهی.

در حال حاضر با رستوران ها بسته شده و بسیاری از ملت شیلات — در سراسر جغرافیا, گونه, انواع دنده و مدیریت — گزارش فروش اسلامپ به عنوان بالا که 95 درصد است.

قایق از هونولولو به خلیج لاشخور, Mass., در حال بسته کردگی زیر بشکهای با شیلات در اقیانوس اطلس اقیانوس آرام خلیج مکزیک و آلاسکا تحت تاثیر پرتاب هزاران نفر از ماهیگیران از کار و ویرانگر جوامع ساحلی.

و کسانی که در صنعت ماهیگیری می گویند که بخشی از آنها از 2 تریلیون دلار بسته امداد برای آمریکا کسب و کار و کارگران نمی کند به اندازه کافی به حساب ضرر و زیان وارده توسط 100 میلیارد دلار ایالات متحده در صنعت دریایی. بسته نجات allots 300 میلیون دلار برای اپراتورها دچار ضرر و زیان بیشتر از 35 درصد از جمله امرار معاش و تجاری و منشور شیلات و همچنین مزارع پرورش ماهی.

“ما در حال 80 درصد از جایی که ما نیاز به استراحت و حتی گفت:” پیتر Re اجرا می شود که فولی ماهی نسل چهارم شرکت دریایی نیز در نیو بدفورد.

او به فروش می رساند چیزهای که به ندرت باعث می شود آن را به فروشگاه های مواد غذایی, ریخت و پاش موارد برای رستوران ها و هتل های فانتزی, تفریحی و باشگاه های کشور: اورا شاه ماهی قزل آلا از نیوزیلند دوور تنها از کشور اسپانیا, تازه, Nova Scotia نوعی ماهی پهن و 20 نوع از صدف.

“ما زنده خواهد ماند ما خود ما ساختمان اگر چه بازنشستگی من شروع به نگاه متفاوت” Re گفت. “اما ماهیگیران همواره در سمت راست چاقو لبه.”

آنها در مواجهه با چالش های قبل از بلایای طبیعی بیش از حد بسیاری از ماهی ها به اندازه کافی نیست. این متفاوت است.

آمریکایی ها صرف بیش از دو برابر در غذاهای دریایی در رستوران ها به عنوان آنها را در خانه انجام دهید. و به عنوان رستوران در سراسر کشور بسته شده اند و یا تبدیل شده به طور انحصاری به بایگانی اطلاعات و تحویل یک منبع اصلی از غذاهای دریایی فروش پاک شده.

مصرف کنندگان ایالات متحده صرف حدود 102.2 میلیارد دلار محصولات شیلاتی در سال 2017. که در مجموع حدود 70 میلیارد دلار صرف شده در رستوران ها و دیگر مواد غذایی خدمات موسسات و حدود 33 میلیارد دلار شد, مواد غذایی و خرده فروشی برای مصرف خانگی. (سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت 2018 آمار و ارقام نیست شکستن مجموع فروش خدمات مواد غذایی و مواد غذایی.)

خرچنگ بالاترین ارزش شیلات — $684 میلیون دلار در سال 2018 با توجه به NOAA — دارای چهار با قیمت عمده فروشی در حال سقوط از 8 دلار به 10 دلار در پوند به دلار 2 با توجه به کیت دکر, مدیر اجرایی آبی برداشت یک شرکت ماهیگیری در نیو بدفورد.

فروش خرچنگ — دوم-بالاترین-ارزش غذاهای دریایی با فرود ارزش $645 میلیون دلار در سال 2018 — باید بشدت کاهش یافته است و دست و پا کردن رفت از $4 فروشی به 50 سنت. است که تقریبا وجود ندارد تقاضا برای ماهی یا صدف.

“وجود دارد تاثیر عمیقی بر پردازنده اما بیشتر به خصوص برای فردی ماهیگیران” دکر گفت. “آنها در حال رفتن به تلاش برای پایان می رسد دیدار پرداخت را در قایق خود را پرداخت خدمه خود را.”

گاوین گیبونز معاون ارتباطات ملی شیلات موسسه یک سازمان تجارت می گوید که فروش غذاهای دریایی برای رستوران ها پایین تر از 90 درصد است و اثرات رسیدن به مراتب فراتر از تجاری ماهیگیران به پردازنده های, توزیع کنندگان, خدمات مواد غذایی و خرده فروشان.

“مردان و زنان شاغل در دریا و کسانی که پرورش ماهی در شروع این سیستم پیچیده و کمک به آنها مهم است” گیبونز گفت. “ضروری است که کل زنجیره ارزش بود کمک کرد. به آن خوب به ماهی گرفتن اگر آن را فقط نشسته در حوض.”

برای بسیاری از بخش های صنایع غذایی, رستوران فروش ضرر و زیان شده اند تا حدی جبران موج عظیمی در فروش مواد غذایی. این است که در مورد غذاهای دریایی تا حدی به خاطر سلیقه مصرف کننده اما همچنین به این دلیل بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی کارآمد خود گوشت و غذاهای دریایی ارائه شده است.

جیمز Mullin, معاون رئيس جمهور از فروش اطلس Capes شیلات مستقر در کیپ می, N. J. گفت که فروشگاه های مواد غذایی خود را بسته اند شمارنده به صورت گوشت تازه و غذاهای دریایی. آنها کاهش می یابد تمام گوشت و غذاهای دریایی فروش به آماده موارد که نیاز به انتخاب و برش و توزین بسته بندی و تحویل به مشتری بیش از شمارنده.

