“من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به آمریکای شمالی و برخی به [این] آمریکا و احتمالا برخی به مکزیک به عنوان” راس گفت. او سپس گفت: اپل بود “صحبت کردن در مورد بدانند چگونه به جای برخی از تولید چینی.” اپل تا به حال برنامه ای برای جمع آوری برخی از تلفن های همراه و رایانه های خارج از چین قبل از شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم وجود یک تلاقی عوامل است که آن را بسیار به احتمال زیاد بیشتر reshoring به ایالات متحده آمریکا و برخی reshoring به مکزیک” راس گفت.

کاخ سفید شده است فشار شرکت در چین به حرکت در عملیات به ایالات متحده است. رئیس جمهور تهمت به تازگی امضا شده بخشی از معامله تجاری با چین به منظور ایجاد انگیزه های جدید برای شرکت های ایالات متحده.

اما کارشناسان بهداشت عمومی شد و سریع به انتقاد راس نظرات به نادرست و خطرناک است گفت: چنین پیام می تواند سرکوب گزارش از عفونت های جدید. در همین حال مقامات بهداشتی هستند تا در برابر گسترش اطلاعات نادرست در رسانه های اجتماعی از تئوری های توطئه به فریبکارانه ادعای درمان جادویی. و Facebook گوگل و توییتر در حال تقلا برای سرکوب گسترش سلامتی خطرناک گمراه کننده است.

ژرژ C. بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association, گفت که شرکت های آمریکایی را بیشتر به دلیل نگرانی در مورد خشونت اسلحه و یا شیوع بیماری سرخک stateside “در شرایط خطر واقعی برای سلامت خود را از coronavirus.”

“شما کسی که قد و قامت که باعث می شود یک نظر غیر مسئولانه صحبت در مورد مسائل است که در آن او هیچ تخصص و هیچ علمی یا تاریخی شواهد به آنچه که او گفت:” بنیامین گفت: از راس.

“با این نوع بیماری جدید شما می خواهید به عنوان مقدار باز بودن به عنوان شما می توانید” بنیامین اضافه شده است. “اگر شما سرکوب که باز بودن که این کار را انجام دهد و سپس شما کاملا آن را بدتر و بیشتر مردم را مریض و بیشتر مردم خواهد مرد.”

ساندرو Galea دین از دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه بوستون گفت: بیماری های عفونی “همه ما را تهدید کند” و که وجود دارد هرگز یک نتیجه مثبت از شیوع. راس نظرات “استراحت در یک سوء تفاهم از چگونگی بیماری های عفونی در حال انتقال” Galea گفت.

وجود دارد یک “مسئولیت است که مقامات دولتی باید برای برقراری ارتباط آگاهانه شیوه ای که آموزش عمومی و حرکت ما را به سوی درک درستی از آنچه در واقع تولید کمک” Galea گفت. “از یک نظر شبیه این به مخالف دقیق هدف.”

مقامات کاخ سفید تا کنون شده اند دقت کنید در چگونه آنها صحبت کردیم در مورد اقتصادی پیامدهای سلامت ترساندن در چین و تهمت رفته از راه خود را به ستایش چینی رهبر پینگ است.

هنوز هم در راس دارای سابقه شکستن با کاخ سفید را پیام. در طول تعطیلی دولت در سال گذشته زمانی که برخی از کارگران فدرال بودند با توسل به بانک های مواد غذایی, راس پیشنهاد آنها در نظر گرفتن وام از اتحادیه های اعتباری برای پرداخت صورتحساب خود را. راس یک میلیاردر و دوست دیرین از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مجموع عفونت در سرزمین اصلی چین پیشی گرفته اند کسانی که از شیوع سارس و حدود 100 موارد ثبت شده در دیگر نقاط جهان. کسب و کار جهانی — از استارباکس به شرکت های هواپیمایی به خودروسازان — به طور فزاینده ای پوسته پوسته شدن یا تعلیق عملیات خود را در سراسر کشور و با رسمی مستند مؤثر بیش از 50 میلیون نفر مصرف کننده صرف غوطه ور است.

چین بازارهای بسته باقی می ماند برای سال جدید قمری, تعطیلات, اما هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص سقوط بیش از 2.5 درصد و ژاپن Nikkei 1.7 درصد کاهش یافته است. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و نزدیک به 150 امتیاز در زنگ افتتاحیه, اما بسیج بعد به پایان رسید و روز تا بیش از 100 امتیاز.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: فاکس کسب و کار در روز پنج شنبه که کاخ سفید است نه انتظار coronavirus به برخورد یک ضربه به اقتصاد ایالات متحده.

“ما هیچ تاثیر مواد بر اقتصاد” Kudlow گفت. “این بیماری همه گیر است که البته در چین و نه ایالات متحده.”

بسیاری از کارخانه های چینی باید خود را گسترش داد مرسوم تعطیلی فراتر از پایان سال جدید قمری جشن طریق حداقل هفته دوم فوریه است. برخی از اپل چینی تامین کنندگان میله میله برای ماندن بسته تا فوریه. 10. و مدیران در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا ویروس جرقه های گسترده تر اقتصادی و پیامدهای هر دو در داخل و خارج از چین دیگر بحران بهداشت و همچنان ادامه دارد.

فدرال رزرو صندلی هیئت مدیره جروم H. پاول روز سه شنبه گفت که او “نمی خواهید به حدس و گمان در مورد آن در این نقطه است.”

“این وضعیت واقعا در مراحل اولیه آن. آن را بسیار نامشخص مورد تا چه حد آن را گسترش و چه کلان اقتصادی اثر خواهد بود” پاول به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im