او می گوید: فروشگاه های مواد غذایی است که ممکن است 20 تا 30 غذاهای دریایی تازه اقلام تحت شرایط عادی در حال برش است که به شاید 10. فروشگاه ها را کاهش ارائه خود را به رایج ترین مصرف غذاهای دریایی مانند پرورشی ماهی قزل آلا پرورشی تیلاپیا یک cod مورد و میگو Mullin گفت: در تلاش برای ساده کردن تهیه و به حداقل رساندن تحویل فرکانس.

“ما به عنوان خوانده شده در این روزنامه در مورد خرده فروشی کسب و کار پررونق” Mullin گفت: “و وجود حقیقتی که وجود دارد افزایش در تقاضا. اما به عنوان آگاهی از وضعیت اقتصادی dawns در مردم فروش به قیمت بالا غذاهای دریایی موارد ضعیف است. ما شاهد روند رفتن به سگ داغ است.”

به عنوان مصرف کنندگان و انبار و ذخیره کردن از ترس در مورد زنجیره تامین اختلال وجود داشته است, شیب افزایش در خرید و فروش برخی از پروتئین های حیوانی: تازه ترکیه فروش هستند 126 درصد از مارس 1, تازه, گوشت خوک است تا 101 درصد و گوشت گاو است که تا 95 درصد و مرغ است که تا 70 درصد به جمهوري اسلامي ايران است که جمع آوری داده های مواد غذایی.

رابرت Vanasse, مدیر اجرایی صرفه جویی در مصرف غذاهای دریایی یک صنعت گروه گفت که این صنایع در حال نامتناسب با بهره گیری تحت مراقبت عمل می کنند.

“در حالی که 300 میلیون دلار است که یک مقدار زیادی از پول زمانی که شما در نظر گرفتن تعداد تجاری ماهیگیران و کارکنان شیلات-کسب و کارهای مرتبط با آن را نمی خواهد به اندازه کافی” Vanasse گفت. “و آن را مقایسه نیست به $9.5 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای دام تخصص محصولات کشاورزی و دیگر بخش های سیستم غذایی.”

بدون بیشتر کمک Vanasse گفت: رکود درایو می تواند هزاران تجاری ماهیگیران بسیاری از آنها سوم یا نسل چهارم عملیات به ورشکستگی و منفی جوامع ساحلی در سراسر کشور است. New Bedford آمریکایی پورت توسط غذاهای دریایی ارزش در آورده $431 میلیون نفر در غذاهای دریایی در سال 2018 است.

این بیماری همه گیر است که یکی دیگر از ضربه ای بزرگ به صنعت غذاهای دریایی پس از جنگ تجارت که قطع به فروش آمریکا به چین و کشورهای دیگر به خصوص برای موارد با ارزش مانند خرچنگ, خرچنگ, حلزون اسکالوپ و وحشی آلاسکا ماهی قزل آلا.

در سال 2018 وجود دارد 12 میلیارد دلار تجارت بسته امداد برای کشاورزان به دنبال آن در سال 2019 با 16 میلیارد دلار بسته کمک های گسترده به برخی از تخصص محصولات مانند زغال اخته و بادام در علاوه بر این به ردیف محصولات لبنی و گوشت خوک. صنعت غذاهای دریایی کنار گذاشته شد از آن دو تجارت امداد بسته است.

مراقبت عمل اضافی را فراهم می کند از 14 میلیارد دلار برای ردیف محصولات گوشت و لبنیات و برخی از تخصص و محصولات کشاورزی آسیب دیده از جنگ تجارت, اما نه برای غذاهای دریایی.

گیبون های ملی شیلات موسسه گفت: تعدادی از شیلات آسیب دیده اند و مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

“مین [خرچنگ] مردمی بزرگ هستند مثال” گیبونز گفت: با استناد به یک کاهش چشمگیر در سخت پوستان فروش به چین است. “آنها شده ایم آن را بر روی چانه.”

در هونولولو این کشور در ششم-بالاترین-ارزش بندر بیش از 100 بندر 140 خط طولانی عروق بسته کردگی, با سه یا چهار و بیشتر به زودی در هر روز گفت: Eric Kingma مدیر اجرایی هاوایی Longline انجمن. این قایق گرفتن ماهی حق بیمه مانند bigeye و گیدر و همچنین اره ماهی و ماهی ماهی بیشتر از آن به فروش می رسد تازه به صنعت رستوران. Kingma گفت: سفرهای ماهیگیری برای این قایق هزینه $45,000 هر “قبل از ترک اسکله فقط برای شکستن حتی.”

“ما روزانه مقدار کاهش 80 درصد و هزینه های سفر بیش از فرود ارزش” او گفت:. “ما سعی کرده ایم به تغییر تقاضا به محلی خرده فروشی به مصرف کنندگان است.”

اما محلی مصرف کنندگان به دنبال خرید گران قیمت ماهی تازه که در حال حاضر در هاوایی صنعت گردشگری است cratering.

“این یک فاجعه کامل بود” Kingma گفت: “یک فاجعه است که بسیاری از عروق را بهبود می یابند از.”

باید یک نکته یا داستان ایده در مورد چگونه دولت است که دست زدن به مراقبت عمل می کنند و پاسخ خود را به اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس? ارسال یک ایمیل به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de